nasiona marihuany

Mikoryza cudem dla ogrodnika

Wyszukiwarka Forumowa:

51015

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2008
Postów
45
Buchów
0
Hej, odgrzewam temat, czy można mieszać różne mikroryzy, przykładowo przy przesadzaniu bryłę korzeniową moczyć w Jellyfish Plant Success, a do podłoża przy sadzeniu dodać Great White Premium ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Można. Tylko po co? Jeżeli wymieniasz ziemię co grow to nie ma sensu używania mikoryzy.
 

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
Zaszczepiłem ostatnio mikoryzę zaraz na starcie. To był błąd, bo spowodowało to początkowo mocne osłabienie korzeni i roślina "kładła się" bez podparcia. Na szczęście po 2 tygodniach wszystko wróciło do normy. Taka historia. :)
 

51015

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2008
Postów
45
Buchów
0
Chciałem zastosować na oucie, dobra ziemia kronen do tego spotowa, bat guano i mikroryze. Czyli z tych dwóch wybrać jedną ? którą polecacie, bo chciałem zrobić tak jak pisałem wyżej.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ja polecam Mykos Xtreme Gardening. Duża paczka to 450g i niewiele ponad stówę a jest to pozycja nr 2 na mojej liście po GWS premium. Stosowałem inne i juz nie będę ta spełnia moje oczekiwania w 100% a GWS to taki ideał do którego porównuję resztę.
 

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
co Ty za glupoty wypisujesz ...
przeczytałem gdzieś w ulotce z mikoryzą, że możliwym "powikłaniem" jest nadmierny wzrost grzybni na starcie, co powoduje osłabienie korzeni młodej rośliny; może u mnie to było coś innego ale pierwszy raz szczepiłem już na starcie i pierwszy raz miałem problem ze słabym ukorzenieniem (pierwsze 2 tygodnie od kiełka)
 

51015

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2008
Postów
45
Buchów
0
Czyli lepiej brać Mykos Xtreme Gardening a jak to się przechowuje i ile można po otwarciu bo dokładając z 35zl jest 1Kg. i czy można to stosować na przykład do winogron deserowych, aroni, morwy, bo borówki amerykańskiej chyba raczej nie. nie wykorzystane mógłbym zapakować w pakowarce próżniowej na następny sezon hmm
 

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
Czyli lepiej brać Mykos Xtreme Gardening a jak to się przechowuje i ile można po otwarciu bo dokładając z 35zl jest 1Kg. i czy można to stosować na przykład do winogron deserowych, aroni, morwy, bo borówki amerykańskiej chyba raczej nie. nie wykorzystane mógłbym zapakować w pakowarce próżniowej na następny sezon hmm
Można stosować do wszystkiego to naturalne grzyby które wchodzą w symbiozę z rośliną.
Przechowywać tak jak wszystko inne, sam mam resztki mikoryzy z zeszłego sezonu i z pewnością wiem, że spełnią rolę w tym roku.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Nie czytalem nawet co to tylko mi kiedys gdzis mógł ze maja to i chyba jakies carboload czy cos w tym stylu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół