• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Modyfikacja wysokości growboxa

lvbiecycki

Member
Buchów
0
Siemano ,mam problem a mianowicie przestrzeliłem z wysokością growboxa i co prawda zmieścił się do szafy ale jest może z 5cm miejsca do sufity szafy i myślę nad tym czy może nie uciąć rurek na wysokość żeby mieć miejsce na wyprowadzenie wentylacji.

Growbox materiałowy i sie zastawiam czy taka opcja to dobry pomysł ,jak finalnie z tą nadwyżką materiału ? Co myślicie ?

LukexOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Buchów
5,986
Odznaki
3
Pomyśl może o tym żeby jakąś dziurę wyciąć w szafie u góry ,filtry z wyciągiem w boksie . Rura wylotowa w otwór w boksie i szafie ... Taka sugestia , co to obcinania rurek to hujowy pomysł a może kiedyś znajdziesz większe miejsce na boksa a on będzie bez użyteczny.

lvbiecycki

Member
Buchów
0
Myślałem o tym wycięciu dziury ale to będzie blisko sufitu i obawiam się że sąsiadom będzie szumieć .. także też będę na schizie.

W sumie bym musiał uciąć jakieś 10-15cm stelażu to nie tak dużo 😅 tylko nie wiem później jak ten materiał w growbox będzie leżał.

Udyr

Well-known member
Buchów
655
Jak za duży frak na dżentelmenie :D

Góra Dół