nasiona marihuany

Modafinil - Smart Drug

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 86321

Guest
Modafinili, Mezofinili, Adrafinil i wszystkiego jego pochdone :p Jeśli już chcesz bawić się w takie rzeczy, to pamiętaj o zdrowym stylu życia, [dieta, sen, regeneracja, medytacja], bo jak będziesz długofalowo z tym jechać to sobie narobisz kuku, zablokujesz receptor dopaminoalergiczny i nic nie będzie na Ciebie działać i wtedy trzeba się będzie leczyć corteksinem :] Jeśli o mnie chodzi to mogę polecić nooopept rx, działanie bardzo podobne, mega booost. W Rosji mieszają semaks z selankiem, żeby uzyskać ten sam efekt. Temat dopingu mózgu długi i szeroki i trzeba cholernie uważać
Brałem modalert później modsfinil tablets i na końcu waklert . Mam jakieś dziwne lekki przed ludzmi nie mogę się skupić w tłumie pocę się stosuje się silnie . Leki odstawiłem ale nie przechodzi . Brałem 1 tabletje dziennie i takie mam dziwne jazdy . Dziwnie się zachowuje boję się spojrzeć na kogoś patrzeć w niego i słuchać. Czuję się taki ze musze być w ruchu .. nw co się dzieje może ktoś coś pomoże? Dodam że cierpię na narkolepsje . Leki kupiłem z modanili sklep.
 

Premek94

New member
Rejestracja
Lis 30, 2023
Postów
1
Buchów
0
Zamówiłem ostatnio modafinil oraz nopept ze strony z z modafinilem w nazwie - jest to odczyn chemiczny z czystością 99.8% pytanie do Was czy można to zażywać?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół