nasiona marihuany

Możliwy z tego przypał?

Wyszukiwarka Forumowa:

Karzelekkk

Well-known member
Buchów
993
Odznaki
8
Witam. Chodzi mi o sytuację, jak ktoś nie ma nic przy sobie, zero przeszłości z dragami, ogólnie normalny gość. Czy policja może wbić takiemu delikwentowi na chatę od tak sobie, przy okazji jakiegoś występku, bo tak im się u***ie? Np. uderzenie kogoś na kamerze albo pijak przewrócił się mu pod samochód? Przeszukanie niby może się odbyć jak zachodzi podejrzenie, że coś lub ktoś może się w tym mieszkaniu znajdować, ale wiadomo jak to jest z policją. Zawsze mogą sobie coś wymyślić na poczekaniu. To nie USA. Nie miałem doświadczenia z psami stąd pytam.

PS: Jak pomyliłem działy to proszę o przeniesienie.
Siemanko!

Dam ci kilka rad
-Nie mów nikomu , że sadzisz
-Zakupy rób tylko w najlepszych sklepach
-Nie handluj tym co zbierzesz
-Nie paplaj na ten temat przez tel
-Nie spotykaj sie z ziomkami co lataja z towarem
-Zyj jak przeciętny kowalski , nie przyciągaj wzroku :)

I nie ma opcji że sie wmontujesz na przypał
ale jeśli będziesz mówił ziomeczkom , że w domu masz krzaka + zdarz ci się coś pogonić czy gadać o tym przez tel to możliwość przypału staje się bardziej realna.

Nikt nie zwróci uwagi że przez jakiś czas masz jasniej na kwadracie , możesz być przecież jutuberem i studio doświetlać :)
A jak już coś chcesz robić przy boksie to poprostu zasłoń okna - nie ma sytuacji bez wyjścia musisz poprostu myśleć dwa kroki do przodu.
Pozdro!

skuna

¿Gieta skuna?
Buchów
1,680
Odznaki
7
Co do potencjalnych przypałów to podobno policja może cię zatrzymać podczas jazdy i przeszukać samochód bez żadnego konkretnego nakazu. Przynajmniej kolega tak miał więc podaję dalej.

zielonywtemacie420

Well-known member
Buchów
102
Co do potencjalnych przypałów to podobno policja może cię zatrzymać podczas jazdy i przeszukać samochód bez żadnego konkretnego nakazu. Przynajmniej kolega tak miał więc podaję dalej.
mnie trzepali bo stałem i gadałem z ziomkiem

skuna

¿Gieta skuna?
Buchów
1,680
Odznaki
7
mnie trzepali bo stałem i gadałem z ziomkiem

Nurtuje mnie sytuacja przeszukania kogoś "losowego" w biały dzień. Przytoczyłem sytuację z samochodem, żeby zwrócić uwagę, że jeżdżąc pojazdem zarejestrowanym na siebie nie jest się anonimowym, w takiej sytuacji łatwiej kogoś wyłowić z tłumu. Może to oczywistość dla większości tutaj ale ja się mocno zdziwiłem. Akurat strzał był ślepy i nic z tego nie wynikło, co też daje do myślenia jak oni czasem działają.

BetonowyDaniel

Well-known member
Buchów
1,801
Odznaki
4
Rozwożąc diety jarałem lolki w aucie (największa głupota to jaranie będąc w korku), często woziłem ze 2-3 skręcone na półce nad szybą (schowane w torebkę po gumach do żucia) - mimo kilku kontroli nigdy nawet żadnego podejrzenia czy jakiegokolwiek szukania. Musi Wam chłopaki źle z oczu patrzeć.

To serio dziwne.
Oczywiście nie polecam nikomu tak robić - ja się kilka razy zgubiłem na 30 minut xD

ceu

Well-known member
Weteran
Buchów
1,416
Jak nic nie masz to możesz powiedzieć kasztanom że chcesz protokół z przeszukania auta. A tego oni nie lubią...dodatkowa papierologia.

zielonywtemacie420

Well-known member
Buchów
102
Rozwożąc diety jarałem lolki w aucie (największa głupota to jaranie będąc w korku), często woziłem ze 2-3 skręcone na półce nad szybą (schowane w torebkę po gumach do żucia) - mimo kilku kontroli nigdy nawet żadnego podejrzenia czy jakiegokolwiek szukania. Musi Wam chłopaki źle z oczu patrzeć.

To serio dziwne.
Oczywiście nie polecam nikomu tak robić - ja się kilka razy zgubiłem na 30 minut xD
osobiście uważam że jaranie jadąc to głupota powodujesz zagrozenie nie tylko dla siebie ale i dla innych , przynajniej po twoim zapisie wnioskuje ze to ty prowadziles

a co do tego ze nam zle z oczu patrzy no czekalismy na kolege pijanego go nawet w promieniu 200 metrow nie bylo ziomek se ciastka wdupił siedzimy gadamy i nagle chyba to byl focus staje i my takie co on odpie****anagle dwoch wylazi pokazuja blachy na szczescie nic nie bylo ale tak totalnie z pi**y nas trzepali

BetonowyDaniel

Well-known member
Buchów
1,801
Odznaki
4
osobiście uważam że jaranie jadąc to głupota powodujesz zagrozenie nie tylko dla siebie ale i dla innych , przynajniej po twoim zapisie wnioskuje ze to ty prowadziles

a co do tego ze nam zle z oczu patrzy no czekalismy na kolege pijanego go nawet w promieniu 200 metrow nie bylo ziomek se ciastka wdupił siedzimy gadamy i nagle chyba to byl focus staje i my takie co on odpie****anagle dwoch wylazi pokazuja blachy na szczescie nic nie bylo ale tak totalnie z pi**y nas
Napisałem, że nie polecam. Inna kwestia, że jeden łapie bucha i staje się niekumatym kawałkiem mięsa a drugi normalnie funkcjonuje.

Perliczka

Member
Buchów
54
Ja od siebie polecam kanał na youtube "audyt obywatelski". Gość pokazuje różne sytuacje z policją w tym takie, które również wcześniej wymienialiście (kontrola osobista/drogowa czy różnego typu sytuacje z legitymowaniem).
Nie mówię, że macie być takie cwaniaki jak on ale ja osobiście trochę pochłonąłem informacji jakie prawa mam ja, a jakie policja.
Policja zupełnie inaczej podchodzi do ludzi jak widzi, że dana osoba doskonale zna swoje prawa i okazuje je w sposób spokojny, kulturalny i jednocześnie dosadny. :)

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Buchów
969
Odznaki
3
Nie sztuką jest zgrywać kozaka nie mając nic przy sobie ;)

Perliczka

Member
Buchów
54
Nie sztuką jest zgrywać kozaka nie mając nic przy sobie ;)
Znajomość prawa to nie zgrywanie kozaka, a to czy masz coś przy sobie czy nie to inna kwestia.
Jeśli nie znasz swoich praw to potraktują Cię jak ściere i wytrą Tobą podłogę. Jak zobaczą, że nie mają doczynienia z pizdowatym jasiem to nabiorą chociaż minimalnego respektu.
Bardziej mi chodziło o sytuacje opisaną wyżej, gdzie ziomeczki sobie stoją i gadają, a mimo to mają jakieś trzepania czy coś. Czasy gdzie psy są panami świata się skończyły/zmierzają ku końcu i to właśnie przez to, że społeczeństwo jest świadome swoich praw.

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Buchów
969
Odznaki
3
Znajomość prawa to nie zgrywanie kozaka, a to czy masz coś przy sobie czy nie to inna kwestia.
Jeśli nie znasz swoich praw to potraktują Cię jak ściere i wytrą Tobą podłogę. Jak zobaczą, że nie mają doczynienia z pizdowatym jasiem to nabiorą chociaż minimalnego respektu.
Bardziej mi chodziło o sytuacje opisaną wyżej, gdzie ziomeczki sobie stoją i gadają, a mimo to mają jakieś trzepania czy coś. Czasy gdzie psy są panami świata się skończyły/zmierzają ku końcu i to właśnie przez to, że społeczeństwo jest świadome swoich praw.

bardziej przez to, że ryje które pracowały w milicji poszły już na emeryturę

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół