nasiona marihuany

mogę tak suszyć.?

Wyszukiwarka Forumowa:

Mateklibez

Member
Rejestracja
Maj 1, 2017
Postów
11
Buchów
0
Siema m pytanie zrobiłem suszarnie. Z. Rury PCV sr100cm na jednym. Końcu wiatrak. Z.kompa. 12cm na drugim końcu ściana. Sreberka. Z dziurami. Ile trzymać.? Kiedy zacząć curring??
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Curring zaczynasz w momencie gdy topy beda suche w dotyku zwroc uwage na srodek mniejwiecej po 2-5 dniach suszenia zaleznie od warunkow i wtedy kontrolujesz co sie dzieje zeby ziolo perfekcyjnie wyschlo do suchej lodygi potrzebujesz 10-14 dni zaleznie od warunkow(10-14 bez curringowania rzecz jasna)
 

Mateklibez

Member
Rejestracja
Maj 1, 2017
Postów
11
Buchów
0
Ale mogę tak suszyć.? Rura ma kolo 30cm wiatrak dmucha. Na topy które opierają się o.ścianę ze sreberka z dziurami. By.nie.wypadły
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Nie nie
Lepiej nie dmuchać na topy tylko zapewnić cyrkulację powietrza. W taki sposob jak jest teraz przeschna na wior za szybko i chlorofil nie zdarzy się rozłożyć
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Nie nie
Lepiej nie dmuchać na topy tylko zapewnić cyrkulację powietrza. W taki sposob jak jest teraz przeschna na wior za szybko i chlorofil nie zdarzy się rozłożyć


Żeby tego uniknąć może zrobić water curring przez tydzień i później na szybko wysuszyć w swoim urządzeniu. Chlorofil się wypłucze i ewentualnie jakieś resztki nawozów
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
Odwróć wentylator, tak aby nie dmuchał a wyciągał powietrze i będzie gitara.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół