nasiona marihuany

moja pierwsza hodowla ZERKNIJCIE

Wyszukiwarka Forumowa:
K

konrad90

Guest
Mam boxa o wymiarach podstawa 30 x 30 wysokosc 50

mam w nim aktualnie 2 rosliny.
najwieksza to kobietka ma 20 cm mniejsza jej siostra 17
mam pytanie czy ten box starczy na te 2 rosliny albo chociaz na jednom??
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Stosuj ostre LST a spokojnie dasz rade. Ja mam boxa o podstawie 35x35 i mieszcze w nim 2 planty. Jakie masz oświetlenie???
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
pamiętaj, że przy LST roślina wypuszcza ku górze nowe pędy, więc roślina i tak ciągle rośnie w góre, na tym polega LST, że roślina ciągle rośnie w góre !! 50 cm to zamało
low rider rośnie na 40cm,a inne odmiany są jeszcze wyższe ,a gdzie miejsce na oświetlenie?? Morzesz trzymać tam rośliny, ale z czasem będziesz musiał albo posadzić je outdoor, albo zrobić większego boxa
 
G

gacek

Guest
ten box jest stanowczo zamaly
napisz cos jeszcze o swoich roslinkach jak stare juz sa,jakie masz oswietlenie itp.moze jaies fotki
pozdro
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Ziom trzymał w mikro boxie rośliny. Wys. nie przekraczała 50cm i ją ładnie wytrenował. Dla chcącego nic trudnego.
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
Mam boxa o wymiarach: podstawa 50x50cm wysokosc 70 cm i nie zbyt duzego wyjscia musze sie tym zadowolic. LST oczywiscie
 
G

gacek

Guest
Ca2na3is napisał:
Ziom trzymał w mikro boxie rośliny. Wys. nie przekraczała 50cm i ją ładnie wytrenował. .
newiem jak ten twuj zim to zrobil :scratch: chetnie zobaczyl bym jakies zdjecia bo jakos niechce mi sie w to wierzyc sama doniczka to ok 20 cm zostaje niecale 30 na oseietlenie i roslinke,nm chyba ze mial jakas zkarlowaciala ale czy wtedy hodowanie wogule ma sens??
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
gacek napisał:
chyba ze mial jakas zkarlowaciala ale czy wtedy uprawiał wogóle ma sens??
Roślinka była bardzo mała. Obecnie trzymam 2 kloby, które były ukorzeniane pod fotoperiodem 12/12 i 0 vega. Nie są wielkie. A czy to ma sens... oczywiscie, że ma. Kwestia ilości jakie zadowolą.
 
W

whitejoe

Guest
Ca2na3is napisał:
... oczywiscie, że ma. Kwestia ilości jakie zadowolą.

A cena za prad sam pomysl :scratch: :scratch: , czy warto ?????
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Mały box = mało wymaganych lumen = mało W = mało kWh = niskie koszty. Jak dla mnie mini box jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie jarają jak smoki i nie mają ogromnych funduszy ba budowe growrooma/boxa400W.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół