nasiona marihuany

moja erly bud - grow log--

Wyszukiwarka Forumowa:

superpower5

Active member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
34
Buchów
0
Teraz roslinka ma 12dni i ma dwie partie pięciopalczstych liści ....

----Pochodzenie cannabis.fr.pl Nirvana-----

Oświetlenie 4 x świetlówki 24W z ok. 2 może 3 tygodnie hps 400w hmm.
tyle ze w boxie mam 30-34'C przytych upałach bo box znajduje się na poddaszu...

Gleba 5,5-6,5PH ...

Przy jak wysokiej temperaturze powinieniem się zacząć mattwić???... bo jak narade co 3-4dni
przybywa jedna partia liści ogulnie ok ....

Wentylacia 2x 220v wpuszczają powietrze do boxa a 2x 12v 90mm wyciągają jest rura besposredni nad lampami wisi jak okap i wsysa ciepłe powietrze...



Oto zdjęcie z przed 5-ech dni teraz już roslince przybylo 2 partie lisci już 5-io palczaste...

:queen:
 
B

blancik

Guest
Dobrze niepamiętam, ale temperatura 38 stopni to już niezadobrze, choć nie umierają od tej temperatury, a spowalniają swój wzrost. Umnie jest 33-36 i rosną.
Roślinka ladna, tylko powinieneś mieszać ziemie z perlitem czy też czymś podobnym, bo na fotce widać ze to chyba sama ziemia, a jak masz wysokie temperatury to jest o stokroć lepiej jak korzenie sa bardziej dotleniane.
Jakbyś chcial perlit to luknij na pod ten link

http://www.nepenti.pl/rosliny_szczegoly-60/Podloza.html

Eloooo :thumright:
 

superpower5

Active member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
34
Buchów
0
następnym razem jak bende przesadzał do większej diniczki to dam ziemi z perlitem....
i bende podlewal wodą mineralnom z małom ilością Biohomus-a. :silent:
 
B

blancik

Guest
Myślę że za tydzień będziesz mógl już przesadzić do zdeka większej donicy, takiej 5L.
A nawozu daj tak po 3.5 tygodnia.
Powodzenia :thumright:
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
Trzymaj jak najblizej zarowki od roslin i dmuchaj miedzy lampa a roslinami...swietlowki ok 1-2cm od rosliny nawet nic sie nie popali tylko musisz podnosci coj akis czas...bedzie ladnie szybko smigac mala ;]

zastanow sie and jakims trenowaniem fim lst...polecam na pcozatku czesto fimowac tzn 4 pietro potem 2-3cie z kazdego wychodzace odrsotu...wtedy roslina ma gruba lodyge na dole i robia sie konkretniejsze budsy...

jakiego masz boxa? trzymaj vegu tak zeby roslina byla jak najwieksza jak masz mniejszego to predzej przelaczyc na flov...

i syp wiecej ziemi do doniczki :thumright:

zycze powodzenia
 

superpower5

Active member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
34
Buchów
0
Dzisiaj dostalem tabsy CO2 z No Mercy (cannabis.fr.pl) mam nadzieje ze pomogą przy tej temperatuże... :scratch:

Jutro postaram sie zamiescic nowe foto bo roslina ma juz dwa tyg. i 4 pietra zresztą zobaczycie...........................Acha noi bedą tez 4-o dniowych Nev.Haze Hibrid Fem...
Hmm i zastanawim sie na HPS-em niewiem jaki kupic najlepiej Cooltube tyle ze nie mam chajsu na nią bo są drogie no i tym bardziej ze to ma byc 400W doradzcie mi coś..?! :joker:
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
superpower5, zycze udanych plonow ;]
 

superpower5

Active member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
34
Buchów
0
teraz zdjecie Erly Bud ma juz ponad 30dni o ile sie nie myle zastosowalem FIM i urzywam tych
tabletek CO2 ogulnie ok.... :queen:
 

Pedro

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2006
Postów
129
Buchów
0
Obym się mylił - podlewasz planta wodą mineralną ? Jeśli tak oddstaw ten pomysł - u mnie na salvie bardzo źle działało podlewanie mineralką - zbyt mało pierwiastków dostawała a i kieszeń szybko się opróżniła ...
btw. ładnie wygląda plancik - oby tak dalej :thumleft:
 
B

blancik

Guest
superpower5, roślinka bardzo ladna i zdrowa. Oby tak dalej, będzie więcej powodów do dumy.
Elooo i powodzenia :silent:
 
R

rasta

Guest
Grzybiarz napisał:
podlewasz planta wodą mineralną ? Jeśli tak oddstaw ten pomysł - u mnie na salvie bardzo źle działało podlewanie mineralką - zbyt mało pierwiastków dostawała a i kieszeń szybko się opróżniła ...
nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. w zwyklej wodzie jest jeszcze mniej pierwiastków niż w mineralnej ale nie o to chodzi. planta podlewasz wodą bo rośliny jej potrzebują a od pierwiastków sa nawozy.
 

superpower5

Active member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
34
Buchów
0
no i teraz zdjeia 14 dniowych Nev.Haze Hybrid z Female Seeds prawdopodobnie ta odmniana
kwitnie jakies 10tyg. mam nadzieje ze sie oplaci tak dlugo czekac.... :rendeer:

[ Dodano: 2006-08-09, 19:08 ]
kiedy waszem zdaniem moge przelonczyc na flow?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół