nasiona marihuany

Miejsce

Wyszukiwarka Forumowa:

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Ja zwylke pale w domu ;) jest ciepło i przytulnie jak chce to mam dostęp do TV kompa i lodówki =D A jeśli mam palić w plenerze (ale gdzies na dzielni) to ide na taki stary opuszczony basen (odkryty) jest tam wyskoa zjerzdzalnia ( na jakies 10m) i zawsze na nią wchzodzimy i palimy;) za***ista miejscóweczka:)
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Dom, stary opuszczony szpital
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
piwnica, szopa, dom, mieszkanie u sasiada
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
Hangar(kiedyś), dom, dom kumpla, imprezy :D
 
S

Scoin

Guest
we własnym domku, w pociągu, w budynku w którym miała być szkoła i na jakiś fajnych bibach :) :cheers:
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Ja kiedyś zapaliłem sobie w autobusie miejskim gdzie nie było już miejsca na choć jedną osobe i dymek na autobus niezła beka jest. Po zatym autobus pks, dom , studja , spacer z psem, klasa lekcyjna ale to technikum, park , plaża , las , a zwłaszcz lubie bakać jak jestem na rybach, a jeszcze dodam kuter ,prom no i oczywiście piwnica, balkon.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
battleangel napisał:
jest tam wyskoa zjerzdzalnia ( na jakies 10m) i zawsze na nią wchzodzimy i palimy;) za***ista miejscóweczka:)

10 metrow = okolo 4 pietra w wiezowcu... prezesadziles troche z ta wysokoscia:D
ale mniejsza z tym:p
A wracając do tematu:
dom, klatka w bloku, piwnica, plener, ogolnie wszedzie gdzie jest w miare bezprzypalowo
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
umnie mozna palic prawie wszedzie bo mam na mojej ulicy tylko takich co palą i takich co niewiedzą co to jest ale zawsze wole byc bezpieczny i wale w domu, w małym lasku na ławce, w kanciapie u kumpla, i jesli pale z kumplami to tez oni zawsze zkminią miejscówke tak czy tak zawsze jest fajnie
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Strych koło boksa,taras ,przed kompem,polana ,nad wodą,w szkolnym kiblu,na klopie,koło bloku,u sąsiadki,w łóżku itd
 
W

wodnikSz...sz..

Guest
Ja najczesciej jaram w chacie..(rozpindole sie wygodnie na fotelu przed tv muza leci najpozytywniej chyba jest :) ) a poza tym plener nad jeziorkiem jak jest cieplo =)) na poligonie :) elegancka jazda jest po przeszkodach sie zajefajnie lata a jak od trepów trzeba uciekac to jeszcze ciekawiej. sie jara gdzie sie da byle by nikt sie nie przyje*** konkretnie pozdro kurde nowy jestem ale fajne klimaty tu sa podoba mi sie to forum :) pozdro all
 
M

Melckor

Guest
Najczęściej pale gdzieś z kumplami na misji na łonie natury, lub w domu. 5 dni w tyg. pale w szkole w kiblu lub kolo szkoly :) oraz wszelkie chaty kumpli itp, miejscówki (sk8 park)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół