nasiona marihuany

Miernik PH

Wyszukiwarka Forumowa:

Nie Lubie Hałasu

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2022
Postów
157
Buchów
35
Witam znalazłem taki miernik jak w załączniku , czym on się różni od mierników pH za 100 zł ? Ten kosztuje ponad 500 . Warto tyle wydać ? Z góry dziękuje za pomoc
 

Kmsa420

Active member
Rejestracja
Lis 28, 2022
Postów
37
Buchów
0
Różni się jakością wykonania jeśli nie chcesz przepłacać to możesz kupić taki za 20-30 zł i też będzie spełniał swoje zadanie ,kwestią jest tylko odpowiedniej kalibracji miernika . Moim zdaniem nie warto ładować tyle kasy w miernik .
 

Shiny Leaves

Well-known member
Rejestracja
Gru 1, 2021
Postów
56
Buchów
12
A moim zdaniem warto wydać na miernik PH więcej kasy. Miałem wcześniej ADWA teraz mam Bluelab. Kalibracja Adwa to jakaś porażka raz odczytał raz nie. Pomiar jest wolny. Ogólnie nie polecam. Nie wiem może ja jakiś debil jestem :) Blue lab to inna bajka. Kalibracja prosta bez problemów. Jak nie chcesz wydawać dużo kasy to miernik EC może być jakiś tańszy on moim zdaniem nie jest tak ważny jak pomiar PH. Pozdro :)
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,725
Buchów
3,649
Odznaki
6
Jak będziesz jechał z nawozami bio, to nie mierzysz pH, a jak okazjonalnie..to możesz płyn heliga..

Jak nawozy mineralne, to trzeba..mam Adwa 12 jest git 👌 przed każdym sprawdzeniem ustawiam miernik, to jest kilka sekund🤷
 

Powidok

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2020
Postów
316
Buchów
89
Robiłem paprykę w hydro na najtańszych sprzętach, ec metr za 25 zł pH metr za 30 zł i dało radę, ec metr działał 1.5 roku bez kalibracji, pH metr po roku się popsuł ale kosztował 30 zł... Reasumując, jeśli Cię stać bierz cos z bluelab, jeśli Cię nie stać, bierz te tanie i też wszystko tym ogarniesz, ewentualnie są jeszcze kropelki od ghe na których ludzie nie tylko lecą w ziemi ale i hydro, jest to ciut upierdliwe ale się da, ja właśnie teraz będę się bawił z kropelkami bo pozbyłem się poprzedniego sprzętu a chce mieć swoją Caroline reaper.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół