nasiona marihuany

Miejsce idealne ?

Wyszukiwarka Forumowa:

kubek31111

Member
Rejestracja
Cze 5, 2017
Postów
11
Buchów
0
Siemka mam tu fajnego spota slonce od rana po sam wieczor skwar jakich malo tam sam piach co myslicie kopac doly wieksze i dawac tam auto ?? Jest to w lesie nikt tam nie chodzi.. Czekam na wypowiedzi :D


 
Ostatnia edycja:

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0

kubek31111

Member
Rejestracja
Cze 5, 2017
Postów
11
Buchów
0
dokladnie piach tam jest sucho jak na pustyni ale chyba nie bedzie problemu wieksze dolki ziemie kupna sam albo dosypac z pokrzyw ziemi ?? Moge tam co 2 dzien jechac jak beda upały
 

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
dokladnie piach tam jest sucho jak na pustyni ale chyba nie bedzie proble wieksze dolki ziemie kupna sam albo dosypac z pokrzyw ziemi ??

Dobrze gadasz, jeżeli nie chce Ci się nosić worków z ziemią kupną to jeżeli masz w pobliżu ziemię z pod pokrzyw to jak najbardziej się nada. Nie musi być też z pod pokrzyw, bo możesz do ziemi dodać nawozy i też będzie dobrze.
 

kubek31111

Member
Rejestracja
Cze 5, 2017
Postów
11
Buchów
0
luzik mam tam ze 100l ziemi z biedry to wykopie doly wieksze tam sa pokrzywy i ziemie wykopie i to co mam to wymieszam dosypie perlitu i tyle zapodam fotorelacje(jesli beda problemy to licze na pomoc) bo mam 15auto dzis jade kopac tam dolki :)
 

gość147

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2010
Postów
303
Buchów
1
Odznaki
1
Piękna miejscówka, szkoda tylko że same automaty planujesz tam dać.

Aż zazdroszę wam, u mnie w okolicy nie ma takich miejsc.
 

kubek31111

Member
Rejestracja
Cze 5, 2017
Postów
11
Buchów
0
Zaraz wstawie foty pokaze jaka tam ziemia bo wrocilem z kopania dołków i tak dzis nie dalem rady :D jutro jade na gotowo zrobic ziemia z pokrzyw+kupna mysle ze powwino wystarczyc ? :) na sezony to juz chyba tak srednio bym powiedzial
 

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
Zaraz wstawie foty pokaze jaka tam ziemia bo wrocilem z kopania dołków i tak dzis nie dalem rady :D jutro jade na gotowo zrobic ziemia z pokrzyw+kupna mysle ze powwino wystarczyc ? :) na sezony to juz chyba tak srednio bym powiedzial

Możesz jeszcze dolomit dodać żeby ph ustabilizować, sezony jak byś wsadził też dadzą rade tylko wiadomo że będą mniejsze.
 

kubek31111

Member
Rejestracja
Cze 5, 2017
Postów
11
Buchów
0
to jakie brac najlepsze sezony zamawiac na teraz ?? zeby byla jakas wieksza szansa ze urosna ???
dolomit dawac jak ph ziemi niby znam tylko z tej z pokrzyw nie znam ?? Tutaj dzis troche pokopalem masakra sie kopie chyba takie dolki 10l wystarcza? sloneczko do 21 jak nic :D
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 
O

OdcieńZieleni

Guest
miejsca idealnego nie ma, chocby to było na koncu świata i na totalnym odludziu, teren w miare dobry, tyle co widac na fotkach, lecz odsłoniety i kazdy z wiekszej odległosci moze Cie przyczaić, najlepiej chodzić skoro świt na spota i działać, wal połsezony od grzesia i nie zastanawiaj sie bo czas płynie na Twoja niekorzyść, pozdro
 

kubek31111

Member
Rejestracja
Cze 5, 2017
Postów
11
Buchów
0
luz narazie wsadzam 15auto w niedziele mysle... i bede zamawiac 2 partie ok zamowie pare sez auto i pol auto zobaczymy :)

jest 1 droga tam by dojechac ziomek 1 czeka tam i jak co daje cynka jak by cos jechalo :) a my we 2 dzialamy ;)
 

kubek31111

Member
Rejestracja
Cze 5, 2017
Postów
11
Buchów
0
Dzieki zapodam napewno fotorelacje tutaj jest to 1 out wiec chcialbym chociaz jakos byc zadowolony mysle ze podołam :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół