nasiona marihuany

mieszanie nawozuw

Wyszukiwarka Forumowa:
T

tiger

Guest
hmmm zastanawiam się nad dawaniem 2 preparatow na raz....
mianowicie kupic jakis nawuz na weg którego NPK bylo by zblizonw do 10-7-7
i dołozyc do tegobiohumus dla zielonych....

jak patrzylem na ten biohumus do zielonych wcale niemiał on zalecanych dawek npk takij chak piszą w ksiaszkach.... co gorsza miał mniej azotu niz powinno byc.... z tego co pamietam skład był mniej wiecej tkai
azot 200mg
potas 150
fosfor 300

w zaleznosci od firm sa ruzne składy nieraz ruznice są takie ze azotu jest 200mg a foforu 1500mg

dlatego zastanawiam sie nad tym biohumusem lub moze lepiej zastosowac inny nawuz ...
znalazłem kilka ktore maja bardzo zblizony NPK do zalecanych np
azot 6.5%
potas5%
fosfor5.5%

czyli idealnie....


doradzcie co zrobic? i czy taki biohumus wystarcza z takim skłądem NPK
 
H

haszyszekk

Guest
Na wega w zupełności wystarczy biohumus... na flo biohumus forte....
jak chcesz mieszać to z chemią to powiedzmy na 6 l wody daj pol dawki jednego i pol drugiego. Na flo mozesz zrezygnować z biohumusa na rzecz nawozu do roślin kwitnących... Z biohumusem przesadzić nie możesz (w granicach rozsądku) a z chemią tak, wiec jak nie jestes ppwien zrób jak ja robie.
na weg daje biohumus a na flo Pokon do roslin kwitnących... moje rośliny mają sie świetnie, więc to im służy... pzdr

[ Dodano: 2006-05-10, 19:35 ]
P.S. po co komu jakies NPK :) jak jesz chipsy to czytasz ile maja kalorii, tłuszczów itd?
Mało kto to robi... bo i tak nic to nie da :pr: więc po co utrudniać sobie prace? pzdr
 
T

tiger

Guest
niestety nie udało mi się kupić biohumusa do zielonych .... kupiłem forte... jak myślicie da sobie rade na veg? czy lepiej jakąś chemie do zielonych zastosowac?
 
H

haszyszekk

Guest
Spoko da rade. B. forte jest to prawie to samo co normalny tylko że lepszy na flo niż normalny... da rade i na wegu... pzdr
 

Enter

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
133
Buchów
0
G

Green

Guest
pamiatm ze ktos z icmaga stosowal wlasnie pk 13-14 plus te guano i wyrosly mu bardzo okazale planty, wiec nie jest to zly pomysl jak znajde to wstawie foty z jego uprawy

oki znalazlem fotki plantow uprawianych na PK13-14 i tym guano
z tego co sobie przypominam to stosowane one byly na przemian raz pk raz guano co kazde podlewanie






pozdr
 

Enter

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
133
Buchów
0
dzięki! a jak stosowac stymulator kwitnienia w każdej miesznce z PK 13-14 i guano czy też w jakichś odstępach?
 
G

Green

Guest
stymulator dtosuj caly czas nawet mozesz zwiekrzyc dawke 2-3 krotnie, roslina wyjdzie to tylko na dobre
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół