nasiona marihuany

Miszanka ??

Wyszukiwarka Forumowa:
M

malutka

Guest
Jeżeli mam do dyspozycji perlit, ziemie kwiatowa (5,5-6,5 pH) oraz Substrat torfowy (5-6 pH) to w jakich ilosciach mam je stosować ?

[ Dodano: 2006-08-13, 01:35 ]
Chcę to wsypać do doniczek 6 litrowych a i czy jak teraz mam roslinki w zwykłej ziemii kwiatowej to moge je przesadzic do jakiejs mieszanki ? I jeszcze jedno : Czy jak przesadze rolinki po 3-4 tyg. do tych 6-litrowych doniczek to moga już w takich zostac do końca ??
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
wez 3 litry ziemi, 1,5 litra perlitu i 1,5l torfu, dosyp 6 lub więcej łyżek dolomitu. Będą za małe, by zostać do końca.
 
M

malutka

Guest
to moze lepiej kupic 11 litrowe w takich od razu zasadzic i nie zmieniac juz nic ??
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Ja bym posadził najpierw w mniejszych. Chyba, że masz nasiona feminizowane, bo w innym wypadku szkoda tyle miejsca w boxie na donice, jak nie masz pewności co do płci.
 

kombajn

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2006
Postów
174
Buchów
0
Ja bym posadził najpierw w mniejszych. Chyba, że masz nasiona feminizowane, bo w innym wypadku szkoda tyle miejsca w boxie na donice, jak nie masz pewności co do płci.

to wystraczy pobrac klona i wsadzic go na 12/12h i po jakims czasie pokaze sie plec danego krzaka...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół