nasiona marihuany

MOC OPALKI

Wyszukiwarka Forumowa:

kkrriiss

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2006
Postów
46
Buchów
0
NA HASZYSZ.COM JEST NAPISANE ZE MOC OPAłKI JEST CZY RAZY WIEKSZA OD MOCY STAFU. jAK BEDZIE OPALKA Z OLEJKU HASZYSZOWEGO KTORY MA 80% THC TO ILE MOZE MIEC THC.
 
G

Green

Guest
jAK BEDZIE OPALKA Z OLEJKU HASZYSZOWEGO KTORY MA 80% THC TO ILE MOZE MIEC THC.

olejek nigdy nie bedzie mial 80% thc jest to zwyczajnie niemozliwe do uzyskania gdyz thc to substancja czynna znajdujaca sie w zywicy w zaleznosci od odmiany od 5-23%
wiec olejek moze miec max 23% thc w zaleznosci z jak silnej odmiany zostal zrobiony
aby uzyskac 80% thc potrzeba by bylo uzyc wyspecjalizowanych urzadzen oraz warunkow laboratoryjnych

teraz tak zeby dzieci zrozumialy olejek to czysta zywica(to samo haszysz tyle ze inna postac produktu) w ktorej jest thc a nie czyste thc, tymbardziej stezone

pozdr.
 

kkrriiss

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2006
Postów
46
Buchów
0
Czytalem wiele razy ze najmocniejszy hash holenderski moze miec 60%thc a najmocniejszy olejek hashyshowy moze miec nawet do 90 % thc.
 
G

Green

Guest
Czytalem wiele razy ze najmocniejszy hash holenderski moze miec 60%thc a najmocniejszy olejek hashyshowy moze miec nawet do 90 % thc.

pewnie ci co to pisali byli tak samo rozgarnieci jak i ty, skoro nie potrafisz zrozumiec poprzedniej wypowiedzi
 

kkrriiss

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2006
Postów
46
Buchów
0
Jak bede mial topy white widow najlepszej jakosci 20% thc i zrobie z nich olejek to ile bedzie mial procent.z 25g dobrej jakosci topów wyjdzie 3 -6g olejku. Czyli musi byc kilka razy mocniejszy niz topy
 
G

Green

Guest
Jak bede mial topy white widow najlepszej jakosci 20% thc i zrobie z nich olejek to ile bedzie mial procent.z 25g dobrej jakosci topów wyjdzie 3 -6g olejku. Czyli musi byc kilka razy mocniejszy niz topy

ku**a mac czy ty jestes naprawde tempy czy udajesz ??
wytlumacze Ci to jeszcze raz ale przedtem wyjasnienie... WW nie jest az taka mocna ma do 15%thc

a teraz do rzeczy :
zrozum w koncu ze to nie topy maja thc tylko zywica ktora jest na topach i w ktorej jest okreslone stezenie thc czyli te twoje 20% a reszta to inne substancje miedzy innymi cbd cbn i wiele innych o krorych niemasz nawet pojecia ze wystepuja,
i teraz jezeli top wazy 100 g to srenio na nim zywicy jest 10-15 prcent wagi topa czyli uzyskzasz z niego od 10 do 15 gram chaszyszu czy olejku, natomiast stezenie thc pozostaje niezmienne i bedzie dalej wynosic te twoje 20%, a stezona bedzie tylko zywica pozyskana z topow wiec palac jej mniej uzyskasz taki sam efekt jak palac topa gdzie ilos zywicy jest mniejsza poniewaz jest rozlozona na calego budsa

jezeli po tym poscie tego nie zrozumiesz to idz z tego forum i wiecj tutaj nie postuj bo szkoda moich nerwowo na ciebie
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
chyba ze pisze nie ile topy maja % thc a ile ma zywica w nich zawarta... :scratch: :geek:
 

kkrriiss

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2006
Postów
46
Buchów
0
uswiadomiles mnie ze zylem w niewiedzy

[ Dodano: 2006-06-28, 14:01 ]
czyli opalka z 20 % olejku hashowego moze miec 60%. NA haszysz.com w koncu pisza ze opalka jest 3 razy mocniejsza od spalonego stafu
 
G

Green

Guest
czyli opalka z 20 % olejku hashowego moze miec 60%. NA haszysz.com w koncu pisza ze opalka jest 3 razy mocniejsza od spalonego stafu

tego niewiem nigdy nie spotkalem sie z badaniami na ten temat

pozdr
 

kkrriiss

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2006
Postów
46
Buchów
0
Czy waszym zdaniem mozliwe jest otrzymanie opalki w ktorej jest 90% thc poprzez ciagle spalanie i skraplanie dymu? opalka staje sie coraz mocniejsza
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
praktycznie zecz biorac osadzi sie wiecej sadzy...
tak mi sie wydaje...
 

kfjatek

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2006
Postów
167
Buchów
0
Może i opał jest mocniejszy 3razy...ale faza trzyma cie
ok 3 razy krócej niż po bluncie...
Gdzieś tak wyczytałem :D

A pozatym, opalanie fifki to gra niewarta świeczki! ;/
Podobno po opalaniu fifki, 90% tego co było na fifce...
osadza sie na twoich płucach... :pl: Więc... :thumbdown:
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
kfjatek napisał:
A pozatym, opalanie fifki to gra niewarta świeczki! ;/
Podobno po opalaniu fifki, 90% tego co było na fifce...
osadza sie na twoich płucach... :pl: Więc... :thumbdown:
nie wiem, ale jak palisz przez lufke to i tak jak "dym" osadza sie w lufce to i w twoich plucach :pl: a jak opalasz lufke to moim zdaniem...
...to jest jeden ch*j :geek:

ogolnie jestes z zadupia co ty mozesz wiedziec :bounce:
 

kfjatek

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2006
Postów
167
Buchów
0
MaoVi napisał:
ogolnie jestes z zadupia co ty mozesz wiedziec :bounce:
hohoho...

edit... ale przecież kur*a napisałem... "podobno".... tylko tak słyszałem.. -to raz!
a dwa... to ze przecież większośc tego co miało ci by sie osadzić na płucach...
przy paleniu z fifki, osadza sie na tej fifce! chyba... mnie sie tak wydaje!!
heh... :sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół