nasiona marihuany

Moj Seed Bank

Wyszukiwarka Forumowa:

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
Witam mam kilku znajomych poza granicami naszego panstwa ktorzy moga bez problemow wysylac mi baardzo dobre nasiona po niskich cenach oczywiscie :D i zastanawiam sie nad czym takim czy nie otworzyc by wlasnego seed banku ( cos ala cannabisfrpl) tylko jest jeden problem mam pytanie : Co wy o tym myslicie :D oraz drugi problem czy ktos pomogl by mi w stworzenu strony internrtowej takiego seed banku :)
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
kombinuj pomysł bardzo dobry bo jest wiele za***istych nasion których nie ma na cannabis.fr pozdro i oby nie było wałów
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
o waly sie nie boje sam jestem rolnikiem i wiem ze nie wolno walowac ludzi :p zanczy wiem ze niektorzy waluja ale ja nie mam zamiaru :p :D czekam na wasze wypowiedzi czy mi sie bedzie oplacac :D
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
jeżeli nie będziesz wołał kosmicznych cen za nasionka i bedziesz miał odmiany których niema na cannabis.fr to mysle że bedzie ci sie opłacać.pzdr
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Dawaj oryginalne odmiany... w miare tanie... nie tylko nirvany i dutch passion ale takze innych brederow i nie waluj to sukces masz w kieszeni.
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
no ok czyli wszytsko jasne tylko teraz potrzebuje witryne www :D oczywiscie dla uzytkownikow tego forum bedzie co jakis czas organizowane OS :D ( tylko dla uzytkownikow tego forum i nie bedzie tak ze ktos zalozy tu konto zeby uczestniczyc w OS - to nie przejdzie :p) wiec teraz szukam osoby ktora pomoze mi stworzyc www ;D
 

mooss

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2006
Postów
156
Buchów
0
Ja moge ci zrobic jakas mila stronke we flashu albo w htmlu :)
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
no juz gadalismy na gg bede tutaj na bierzaca informowal jak pokolei beda sie wydarzenia ukladaly :D
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
to jakby cop ja bym sie chciał zapisać na os hihi :pr:
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
tak tylo jednak nadal poszukuje osoby ktora chwyci sie za www ?? moss bedzie dopiero w sierpniu :D wiec jest ktos chetnyyy ? :thumright:
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
ok mam do oddania w dobre raczki 3 nasionka WW (indoor) wystarczy wyslac mi prawidlowa odpowiedz na PW : Jaki byl wczesniejszy adres tego forum i oczywiscie swoje dane by wyslac paczuszke z 3 nasionkami :) zycze powodzenia :D
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
femi wiec troszke kosztuja :] mysle ze na sam poczatek ok :D
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Orto moge skombinować jakąś www Ci ;) Jak coś pw lub pisz tutaj. Jak coś pogadamy 23 w Tychach hyhy :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół