nasiona marihuany

MoJ pIerWsZy InDoOr !!! POMOCY!!!

Wyszukiwarka Forumowa:

KUBELEKDESKA

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
66
Buchów
0
[shadow=yellow:d8f760443c][/shadow:d8f760443c] SIEMANDERO Hmmmmmmmm.......no to tak!!! Zamowiłem nasionka od sponsora forum Female seeds GRAPEFRUIT !!! Mam nadzieje ze bede zadowolony!!! Wymiary mojego boxa to około 90 x 75 wysokosc 115cm do tego HPS 250w i mysle o dokupieniu dwóch swietlowek kompaktowych 23w!!! Jak myslicie wystarczy??? aha kupiłem wentylator łazienkowy wyciąga 100m/3 tak podaje producent i do tego dwa wenttylatory od komputera !!! jeden wciagający do boxa a drugi wyciagajacy Zastanawiałem sie czy nie zamontowac wiatraka samochodowego 12v by dmuchał powietrze miedzy lampa a szczytami aha chce wysadzic cztery nasionka!! o czym mam pamietac by hodowac jak najlepiej i czy warunki boxa przezemnie spełnione wystarcza na dodatkowe klony ale to w pozniejszym czasie!!! na wegu chce potrzymac okolo miecha i pozniej gdy klony sie ukorzeniom dac razem wszyystko na 12/12 jak myslicie da rade???
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
250W HPS i 46W w świetlówkach, na tą powierzchnię będzie ok. Możesz wysadzić spokojnie 5-6 nasion.
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
no ładna upawa sie szykjuje...masz duzego boxa...wentylator jakbys mial skad skolowac do wewnetrz to extra...

zmiesci ci sie wiecej rosl tam ale GF sa pokawane po 4...ale spoko mozesz porobic klony i powstawiac na podwyzszeniu obok duzych doniczek...dojda spokojnie z matkami...

proponuje ci trenowanie fim jednokrotny i lst ...jak chcesz i masz czas to mozesz zrobic scroga...


KUBELEKDESKA napisał:
Mam nadzieje ze bede zadowolony

bedziesz :D

teraz na veg przydały by ci sie swieetlowki bo hps 250 to jednak duzo lum daje...daleko bys musiał trzymac ok 40-50c,m od roslin...ale tak jak mowilem najpiej 4-5 swietlowek na jednym odblysniku

kiedy ruszasz konkretnie? masz juz mieszanke przygotaowana? dolomit perlit?

powodzenia i kielkownosci 100% wej :D
 

KUBELEKDESKA

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
66
Buchów
0
Wielkie dzieks za pomoc z plantem ruszam w piątek , mieszanki jeszcze niemam jakbys mogł to napisz w jakich proporcjach , sadze 4 grapefruita i dwa santa marie gratisa dostane hehehe !!! niestey musze na wegu zostac z swiatłem jak mam czyli hps 250w i 2-3 swietlowki po 23w troche lipa a i chyba zastosuje tabletki co2 stosował ktos z was i czy cos wogole daja??? Niemam zbytnio pojecia o lst jakis info zeby nic nie spiepr.......??
 

olo

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2005
Postów
209
Buchów
0
!!

witam ja bym ci radzil dokupic jeszcze z 3 swietlowwki albo zarowki energooszczedne! hps moze zaszkodzic maluchom (popalic) a pozatym bedziesz go musial trzumac wysoko i ci sie rosliny wyciagna!!!!! a co do lst http://haszysz.com/index.php?id=uprawa mj tutaj znajdziesz wszysko na ten temat ! ps uzywam tabletki z co2 ale czy to cos pomaga trudno powiedziec w kazdym bac razie nie zaszkodzi :lol:
 

KUBELEKDESKA

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
66
Buchów
0
No i dzisiaj wyłozyłem nasionka na gaze sposobem koyota !!! No i jutro ruszam z plantem !! Box ma wymiary 55x100 wys 60 cm po 3 tygodniach dokładam drugie pietro i bedzie 120 cm wysokosci boxik !!! Mam HPS-a 250w i 2 świetlowki kompaktowe 23w!! Wentylator łazienkowy i w srodku wiatrak bardzo wydajny samochodowy temp. w boxie 30 stopni przy 60 cm wys. jak dojdzie drugie pieterko spadnie o kilka stopni ale to chyba nie przeszkodzi!!! moge zawsze wyłozyc boxa styropianem lub czyms innym co bedzie trzymało temperature!! Wysadziłem 4 GF i 2 SM 4 gf pojda na scroga przypuszczajac ze jedna roslina sm bedzie zenska druga meska ( oby tak było) ...[glow=green:1aae0ec73d]koyot[/glow:1aae0ec73d] wpadł na pomysł by zapylic klona z GF meskim SM !! No i byłyby ziara na outdoor hehehe :)) [shadow=black:1aae0ec73d]WIELKIE DZIEKS KOYOT [/shadow:1aae0ec73d]!! a zenska SM została by pocieta na klony !!! CO sadzicie o uprawie oregano w tym o to boxie z tymi warunkami !!!
 
G

Green

Guest
witam ja bym ci radzil dokupic jeszcze z 3 swietlowwki albo zarowki energooszczedne! hps moze zaszkodzic maluchom (popalic) a pozatym bedziesz go musial trzumac wysoko i ci sie rosliny wyciagna!!!!!

nastepny osobnik ktory wierzy w stereotypy na teamt szkodliwosci hps w stosunku do mlodych roslinek
ludzie nie czytajcie tyle teori (moze zle czytac czytajcie ale nie bierzcie tego tak sobie mocno do serca:) )a wezcie sie za praktyczne zastosowania a zobaczycie ze wiekrzosc jest przesadnie napisana
jak by nie bylo konpia to chwast i trzeba go niejako tak traktowac czyli nie zagladac do niego co 5 minut a dac jej w spokoju rosnac
pozdr.
 

bedziedobrze

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
64
Buchów
2
KUBELEKDESKA- i to niby Twoj pierwszy indoor? :p Ciebie sie powinno dawac jako przyklad dla tych co pisza "pomocy mam dwa nasionka! w dillpaku byly i tera hoduje nad trzema zarowkami 60W ujaram sie?"
pozdro i sukcesow zycze :D
ja ruszylem w tamta sobote :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
K

Koralpal

Guest
czesc mam pytanie czy latarnia nadaje sie do chodowli?mam dostemp do takiej i czy niebedzie lepiej ją zastompic swietluwkami bo o hps-ie nawet niema co marzyc.
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
jeśli latarnia świeci na pomarańczowo to jest hps
 
K

Koralpal

Guest
Dzieki.kupilem 15 swietluwek 20w i czy one starczą na szafke o wymiarach 100x60 i 150 wysokosci i chcem tam trzymac cztery Nothern Light.A jezeli sie stosuje tabletki CO2 to to mozna wstanic tylko jeden wentylator.

[ Dodano: 2006-01-27, 21:23 ]
ile mozna trzymac roslinek na takiej powieszchni bo bym jeszcze dokupil santa maria
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
Koralpal napisał:
upilem 15 swietluwek 20w i czy one starczą na szafke o wymiarach 100x60 i 150 wysokosci
w sumie zalecane minimum na taką powierzchnie to 22 świetlówki..
 

KUBELEKDESKA

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
66
Buchów
0
W ciągu 24h doby wykiełkowałły mi 4 gf i 2 sm czyli kiełkownośc 100% !!! :lol: Myslałem ze bedzie na max.90% ! Dzisiaj ruszam z plantem !!!
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
moje nasionka z femaleseeds a mianowicie NL też miały kiełkowność 100% i w dodatku 100% z nich jest ślicznymi kobietami :wink:
 
M

mariusz9822

Guest
KUBELEKDESKA ja tez w poniedzialek bede mial 4 grapefruit ale z cannabis i nikt mi gratisow SM nie dal :( wymiary box i wszystko bede mial takie jak ty :lol: daj mi jakis kontakt gg do ciebie bedziemy se pomagac na wzajem bo widze ze wszystko wymyslelismy podobnie :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół