nasiona marihuany

Moc palenia w stadium rozwoju rośliny

Wyszukiwarka Forumowa:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Nurtuje mnie pytanie, bo po wczorajszym fryzjerze patrzę na małe suche topki i czy one mogą coś klepać?
To jest początek 3 tyg. flow.

Ogólnie chodzi mi o to kiedy roślina nabiera kopyta. Czy jest to stopniowo z rozwojem, czy może jakoś w ostatnich 2-3 tygodniach kiedy topy puchną i oblewają się żywicą?
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
W poczatkowej fazie ma dzialanie krotsze, bardziej euforyczne. Z biegiem czasu kiedy trichomy ciemnieja, THC w nich zawarte ulega rozkladowi i zmienia sie proporcja kannabinoidów, glownie na korzysc CBD przez co dzialanie ma bardziej uwalajace:)
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Dzięki za odp. nie wytrzymałem i ukręciłem co nieco ( jako że będę farmaceuta to ciekawość wzięła górę :) ) Taka lekka pytka, na trochę zaszumiało nawet także poczułem, ale mam nadzieje że moc podskoczy. Sionko mam z palenia wydłubane ponoć drugie pokolenie klepie słabiej ale czy dużo? Przekonam się za może półtora miesiąca. Smak to lepiej nie wspomnę :)

P.S No i czy shermionej spada moc?
 
Ostatnia edycja:

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Troche spada chcąc nie chcęc musi włożyć energie i pierwiastki w tworzenie najpierw bananów potem nasionek
 

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Co do hermy to zależy, mi z pestki fem Special Queen wyrosła pięknie wyglądająca herma, a nie kopała w ogóle, nawet trochę.
 
S

sub

Guest
THC w nich zawarte ulega rozkladowi i zmienia sie proporcja kannabinoidów, glownie na korzysc CBD przez co dzialanie ma bardziej uwalajace:)

Na pewno nie CBD - CBN tak. Zawartość CBD zależy od chemotypu nie od "wieku" roślin czy stopnia rozkładu kanabinoidów. THC rozkłada się na CBN.
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Na pewno nie CBD - CBN tak. Zawartość CBD zależy od chemotypu nie od "wieku" roślin czy stopnia rozkładu kanabinoidów. THC rozkłada się na CBN.

Madrego to milo posluchac:)
masz racje, moj blad w nazewnictwie. Dobrze, ze wylapujesz takie niuanse i poprawiasz
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Na pewno nie CBD - CBN tak. Zawartość CBD zależy od chemotypu nie od "wieku" roślin czy stopnia rozkładu kanabinoidów. THC rozkłada się na CBN.

Jeszcze dodam od siebie bo się jakoś powstrzymać nie mogę :)


THC i CBD ma wspólnego prekursora czyli CBG




CBG jest również biogenetycznym

prekursorem kannabichromenu (CBC)

Jeśli chodzi o ostatnie stwierdzenie to pozostaje sceptyczny? Jaka jest korelacja pomiedzy CBG i CBC od czego to zależy?

Panie [MENTION=83770]sub[/MENTION] proszę o naświetlić sprawę bo jak nie Pan to kto?
 
Ostatnia edycja:

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Odnośnie przebiegu zawartości "kopyta" w miarę wzrostu i dojrzewania rośliny.

Green House Seeds, cokolwiek by o nich nie sądzić, w swoim filmikach na YouTube, będących raportami z upraw ich odmian, podawali od pewnego momentu, tydzień po tygodniu, zawartość THC i innych.

Jeden z przykładowych. Przewija się napis na pasku na dole, także nie trzeba wiele rozumieć po obcemu.



Link: https://www.youtube.com/watch?v=bWHT1V-CmsU

Tak poglądowo można zerknąć.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Im roslo do konca, ale nie podali przy jakich trichomach scinali, amatorzy :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół