nasiona marihuany

Moj pierwszy raz!

Wyszukiwarka Forumowa:
F

Frox

Guest
Witam!
Jutro zapale pierwszy raz maryhe i niewiem co dokładnie robic??
Po jakim czasie moge wrócic bezpiecznie do domu?
Co moze mi sie stac?
:queen:
 

Dębal

Active member
Rejestracja
Gru 28, 2005
Postów
32
Buchów
0
jak zaplisz to gora 4 godziny i faza schodzi albo jak chcesz mozesz isc od razu jak starzy sie zapytaja czego masz oczy jakies dziwne powiesz ze przed kompem dlugo siedziales i sie nie wyspales. A stać ci sie moze tylko ze bedziesz mial mile wspomnienia. (sorry za bledy ale zjarany jhestm)
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
Frox napisał:
A pierwszy raz jest najlepszy??

pierwsza faza tak ale pierwsze palenie nie koniecznie gdyz nie kazdego pierwszy raz kopie czasami za drugim max 3
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
znowu glupoty pie****isz paliles salvie czy skuna moze od kogos uslyszales ze nic go nie kopnelo za pierwszym razem bo moze sie bal duzo spalic czy cos ja jeszcze sie z tym nie spotkalem
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
d3StRuCtOR napisał:
znowu glupoty pier******** paliles salvie czy skuna moze od kogos uslyszales ze nic go nie kopnelo za pierwszym razem bo moze sie bal duzo spalic czy cos ja jeszcze sie z tym nie spotkalem

a z kad ja mam wiedziec co ja palilem wiem tylko ze ja nic nie poczulem a inne
chlopy sie zjarali. i chociarz sie nie sprzeczaj ze pierwszy raz wszystkich kopie bo i
tak racji nie masz a pozatym byl juz taki temat na forum to go przeczytaj pozniej cos mow. pozdro
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
Frox napisał:
Jutro zapale pierwszy raz maryhe

najgorsze okreslenie ziolka

a jezeli chodzi o twoje obawy to nie masz co sie bac zobaczysz poczujesz cos co do tej pory nie czules ;) pozdro
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
moze cie kapnac a moze nie,tak samo mozes miec fajna faze a mozesz miec niezafajnie...!!ale puzniej bendzie juz dobze jak zapalisz ktorys z koleji raz :thumright:
 
O

obserwator

Guest
Co moze mi sie stac?
Napewno nic Ci sie nie stanie.
Moj pierwszy raz wspominam dobrze (dalem rade, ale nie radze Tobie abys tak robil) najpierw wypilem z kumplem 0,5l na dwoch Absolwenta, nastepnie zajaralismy i faza byla maksymalna na dodatek wypilem piwo bo kumpel stawial.
Problem natomiast mialem z druga faza, w szkole przed lekcja religi zajaralem z kumplami "czysciocha" po lekcji gdy czekalem na kurtke w szatni przed oczyma zrobil mi sie kolorowy piasek i odjechalem koles z szatni szybko zaprowadzil mnie do Higienistki, nasciemnialem jej,ze sniadania nie jadlem itd.
Reasumujac, moze byc roznie :geek:
 

Riddick

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2006
Postów
191
Buchów
1
Ja "bylem w temacie" od 11 roku zycia (jaral moj brat cioteczny z ktorym bylem co roku na wakacjach u babki.Ale pierwszy raz palilem na koniec 1 gim ale (bardzo dlugo) temat mnie nie czesal (pierwsze 3 sztuki) az zajaralem z WIADERKA i po prostu przejaralem sie.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
kłuję się od 3 lat, od 1,5 roku mieszam z własnymi rzygami co rano. pierwszy raz był nieprzyjemny. po południu wybrałem się do apteki, tam bez problemu nabyłem strzykawkę do insuliny( ma cieniutką igłę ). przygotowany, z łyżeczką, materiałem i aqua pro injection water usiadłem w fotelu. mieszanie pani M trwało kilka minut(niezbędna sterylność została zachowana), po czym gotowy, ciepły roztwór naciągnełem do strzykawki. kuriozum sytuacji było wykonanie injekcji. podciągnełem rękaw do połowy bicepsu, zacisnełem pasek tuż pod rękawem i ujrzałem pierwszą wypukłość na zgięciu ramienia- chcąc mieć to szybko za sobą, pod małym kątem wkułem się w przetartą już wacikiem skórę, nabierając minimalną ilość krwi, po czym wlałem w kilka sekund całe 2,5ml cieczy. wyjełem ją natychmiast, a w tej samej chwili nadeszła fala ciepła i galaretowatej przyjemnośći. całe ciało było pełne dziwki-morfiny, którą wtedy pokochałem. nod dreams wciągneły mnie całkowicie, widziałem bramy Oriona i piękne kobiety wijące się wokół szczero złotych słupów, podtrzymujących zlepek głazów- jegomościa głowę. coś ku**a pięknego ćpuny.
 
R

Rider

Guest
Moje pierwsze fazy od 12 roku życia do 15 nazywam mianem początkującego.
Frox, ty zatem też określaś się mianem początkującego. Zanim zapalisz musisz być odpowiednio do tego przygotowany. Najważniejsza jest teraz twoja psychika, fizycznie napewno nic ci się niestanie. Dlaczego nawiąZuje do psychiki, otóż niekażdy ale są przypadki gdzie środki odużające każdego rodzaju i kategori mogą już za pierwszym razem
delikatnie uszkodzić psychike człowieka, prawdopodobnie może być to przez ciebie niezauważone, że jest coś z tobą nie tak. Zaqczynasz znów palić i palić aż sie tzw. przyzwyczajasz się do palenia, możesz palic od czasu do czasu albo częściej... Możesz się uzaleznić od tego psychicznie co nie oznaczaże będzisz coraz częściej jarał ale z czasem ochota na palenie będzie przychodziła, po latach możesz odczuwać coś w rodzaju "ciśnienia"
że jak nie zapalisz to się ch***wo czujesz, musisz się odstresować wiec palisz... A co dlaej dzieje się z towją psychiką,możesz kompletnie zatracić dotychczasowe zwyczaje, wtedy mogą się zacząć problemy w domu, szkole, z ludzmi... co najgorsza niedostrzegasz, że dzieje się z tobą coś nie tak, zadajesz sobie pytanie oco tu ku**a chodzi nagle cały swiat odemnie sie odwrucił. Nonic przychodzi refleksja, wiem chyba dojrzałem, tak dorosłem a oni tego niepojmują... Idziesz wtedy na całość, zmieniasz toważystwo, wgłebiasz się w tajnik, życia oldscolowego, szerokie spodnie, dresik, zadymy imprezki, panienki, sex... Ale powoli szeroki spodnie katór na łeb hip hop - tam gadają też o jaraniu ja ich lubie oni jarają wiec wchodze w to ! Tu masz następny argumęt że wszystko jes wpożądku. Koledzy trwaka ławka. Git. Dres, kolega mnie wyciągną na imrezke techno... Już się poznałeś na amfetaminie i extasy. ku**a co ja robie wziełem twardy narkoty ! cholera ale bylo fajnie, i nic mi niejest, alepiej będe z tym uważał. Przychodzi ciekawość. Wtedy znajdujesz tę stronke www.hyperreal.info ... LOL... jesteś pod wrażeniem po przeczytaniu neuro_groove. Zaczynasz ciapć coraz częściej... W domu już normalka, że patologia cię tam zastaje coranek, stara wypomina jakiś to wyglądał wczoraj wieczorem po powrocie po północy z dowru... ch*j tam ! Przychodzi czs refleksji, wtedy sobie uświadamias, że źle robisz, totalnie zaprawiasz wszystkich bliski prócz kumpli, że nie bieżesz, oddzyskałeś zaufanie starych, teraz maż juz wiecej kasy na ćpanie bo kieszakowy wrucił... mijaja lata... ty będąc oświecony w dziedzinie dragów siegasz po najróżniejsze psychodeliki stymulanty itp. i piszesz takie głópoty jak np: moj przedówca P choć jego losy mogły potoczyć się inaczej, jest milion możliwości jak to sie zacznie, rozwinie i skończy, prosta składnia jak w opowieści jakiejś. Tylko stare ćpuny mogą pisać o tym jak się zaczelo a jak się skończyło, ty zaś niewiesz nic, radze się dowiedzieć przeczytać pare tyśiecy raportów napisanych przez użytkownikó narkotyków,
czy tam kolekcjonerów znaczkow, zdobywając informacje sprawdzaj czy sie nie mijają z prawdą.

Napisałem to żeby cię przestrzec przed najgorszym. Jak weźmiesz sobie to do serca to przynajmniej będziesz świadom tego co robisz i będziesz panował nad tym co robisz, to jest ważne, miłego palenia ! :)
hehe
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
znów nadprodukcja gówna z twojej strony, Przemku ...
 
R

Rider

Guest
hehehehehe wiedzialem ze wam sie to spodoba lecz cipki i tak zabardzo sie nie przylozylem ehhh
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół