nasiona marihuany

mikoryza

Wyszukiwarka Forumowa:

Krzoker

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
106
Buchów
1
Pytanie o mikoryze co wybrac?
GHE Bioponic MIX mikroorganizmy
KULTURY BAKTERI NOMERCY BACTERIAL
BioTabs KOLONIA GRZYBÓW STYMULUJĄCA KORZENIE MYCOTREX

sklaniam sie do ghe wzgledy finansowe ...

poradzi ktoś coś?
 

LISTEK

Active member
Rejestracja
Mar 12, 2017
Postów
25
Buchów
0
Czytałem o produkcie Myco Madness . Podobno chwała
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Z preparatów które wymieniłeś tylko Mycotrex jest mikoryzą... Wymieniony Myco Madness też spoko. Do tego dodał bym Great White i Extreme Gardening. Te uniwersalne mikoryzy z ogrodniczego nie warte zakupu, efektów stosowania zwykle zero.
 

nociekawe

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2017
Postów
161
Buchów
1
Smieszku zauważyłem ze masz pojęcie na temat mikoryzy i w zasadzie całej uprawy. Propsik ryju. Sporo wątpliwości mi rozwiązałes :smokee: Co sądzisz o astvicie?Wszędzie zachwalajo a jako takich konkretnych argumentów dowodów nie ma( albo ja taki niedowiarek).
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Astvit NPK 3-9-2 skład idealny na kwitnienie, ale znakomicie ukorzenia sadzonki i zasila system korzeniowy roślin. spora ilość fosforu dobra na kwitnienie. do tego tani jak barszcz. dodatkowo działa jako naturalny pestycyd. od siebie polecam. w składzie podobny do Tiger blooma od foxfarmu.
producent ma też sypką postać o tym samym składzie.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Nie używałem, ale skład wydaje się spoko. jedyne do czego bym się przyczepił to sporo fosforu a mało potasu. Warto by uzupełnić czymś. Fajnie że mikoryzuje, ciekaw tylko jestem na ile skutecznie.

Przetestuję to w następnym grow może, bo teraz mam aż nadto nawozów. Zwykle używałem nawozów z growshopu, nie szukałem zbyt wielu rozwiązań po za. Jak mi coś siadło to przyklejałem się do tego zwykle na stałe np bat guano. Użyłem pierwszy raz 4 lata temu i teraz nie wyobrażam sobie grow bez tego specyfiku.
 

Krzoker

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
106
Buchów
1
Z preparatów które wymieniłeś tylko Mycotrex jest mikoryzą... Wymieniony Myco Madness też spoko. Do tego dodał bym Great White i Extreme Gardening. Te uniwersalne mikoryzy z ogrodniczego nie warte zakupu, efektów stosowania zwykle zero.

nie mam do nich dostepu. chyba skoncze na biotabsie :/
 
L

Lansky

Guest
Eee yyy... Muszę się nie zgodzić z kolegą śmieszkiem...... Używałem universalna Mikoryze od Bioponu i bylo ok.... Nie rozumiem czemu miałoby nie być?
 

ccoodd

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2013
Postów
45
Buchów
15
Ja używam cały czas Great White Mycorrhizae i mogę śmiało polecić
 

konserwatywny

Member
Rejestracja
Sie 30, 2017
Postów
18
Buchów
0
Pytanie o mikoryze co wybrac?
GHE Bioponic MIX mikroorganizmy
KULTURY BAKTERI NOMERCY BACTERIAL
BioTabs KOLONIA GRZYBÓW STYMULUJĄCA KORZENIE MYCOTREX

sklaniam sie do ghe wzgledy finansowe ...

poradzi ktoś coś?
jest polska mikoryza " zdrowy korzeń " do kupienia w każdym dobrym sklepie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół