nasiona marihuany

Mini szklarnia ;]

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Witam. Ostatnio z koelgą szykowaliśmy miejscókę (kopaliśmy dziury na ziemię) i wpadliśmy na pomysł. Mianowicię zrobić "klatkę" z prętów 50x100 i wysoką na 60 [cm]. Ofoliować ją z 5 stron, tylko dno zostawić otarte. Taką szkalrnie można by przenosić itp. Nadawała by isę do chodowli LR w doniczkach ; d co o tym myślicie?
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
to zależy jeśli masz działke to spoko ale jak w szczerym polu czy na podobnej miejscówie to się zastanów... w koło pustki a tu bach szklarnia a pod nią wcale pomidorami nie pachnie....

Folia przezroczysta wręcz jasno błękitna.. będzie się ślicznie odcinać od otacząjącej zieleni :).

Raz mi znajomy opowiadał, że u niego na wsi jest koleś co wykopał na swoim polu wielką dziurę w Ziemi i tam zbudował konkretnego boxa , wszystko było idealnie zczajone.
Prąd szedł ze słupa i również był bardzo dobrze zakryty. Od głównego kabla co jakiś czas szły odnogi ślepych kabli :). Pomysł świetny ale wydaje mi się, że prędzej ktoś się połapie.. albo zastanowi gdzie znikają kilowaty :).
 
D

delete

Guest
Hehe na ogrudku by to było... tylko martwię się o jedno (o dwa)...
Babcia która codzienie prawie jest na ogrodzie, wkurzyla by sie na takei coś + ona mi najpiwer opowiadała o Mj... zna sie na rośłinach jak mało kto i by mnie wydziedziczyła z rołśiny... bym chyba zginoł; d
Tata który jak by sie od babci dowiedział (zresztą od kogo bym miał spawarkę jak nie od niego??) to by meni wydziedziczył z rodziny... I myślę tak gdzie (u kogo zaufanego) to można zrobić ; \
Jak i gdzie suszycie towar? xd tylko tego nie wiem... wszystko (no i ziemi nie mam) mam juz ustawione
 

zielony19

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2006
Postów
54
Buchów
0
suszyć mozesz wszedzie tylko żeby nie było wilgotno bo ci splesnije
 
G

Ganjamann

Guest
ej szklarnia to nieproblem sam niedawno zrobilem szklarenke podobnych wymiarow

dluga 140cm
szeroka 80 cm
wysoka 80cm

musze tylko ofoliować
stelarz wykonalem z drewnianych desek:] i wszystko ladnie wygląda:]
 
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
736
Buchów
10
ja rok temu mialem mala szklarnie na balkonie :D dobrze zdawala egzamin
najwieksze bylo moje zdziwienie gdy zauwazylem ze ni jak nie moge jej z balkonu wyniesc bo sie nie miescila w futrynie :D :farao:
 

Bleta

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2007
Postów
168
Buchów
0
A czy w takiej "mini szklarni" musza byc jakies wloty powietrza jak tak to gdzie??? mi chodzi glownie zeby ochronic LR przed przymrozkami wiec nie bedzie duza.Dzieki pzdr :queen:
 
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
736
Buchów
10
hmmm moja chronila bardziej przed wiatrem itd
przy ziemi miala przestrzen gdzie powietrze moglo se wlatywac a na gorze drugi otwor byl
przynajmneij tak to mialo w teori wygladac :D
i byla ona obciazona niezle :)
 

Adamo

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2007
Postów
69
Buchów
0
ja na przyszły rok robie małą szklarnie na miejscówce. mam nadzieje ze bedzie bez przypalu, a w zasadzie to jestem w 99 % pewny, opuszczone miejsce chyba przez wszystkich, tam to juz prawie wrony zawracają hehe :sunny: w tym roku miałem tam kwiatuszki to nie dostrzegłem przez cały czas żadnych śladów, tylko czasami ślady jakiś zwierząt, ale jak wchodziłem w trawe to odrazu byłem cały w kleszczach :geek: mysle ze jeszcze wkopie ją troche w ziemie i bedzie git :)
kupie sobie takie cudo (koszt ok 550 zł)
clear.gif
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
Adamo, jest fajna, ale jak już ktoś ci to znajdzie i podp.ie****i na pały to będziesz jechał na szmacie pod celą nie wiem czy warto. Na pewno nie
 

Adamo

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2007
Postów
69
Buchów
0
zdaje sobie z tego sprawe, ale mimo wszystko chyba jednak podejmę się tego hehe ;) w tych prawie wymarłych już rejonach ciężko o młodych ludzi, a policja przejeżdża może z raz na rok, miejscowka jest dobrze zakamuflowana, zreszta ktoregos dnia porobie fotki sami zobaczycie :) jednak zawsze te ryzyko jakies wystepuje, ale mimo wszystko to szklarnia jest w moich planach na out'08 i nie zamierzam ich zmieniac hyhy :geek: :bball:
 

Ende

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2006
Postów
74
Buchów
0
Jak na LR to moim zdaniem 60 cm moze byc wysoka. Na outach są w wieeeelu miejscach krzaki powyzej 130 cm..A dodatkowo doniczki mozna wkopac w ziemie w takiej szklarence. Zmniejszy to prawdopodobieństwo przemrożenia;)
a wentylacjie to propenuje zrobic na górze szklarni;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół