nasiona marihuany

MOge przelozyc??????????????????????????

  • Autor wątku naturaHigh
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
N

naturaHigh

Guest
Mam 2 roslinki ok 14 cm z liscmi dotychczas staly na parapecie moge je teraz jeszcze przelozyc do boxa???????bo na parapecie chodowac to podobno lipa i chce przelozyc.minimalna wysokosc boxa w tej sytuacji to ile cm??????????????i jak o nie dbac??
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
Ziomek na parapecie nie hoduj od razu trzeba bylo do boxa ale jak mozesz dopiero teraz to zrob to hehe a jaka wysokosc to zalezy od odmiany i jakie masz oswietlenie a jak dbac to juz temat ogolny na ktory znajdziesz odpowiedz na forum
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
wysokość boxa to przynajmniej 100cm
20cm na doniczki około 20 na lampe pozostaje 60 cm, przy dobrym treningu może się zmieści :).
 
L

lukabrasi

Guest
ziomek to są techniki uprawy, które masz szczegółowo opisane na stronie głównej pod zakładką Uprawa/Techniki uprawy/SOD<LST<FIM... poczytaj to będziesz wiedział która jest najlepsza dla CIebie :thumright:
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
naturaHigh napisał:
a na czym polega trenowanie???co to jest????
Najlepiej jakbys swoja roslinke czesto przycinal jesli masz niski box! To wlasnie jest trenowanie! Sa jeszcze inne metody (naginanie itp) ale ta wydaje mi sie najlepsza! Pierwszego przyciecia dokonaj w 3 tygodnie od wykielkowania, drugiego najlepiej 3 tygodnie po tym pierwszym! Pozniej juz lepiej nie przycinaj bo mozesz uszkodzic kwiaty albo w ogole uniemozliwic kwitnienie! Najlepiej jakbys jeszcze o tym poczytal!
 
N

naturaHigh

Guest
Dieki dzieki za rady.a czy moge je juz podlewac woda gazowana bo slyszalem ze tak tez mozna
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
A dlaczego akurat gazowana??? Chodzi o CO2?
 
N

naturaHigh

Guest
No przeczytalem ze gazowana bo co2 .to jaka powinna to byc woda ??????
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
No nie wiem ja nie slyszalem zeby ktos tak robil. Na pewno mozna podlewac mineralka ale niegazowana! Wydaje mi sie ze najlepiej by bylo jakbys zmieszal mineralna ze zwykla z kranu tylko odstaw to na 2 dni zeby ta woda pozbyla sie chloru! Pozniej powinienes sprawdzic jej Ph ( powinien byc ok 6,5) i dopiero podlac! Pamietaj ze nalezy podlac raz a dobrze! Jak bedziesz podlewal swojego krzaczka raz na 3 dni to zupelnie wystarczy! Najwazniejsze jest to zeby nie przemoczyc roslinki! Lepiej zeby miala za sucho niz za mokro! Konopie sa wytrzymale i doskonale radza sobie z susza!
 
N

naturaHigh

Guest
a czy moge je podlewac juz bioflorinem??????????????????????????????
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
wlasnie woda gazowana jest dobrze! doprowadza sie w ten sposob Co2 do korzeni !
 
J

Jazzmad

Guest
Cz4rek napisał:
wlasnie woda gazowana jest dobrze! doprowadza sie w ten sposob Co2 do korzeni !

Ja mysle ze nie jest dobrze podlewac gazowana Jak podlalem swoje 2 rosliki gazowana to obje zaczely mi usychac ;)
Jesli nie wiezysz sprobuj podlac jakies kwiatki w domu woda gazowana zobaczysz co sie stanie. ;)
 
R

Rider

Guest
Moze dlatego ze woda gazowana miała wysokie ph , ostatnio na wodzie gazowanej było napisane ph 7,5
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół