nasiona marihuany

Mini box 55x55x40cm [Amnesia Lemon Fem] [Lemon Pie Auto]

Wyszukiwarka Forumowa:

bauzz

Member
Rejestracja
Lut 10, 2022
Postów
14
Buchów
17
Box: Szafka 55x55x40 cm
Oświetlenie: Żarówka do uprawy roślin Xtech 50W 75LED
Wentylatory: Brak
Treningi: LST
Filtr: Brak
Ziemia: Canna Terra Professional
Doniczka: Kubek plastikowy 0,4l, Doniczka 0,65 l
Nawozy: Connoisseur Grow A + B, Voodoo Juice

Siemanko wszystkim, na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jest to mój pierwszy "projekt"... Wiedza, budżet jak i miejsce jest jak widać dość mocno ograniczone więc liczę, ze w przypadku wiedzy mogę liczyć na Waszą pomoc. Z racji wymiarów boxa chciałbym dziewczynki wychowywać solo cup, posiadam Amesie Lemon Fem od Barney Farms oraz Lemon Pie Auto FastBuds. Led kupiony na allegro za 45zl także domyślam sie, ze wymiana zalecana natychmiastowo i tu pytanie do Was, jaka lampa przy takiej wysokości się nada? Z wentylacji również zdaje sobie sprawę i w najbliższym podejmę się kupna gdy juz będę wiedział co wybrać. Nawozy stosuje według schematu dawkowania znaleziony w necie, niżej wrzucam foto. Co do treningu również liczę na doradzenie co najlepiej zrobić aby były jak najniższe, trochę godzin poświęciłem na szkolenie sie o treningach na YT, oprócz LST w cos jeszcze można sie pobawić? Z góry dzięki i trzymajcie kciuki za kobitki :)








 

Udyr

Oi, ya dafty !
Rejestracja
Lis 28, 2021
Postów
488
Buchów
1,735
No tak, ta żarówka to nie najmniejszy problem.
Szafka szersza i głębsza niż wysoka ?
Gdzieś jakiś wyciąg powietrza się znajduje ?

Zielone flamingi na jednej długiej nodze ;)

Przejrzyj tematy o świetle, najpierw warunki później wysiewanie.
Chociaż ekspertem nie jestem, to mi to nie bangla na pierwszy rzut oka.
 

bauzz

Member
Rejestracja
Lut 10, 2022
Postów
14
Buchów
17
Dokładnie szafka głębsza i szersza niż wysoka. Niestety wyciągu jeszcze brak, wszystko na dniach planuje dokupić bądź wymienić stąd również moja prośba o porady ?
 

Udyr

Oi, ya dafty !
Rejestracja
Lis 28, 2021
Postów
488
Buchów
1,735
Taka moja rada :
Masz tam wszystko czego serio potrzebujesz.
Lub:
 

bauzz

Member
Rejestracja
Lut 10, 2022
Postów
14
Buchów
17
Na bieżąco przeglądam posty w podanych kategoriach natomiast nie mogę znaleźć tematu ledow do tak małego boxa jak mój. No cóż będę coś kombinował bo poddać sie nie zamierzam nawet gdyby miało nic z tego nie wyjść ✌???
 
U

Usunięty 57104

Guest
Siemka lubię takie mikro projekty :) w przypadku takiego boxa który jest szerszy i niższy nie było by lepiej uprawiać wertykalnie? chodzi mi o to żeby postawić cflkę lub jakiś ala panel led (w kształcie rurki widziałem takie na allegro) na środek boxa a w koło dziewczynki ? zaoszczędziło by to o wiele więcej miejsca oraz uprawa była by o wiele większa niech bardziej doświadczeni się wypowiedzą na ten temat pozdrawiam.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

WładekZadyma

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
89
Buchów
7
Yo!
Myślę że lepiej byłoby postawić tego boxa na tylnej ścianie, a na klapie ***nąć jakiś panel? ?? albo na boku też byłoby więcej miejsca niż jest teraz...
Powodzenia i z fartem :tiphat:
 

bauzz

Member
Rejestracja
Lut 10, 2022
Postów
14
Buchów
17
Siemanko, szybki update a więc tak dziewczynki jak na moje kompletnie niedoświadczone oko mają się dobrze ? Niestety muszą jeszcze wytrzymać do wypłaty na jakiś tanich ledach niby grow z alledrogo ale zamierzam im wrzucić panel led cree 30/35w. Wczoraj jedną z nich troszeczkę powyginałem no i chyba wyciąga się ku górze.







 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Rada na przyszłość odnosnie tak niskiego pomieszczenia.
Plytka doniczka , za to szersza zapewni ci wiecej miejsca na rosline i przy okazji sprawi , ze roslina nie bedzie szla mocno w gore ,a bardziej w boki.
Teraz ci sie powyciagaly i przy przesadzaniu bedziesz musial je po same liscie osadzic.
Szykuj sie do LST ,bo ja widze tu niezla gimnastyke na dniach.
 

bauzz

Member
Rejestracja
Lut 10, 2022
Postów
14
Buchów
17
Witam załoga!!
Wrzucam kilka nowych fotek, doszedłem do wniosku, ze zostawiam dziewczyny w spokoju i dojrzeją w solo cup a na kolejny rzut poleci już tylko jedna roślinka w większej doniczce. Troszeczkę je powyginałem wedle zaleceń... Nie wiem jak to wyszło, nie mi juz oceniać. Do dziś w boxie nie mam wiatraka, jeśli macie coś w miarę taniego do tak małej pierdółki to byłbym wdzięczny za pomoc i wszelkie wskazówki ??















 
Ostatnia edycja:

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,792
Buchów
10,104
Odznaki
9
Jak nie zmienisz światła to będziesz miał nie solo cup a one pipe palenia.
Posłuchaj się Mleko daj ze 3 zwykłe żarówki LED.
Daj też trochę większe doniczki kupki to zdecydowanie za mało.
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,882
Odznaki
4
Żarówki ledowe jak mleczko powiada! Zamontuj 4 w każdym rogu.. może 2x2700k i 2x6500k
Doniczki postaw w każdym rogu i planty trenuj aż do samej podłogi wypełniając całą szafkę! Krótki weg żeby nie było problemu i n akwitnienie wymień 6500k na 2700k. Tak to widzę :headbanger:
 
U

Usunięty 79633

Guest
Przy takiej wysokości boxa użyj banki 5l ułożonej poziomo, ja tak miałem:
Żeby było ciekawiej to proponuję 4 po rogach rozstawić. Albo vertikal na filamentach.

Barwa bez znaczenia, moze być 4000k w mikro nie ma to znaczenia dużego ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół