nasiona marihuany

Modafinil - Smart Drug

Wyszukiwarka Forumowa:

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Witam, zakładam temacik na temat modafinilu, stosowaliście? jak tam wasze opinie na ten temat? Dla nie wtajemniczonych prostymi słowami, jest to lek na ADHD. Jego działanie w użytku "reakracyjnym", jako smart drug:
- Zwiększone skupienie
- Zwiększona pewność siebie
- Większa motywacja i determinacja w działaniu
- Ułatwione sięganie po informacje w głowie
- Ułatwione chłonięcie informacji
- Lekkie pobudzenie

Stosowany głównie przez studentów do zakuwania i korposzczurów - brak znak fazy i stanów euforycznych.

Wad jest sporo, od pryszczy zapalnych, po bezesnność przy długich cugach i depresje po odstawieniu z powodu braku takich sukcesów jakie zapewniał modafinil, do tego oczywiście problemy z ciśnieniem jeżeli popijany jest kawą, energetykiem albo palone są ćmiki.

Dla mnie jest to nowe odkrycie, zastosowałem 3 tabletki, 1 tabletka = 1 dzień.
W pierwszy dzień nie czułem różnicy, w kolejny już tak. Najlepiej poszło dzisiaj, bo wczoraj pod wpływem dokładnie zaplanowałem sobie co dzisiaj zrobię. Ogólnie w te 2 dni odpracowałem 1.5 tyg zaległej roboty. Kuracja potrwa jeszcze dwa dni i eksperyment uznam za zakończony.

foto_no_exif-2.jpg

foto_no_exif-3.jpg
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witaj!
Jak najbardziej, modafinil to środek który gwarantuje boosta produktywności ? Zdecydowanie bardziej podobało mi się działanie, porównując z kokainą.
Myślę, że to dobry wybór, no i legalny.
Polecam, ale jak wiadomo, nie należy przesadzać z niczym, no i należy pamiętać o treningu, diece oraz najważniejszym- czasie regeneracji, czasie snu.

Skąd nabyłeś?
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
No i to jest ciekawy temat.A jak z dostępnością tego specyfiku?Da się to bez recepty?czy trzeba po znajomych załatwiać?Może ma to inną nazwę w świecie?Ktoś coś?
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
ciekawe- wytestowałbym chętnie
Sukcesy uzależniają i dopamina z nimi związana, w życiu zawodowym nagle trafiasz w miejsce gdzie normalnie byś nie doszedł i nie można bez tego funkcjonować.

Witaj!
Jak najbardziej, modafinil to środek który gwarantuje boosta produktywności ? Zdecydowanie bardziej podobało mi się działanie, porównując z kokainą.
Myślę, że to dobry wybór, no i legalny.
Polecam, ale jak wiadomo, nie należy przesadzać z niczym, no i należy pamiętać o treningu, diece oraz najważniejszym- czasie regeneracji, czasie snu.

Skąd nabyłeś?
Ten akurat pochodzi ze Słowacji, dostałem próbkę od kolegi studenta robotyki.
On to gdzieś tam na akademikach kupuje do zakuwania, podejrzewam, że od studentów medycyny od ręki dostaniesz.

No i to jest ciekawy temat.A jak z dostępnością tego specyfiku?Da się to bez recepty?czy trzeba po znajomych załatwiać?Może ma to inną nazwę w świecie?Ktoś coś?
Tylko import, najlepiej Słowacja, bo tam go dość łatwo na receptę dostać - mafia lekowa działa. Bez recepty się nie da, można poszukać kontaktu na Słowacji dla palet. W Polsce jest dostępny Armodafinil, podobny lecz słabszy, w 30% metabolizowany w wątrobie i zaciąga dług senny, mieszanie Armodafinilu z Modafinilem na przemian prowadzi do bezsenności, można po 40h śmigać, a nawet i lepiej - kolega dopiero ziółkiem się kładzie do snu, jak stwierdza, że pora spać.

Ogólnie no, małe ilości studenciki, duże ilości mafia lekowa -> Słowacja.


@Edit
Pogadałem z znajomym, jego kolega mówi, że bierze z:
Link usunięty przez moderatora
Jest zadowolony, lek działa, mimo tego ja gwarancji nie daje pod tym kątem, bo nie zamawiałem, ale widzę tam w ofercie to co ja mam.
Płatności tylko w BTC i Inpost jest, także ma prawo to funkcjonować. Jak to mówią, byle się nie otruć i do przodu :D

Pamiętajcie, że Modafinil jest świeżym lekiem, wcześniej był stosowany słaby i mniej dopracowany Armodafinil i potocznie nazywano go Modafinilem, stąd ktoś może kojarzyć.
Ja stwierdzam, że jego potencjał uzależniający jest przynajmniej na poziomie benzo, jakbym miał to jakoś określić, to właśnie ten poziom.
Nie wolno zawyżać dawek, może to skutkować wylewem, modafinil podnosi ciśnienie na cały dzień.
 
Ostatnia edycja:

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
Modafinili, Mezofinili, Adrafinil i wszystkiego jego pochdone :p Jeśli już chcesz bawić się w takie rzeczy, to pamiętaj o zdrowym stylu życia, [dieta, sen, regeneracja, medytacja], bo jak będziesz długofalowo z tym jechać to sobie narobisz kuku, zablokujesz receptor dopaminoalergiczny i nic nie będzie na Ciebie działać i wtedy trzeba się będzie leczyć corteksinem :] Jeśli o mnie chodzi to mogę polecić nooopept rx, działanie bardzo podobne, mega booost. W Rosji mieszają semaks z selankiem, żeby uzyskać ten sam efekt. Temat dopingu mózgu długi i szeroki i trzeba cholernie uważać
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Modafinili, Mezofinili, Adrafinil i wszystkiego jego pochdone :p Jeśli już chcesz bawić się w takie rzeczy, to pamiętaj o zdrowym stylu życia, [dieta, sen, regeneracja, medytacja], bo jak będziesz długofalowo z tym jechać to sobie narobisz kuku, zablokujesz receptor dopaminoalergiczny i nic nie będzie na Ciebie działać i wtedy trzeba się będzie leczyć corteksinem :] Jeśli o mnie chodzi to mogę polecić nooopept rx, działanie bardzo podobne, mega booost. W Rosji mieszają semaks z selankiem, żeby uzyskać ten sam efekt. Temat dopingu mózgu długi i szeroki i trzeba cholernie uważać
Ten noopept rx dostępny w PL na receptę?
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
Pooguglaj sobie to znajdziesz na necie :D 140 zł za 120 kapsułek/ Tylko uprzedzam, że maksymalnie 3 miesiące suplementacji i przerwa 2 miechy minimum, doraźnie modafinil wtedy możesz skubać. Jeśli chcesz to mogę Ci za 150 zico odsprzedać nagranie ze szkolenia z dopingu mózgu, tam gość wszystko rozkłada na czynniki pierwsze
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,518
Buchów
2,965
Odznaki
3
Ściągałem to kiedyś z Indii. Waklert, czyli Armodafinil. Metabolizuje do modafinilu. Bardziej wydajny. Wpisz gógle waklert sklep. Ciekawe wyniki :) Ps. Z moich informacji możesz to brać naprawdę długo. Tylko pij dużo wody.
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
Ten rynek ostatnio przenosi się głównie do Indii [suplementacyjny], po tym jak się z Chin wycofują. od 2015 do 2019 wartość rynku wzrosła z 1mld do 6mld $, Ale ogólnie to tego typu zabawki najlepiej ściągać od ruskich, którzy mają medycyne na wysokim poziomie, co by nie mówić. Co do wody, to minimum dzienne to 450 - 500 ml na 10 kg masy ciała, do tego nie zapominać o soli i potasie, sól tak jak wodę, 0,5 g na 10kg masy ciała, z potasem nie pamiętam :p
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,518
Buchów
2,965
Odznaki
3
A Ty ściagałeś z Rosji? Masz jakies rady?
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
Ja nie ściągam z Rosji i nie brałem nic poza noopeptem RX, mi to wystarcza, do tego sen, dieta, medytacja, odnowa biologiczna, masaże, joga, wysiłek fizyczny. Byłem na szkoleniu z dopingu mózgu u D. Micha, gość ma w ch*j wiedzy na tematy z tym związane i on akurat praktycznie non stop coś ciągnie z Rosji
 

Piciasek

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2008
Postów
71
Buchów
0
Ja polecam fenylopiracetam, modafinil dla mnie dobry ale nie tak dobry. Z smart drugami/nootropami jest też tak, że na każdego bedzie to inaczej działało trzeba troche poszukać. Z fenylo ciężko się oszukać wchodzi od razu, od chu*a energii, wyostrzony wzrok, motywacja, kolory jakieś lepsze. Niestety prawda chiny banuja i jest teraz lipa ale moje źródełko jeszcze nie wyschło PW dla ciekawych. A o i nootropach moge coś podpowiedzieć jakby ktoś miał pytania.
 

Janos

New member
Rejestracja
Mar 17, 2023
Postów
1
Buchów
0
Czy możesz napisać mi co warto i gdzie pozyskać? co myslisz o fl modafinil+noopept połaczenie ?
 

TrenerMart

New member
Rejestracja
Lip 8, 2023
Postów
1
Buchów
0
Witam kupiłem na Ukrainie modafinil stark pharm nazwa stark modafinil jest on z tauryna i witamina b6. Odczucia to brak zmęczenia i nic pozatym nie czuć kopa produktywności. Dodam że jem dobrze trenuje, rower 20 km 5 dni w tyg.
Suplementacja:kreatyna,d3plusk2,tribulus terestis. Czy ktoś próbował z tej firmy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół