nasiona marihuany

Miesiąc aresztu dla kierowcy, który śmiertelnie potrącił trzy kobiety wracające z pasterki. Prokuratura: w moczu wykryto ślady marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Byl jakis czas temu temat na forum... jak to sie niektorym lepiej jezdzi jak przypala...

:pl:
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Byl jakis czas temu temat na forum... jak to sie niektorym lepiej jezdzi jak przypala...

:pl:

jeszcze jest przeciez. Osobiscie nic nie mam co do jazdy po buszku, nawet moge powiedziec ze lubie. Trzeba wiedziec ze to wina kierowcy/sytuacji nie ziolka.
 
K

K2

Guest
marihunaa w moczu utrzymuje sie 30 dni ( jak palisz codziennie ) wiem bo to testowałem na sobie i to że jest akurat w moczu nie oznacza, że ona była jakimś z czynników i dobry obrońca to udowoni. Dlatego powinien być brany wymaz aby pokazać co jest obecnie w organizmie i co mogło być przyczyną a nie ku**a: paliłem całe życie, nie palę od 3 tygodni, miałem wypadek i badanie na mocz wskazuje, że mogła to być wina konopii.
 
G

Guest

Guest
marihunaa w moczu utrzymuje sie 30 dni ( jak palisz codziennie ) wiem bo to testowałem na sobie i to że jest akurat w moczu nie oznacza, że ona była jakimś z czynników i dobry obrońca to udowoni. Dlatego powinien być brany wymaz aby pokazać co jest obecnie w organizmie i co mogło być przyczyną a nie ku**a: paliłem całe życie, nie palę od 3 tygodni, miałem wypadek i badanie na mocz wskazuje, że mogła to być wina konopii.

Pewnie konopia nic z tym nie miała , ale złamał przepisy, zabił to jest winny, trzeba twardo karać taki element bo już strach wyjść z dziecmi na spacer a same puścić to już ryzyko maxymalne .
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
1
Uderzył w nie z impetem, szukano ciał, tak były porozrzucane... więc koleś zapie****ał konkretnie

No i teraz do świadomości niekoniecznie kumatych ludzi dotrze informacja, ze zabil po trawie, to mnie wk***ia, że znów narosną mity wokół niewinnej rośliny.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
mam znajomego, który potrącił śmiertelnie rowerzystę, ciemna uliczka w środku lasu, kolo jechał jezdnią a droga rowerowa była 1.5m obok, rowerzysta chciał wyminąć dziurę w asfalcie, wjechał kumplowi pod koła, jechał z odpowiednią prędkością bo 200m przed miejscem wypadku znajduje sie monitorowany dom, wyliczyli mu prawidłową predkość, ten palił 2 dni wcześniej, od razu poleciał na krew do szpitala, wykryli mu jakiś stopień stężenia thc, też jest jakąś skala "upalenia" wg promili czy czegoś tam, mimo prawidłowej prędkości, ścieżki rowerowej obok i niskiej zawartości thc w organizmie do dziś ponosi konsekwencje .. taka mała historyja ode mnie..
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Co jak co nic nie wk***ia tak jak jazda gdy już ciemno po wioskach jak są święta, sylwester...ciemno jak w dupie i idzie stado naprutych chamów środkiem drogi, albo poboczem bez jakichkolwiek znaków odblaskowych...co roku są jakieś afery że ktoś uderzył w grupę osób przekraczając prędkość - a ile z tych ofiar miało na sobie odblaski?
 
G

Guest

Guest
A co maja odblaski do przekroczonej prędkości i tak nie wyhamuje w warunkach zimowych , po prostu piesi jak i kierowcy musza się przystosować nikt nie jest święty wine ponoszą wszyscy,a wystarczy mieć wyobrażnię i zdrowy rozsądek .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół