nasiona marihuany

MJ od Dilla. Ladny wyglad 0 efektow.

Wyszukiwarka Forumowa:

Yahiko978

New member
Rejestracja
Lut 11, 2021
Postów
3
Buchów
0
Witam. Przegladam forum wiele lat ale dopiero teraz zalozylem konto, bo nie moge spac po nocach. Chodzi o to ze kupilem 50g palonka w DE. Mial byc haze ale sie okazalo ze dostalem 10g Haze'a a reszta to co dodam na foto. Niby braki. Haze super jak ostatnim razem, mega upie****a, smakuje i pachnie. Natomiast to drugie pachnie jak zwykly polus, ale wyglada dobrze tylko trichromy mi cos sie dziwnie inaczej wygladaja. O co moze chodzic? Dodam ze temat suchy i krusze go w palcach. Smak raczej slaby albo jego brak. Dym nie gryzie prawie w ogole a popiol spalony zostaje normalny a nie tzw. Kamień.

Mozliwe jest, ze wytrzepali topy z trichromow czy o co tu biega? Spalilem przez tydzien z 20g a na poczatku mieszalem z hazem. Dopiero gdy sie skonczyl zauwazylem ze efekt jak bym CBD palil czyli zero bomby thc...
[]
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 80839

Guest
Foty wrzucamy tylko do galerii forumowej. Jeśli chodzi o Twoje pytanie to chyba sam sobie na nie odpowiedziałeś... Ktoś Ci zapewne wcisnął susz CBD albo przedwcześnie ścięte zioło. Coraz częstsza praktyka u Pseudo-dilerzyn z tego co słyszałem (mieszanie suszu). Podobno ludzie handlują nawet tym czymś co pozostaje po wapowaniu i są na to chętni... :)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Yahiko978

New member
Rejestracja
Lut 11, 2021
Postów
3
Buchów
0
Z wapo slyszalem bo kolega praktykowal na newbie palaczach. Co do cbd to mialem z nim stycznosc i nie wygladaja w polowie jak te topy. Zasugerowalem co mysle ale chetnie poczytam jesli ktos mial podobna sytuacje. Pozdro

---------- Post Zaktualizowany 18:25 ---------- Data pierwszego postu 18:23 ----------

Dodam tez ze topy cbd sa miękkie a nie suche. Przynajmniej takie palilem.

---------- Post Zaktualizowany 18:32 ---------- Data pierwszego postu 18:25 ----------

Po za tym jak topa wielkosci piesci wrzucili by do vapo? To nie bobki krolika tylko wielkie topy nie rozdzielone w drobne wiurki
 
U

Usunięty 80839

Guest
O tych resztkach po wapo tak tylko wspomniałem i nic nie sugerowałem, ale swoją opinię podtrzymuję. Tak czy siak dostałeś Jopę i tyle w temacie, skoro susz nie klepie.
 

Mutylator

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2020
Postów
229
Buchów
229
Tak jak sobie sam napisales mogli wytrzepac z trichomow robiac hasz a reszta wcisneli Tobie. Nauczka nigdy nie kupuj od dila bo dla niego liczy się kasa lepiej juz sam wyhoduj albo bierz od jakies znajomego growera jesli takiego masz. Pozdro
 

Yahiko978

New member
Rejestracja
Lut 11, 2021
Postów
3
Buchów
0
No wlasnie jestem a innym kraju a poprzednia opcja mi padla wiec z braku laku wzialem. Za swoje niedługo sie biore. Przekombinowane palonko to pewne, ale takie ladne i jednoczesnie slabe to pierwszy raz sie spotkalem wiec bylem ciekawy. Pozdro
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,970
Odznaki
11
Ja sie zawsze zastanawialem skad sie biora takie palenia, zawsze jakos ile by nie bylo i jakie to zawsze bylo okej i robilo.

Albo takie palenia zbite na kamien i mocno brazowe? wtf :D
Albo 4 wiadra pol badyla i 1.0 na wadze :D
Rozne rzeczy byly, albo saletra my tak na to mowilismy, iskra, iskrzylo w lufie ***ana a z popiolu po chwili robila sie maź, smoła cos takiego :D
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Ja sie zawsze zastanawialem skad sie biora takie palenia, zawsze jakos ile by nie bylo i jakie to zawsze bylo okej i robilo.

Albo takie palenia zbite na kamien i mocno brazowe? wtf :D
Albo 4 wiadra pol badyla i 1.0 na wadze :D
Rozne rzeczy byly, albo saletra my tak na to mowilismy, iskra, iskrzylo w lufie ***ana a z popiolu po chwili robila sie maź, smoła cos takiego :D

Też mnie zastanawiają te brązowe topy zbite na kamień a prawie nic nie kopią
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Też mnie zastanawiają te brązowe topy zbite na kamień a prawie nic nie kopią

Kumpel kiedyś źle przechowywał palenie i coś takiego się stało. Właściwie narażał je na słońce, wilgoć itd. palenie straciło znacznie na mocy i zmieniło ono swój wygląd na taki lekko brązowy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół