nasiona marihuany

Mikromachine Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Drowia

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2011
Postów
200
Buchów
0
Mikromachine Automatic Feminised - Kannabia Seed Company
Krzyżówka starannie dobranych dwóch naszych najlepszych odmian automatycznych zaowocowała genialną genetyką. Mikromachine to najbardziej wydajna z naszych nowych odmian. Prawdziwa maszyna do produkcji szczytów i trichomów. Oferuje duże zbiory przy średnej wielkości roślinach, nigdy nie małych. Świetnie rezultaty można uzyskać zarówno w warunkach wewnętrznych jak i zewnętrznych. W warunkach Outdoor udało nam się uzyskać 320g z rośliny, jednak rośliny muszą znajdować się w ziemi. W warunkach Indoor bez problemu można uzyskąć 350g/m2. Doskonały stosuek szczytów do liści, gałęzie boczne znajdują się w bliskiej od siebie odległości dzięki łtawiej utrzymać je w ryzach. Mikromachine wytwarza dużą ilość, mocno zbitych kompaktowych szczytów. Chociaż ta odmiana może być gotowa w 65 dni, dobrze jest dać jej kilka dni więcej. Te dodatkowe dni wynagrodzą cierpliwych dużą ilość trichomów. Połączenie owoców i przypraw na podniebieniu.
W warunkach Indoor dla uzyskania optymalnych rezultatów, producent zaleca stosować 7L doniczki oraz 18 godzinny cykl naświetlania.


Jest to nowy produkt Kannabi na rok 2012 sadził już ktos? czy jest możliwy taki plon?

 
H

HCT

Guest
Sam piszesz, że to nowy produkt na 2012 rok to skąd ktoś może wiedzieć ? Chciałbym być miły, ale nie wiem czy mi się uda, moja rada jest taka: pie****nij się w pustą głowe :)
 

mjtox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 30, 2010
Postów
1,163
Buchów
1
wątpie żeby ktoś coś od nich kupił, w tamtym roku popisali trochę bajek na temat ich strainów i chyba nikt im teraz nie zaufa
 
G

Gość

Guest
Tak tylko nikt sie niepotrafi pokapowac ze chodzi o klimat południa Hiszpani... tam taki wynik jest mozliwy. A jak wiemy kanabia to hiszpanski breeder.
 

Drowia

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2011
Postów
200
Buchów
0
Sam piszesz, że to nowy produkt na 2012 rok to skąd ktoś może wiedzieć ? Chciałbym być miły, ale nie wiem czy mi się uda, moja rada jest taka: pie****nij się w pustą głowe

sam się pie****nij ta odmiana wyszła już w 2011 a jak wiemy to jest af więc jesli ktoś kupil wczesniej to juz zebral plon
 

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
350g z automata na outdoor?

Chyba na Jamajce w pełni lata:pl:, ostatnio panuje jakas tendencja o podawaniu kosmicznych wrecz plonów przez breederów np. Automazar niby 125 g w warunkach idealnych albo nowy AK od DP tez podobnie jest opisywany czy tez Pandora która niby plonuje około 100 g... moim zdaniem chwyty marketingowe.
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
GÓWNO PRAWDA!!!!
To nie są żadne automaty !!ściema i tyle zwykłe krzoki
zapraszam do mojej fotorelacji jest tam mataro blue z kanabi ktore mialy dojsc w gora 3 miesiace ... sadzone byly w polowie maja a kosa poszla w polowie pazdziernika no ale efekt byl pol kilo ponad z 5 krzakow ktory mialy od metra do poltora jakos palonko za***iste ale niemialem czasu na takie uprawy jak bym chcial miec zbiory w pazdzierniku to bym polecial z jakimis shamanami albo maroco i zebral tyle z jednego krzaka ...
ta mikro machine to na bank polautomat jakis bo nieslyszalem jeszcze zeby z automata ktos wyszedl 320
nie kiedy nawet ze zwyklych odmian nie udaje sie tyle wyjsc ...:spalony:
 

Maverick

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2010
Postów
111
Buchów
0
Ja to Mikromachine Auto teraz będę miał razem z Hobbitem, to zobaczymy co z tego będzie.

Pod HPS150 będzie sobie to leciało, więc na niebotyczne plony nie liczę, ale zobaczymy :bongo4:

Dam znać, co i jak, jakbym zapomniał, to w połowie kwietnia zainteresowani uderzać na priv.
 

DJ.KOT

Banned
Rejestracja
Cze 7, 2010
Postów
16
Buchów
0
Ogólnie nasiona od Kannabia Seed Company są z***ane :sunny:
 

Drowia

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2011
Postów
200
Buchów
0
Znaczy ta seria to mają być normalne automaty , nie jak ta poprzednia
 
T

Tusonik

Guest
Pewności nie ma. Czas pokaże. Już gdzieś widziałem fotorelacje Hobbita (to automat z nowej serii) i był automatem ale się shermił :sunny:

Kto uwierzy w zarzekanie się producenta, że te są już "prawdziwymi" automatami ? Poprzednie też nimi miały być. Dopiero jak okazało się, że nie zakwitają przy fotoperiodzie 18/6 i większym to wymyślili nazwe "super-automaty" czy "pół-automaty", nie obchodzi mnie to :) Trzeba czekać na fotorelacje innych ludzi z forum.
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
no wlasnie automaty to automaty zakwitnac maja tak czy siak w koncu sa fotoobejtne chyba prawda? automat niezdazy urosnac 1.5 metra i dac 200g z tego w dwa czy nawet 3 miesiace jak to pisza ...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół