nasiona marihuany

MJ powoduje agresje?

Wyszukiwarka Forumowa:
C

cybuszek

Guest
Wszędzie piszą, że MJ powoduje agresję, a wszystkie opinie ludzi palących zaprzeczają temu, ja też się z tym nie zgodze bo na haju nie jest w stanie mnie nic wkurzyć, ale pale już 2 lata i poprostu jak jeste na czystym umyśle co coraz częściej i mocniej pojawiają sie u mnie stany agresyjne. Kiedys tak nie było nigdy nie wurzałem się o byle co, ale teraz nawet błacha rzecz może mnie wkur***. Czy wy też zauważyliście takie zmieny w sobie, czy ja jestem jakiś pokur*****. Czekam na wasze wypowiedzi :silent:
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
powoduje agresje ale jak nie palisz jak jestes spalony to jestes wyluzowany i wszystko cie ***ie a jak czysty to przynajmniej u mnie i moich znajomych jest tak ze sa na zryciu i wszystko wk***ia :farao:
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
Mysle, ze to raczej nie mj powoduje u Ciebie agresję. Ja nie jestem agresywny, hmmm... no moze czasem kiedy jest sytuacja krancowa i trza lac w ryj i po nerkach :D
Moze masz takie usposobienie/kolegow/styl bycia, ze jestes agresywny/wk***iony?
 

redzi

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
217
Buchów
2
Coś w tym jest, ale ciezko powiedziec.. A jak czesto palisz? Ja pale sporo od kiedy mam dostep do dobrego bo wlasnego. Moze i bywam agresywny (ale nigdy jak jestem spalony) tyle ze od zawsze taki bylem wiec niewiem :scratch:. Moze jakas przerwa w paleniu by ci pomogla. Ja pale zadko przynajmiej ostatnio i czuje sie normalnie pod wzgledem relacji z innymi(albo tak mi sie tylko wydaje :scratch: ).
Zrob przerwe 2 tygodnie i wszystko samo sie wyjasni. A no i po co odrazu takie diagnozy se stawiac <lol>.
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ja pale tylko od czasu do czasu... naprawde sporadycznie. Ale pare dni po paleniu jestem jakis tak nerwowy... odwazniejszy :joker:
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
:sunny: misiu od nerowowsci do odwagi daleko :D ale ja tez mam takie dni ze jak pale duzo i codziennie :p to potem mnie chwyta k***ica ;d
 
C

cybuszek

Guest
Coś w tym jest, ale ciezko powiedziec.. A jak czesto palisz?

Pale od roku przynajmniej raz w tygodniu a czasami zdarza się więcej. W sumie ta agresja u mnie nie ma aż tylu negatywnych skutków są korzyści np. stałem się odważniejszy. Teraz jak jakaś stara baba wpieprzy sie w kolejke to nie stoje i nie patrze sie tylko wale prosto z mostu :jocolor:
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Lol to faktycznie odwaga rzucac sie do starej babki :thumright: Chcial bym zobaczyc jak ta twoja odwaga ma sie do 2 metrowego karka z 52 na łapie :D lol
 
F

freedom smoker

Guest
o Jezu.... Człowiek najarany jest na ogoł wyluzowany a agresje i to dosyc niezła może spowodowac tak zwane "bycie na cisnieniu". jak bakacz trawy jest na cisnieniu bo nei maa co palic a juz nie wytrzymuje to wtedy jest agresywny... to normalka. Alkoholik na głodzie tez jest agresywny. :farao: :sunny: :pl:
 
C

cybuszek

Guest
EJ ja nie powiedzialem że sie rzucam do starej babci nigdy by mi to nie przyszło do glowy mialem na myśli, że jej to powiem :king:
 

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
ja na haju to jestem w stanie sie ze wszystkim godzic a nie klucic :) nie mowiac wogule o agresji bo do niej daaaalekoooo :bounce:
 

KUBELEKDESKA

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
66
Buchów
0
zgodze sie z bananem za na fazie mozna sie godzic ale nie klucic a co do agresjii to jak sie spale a juz dlugo pale to nigdy nie mialem przejawwów agresjii :jocolor: :jocolor: :queen: :queen: :queen:
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
hehe ja raczej jestem agresywny jak niepale dluzej niz tydzien:p a tak to 1-3dni po bace trzezwiej mysle i jestem spokojniejszy:) to dlatego ze thc ciagle dziala na czlowieka pare dni po zapaleniu...tak gdzies wyczytalem...
 

UseRSppC

Member
Rejestracja
Cze 29, 2006
Postów
24
Buchów
0
Kiedyś gdzieś czytałem że w latach 50tych w ameryce przeprowadzano testy na wpływ thc na człowieka i doszli do tego że gandzia powoduje agresję wg. testowanych, więc została zdelegalizowana. Tylko że jest w tym jeden haczyk: Jak jesteś spalony, wyluzowany to po prostu bardziej dostrzegasz każdy swój przejaw agresji, i bardziej odczuwasz skoki ciśnienia ;).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół