nasiona marihuany

Moja pierwsza uprawa od A do Z

Wyszukiwarka Forumowa:

spawacz77

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2021
Postów
58
Buchów
29
Podłoże? Nawozy?
6,5 to PH wypływu?
podłoże to biobizz light mix
Nawozów tez od biobizza używam tj. Calmag biobloom i topmax, No i na wegu biogrow
No i te ph, No wydaje mi się ze tak, ale ten test jest niedokładny, nie mam miernika elektronicznego tylko używam testu helliga
 

spawacz77

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2021
Postów
58
Buchów
29
No dobra, zajrzałem teraz do boxa i po przedwczorajszym podaniu nawozów pierwsza dziewczyna tez traci kolor w liściach, chciałbym się zajac tym pH, bo sugerując się wami to je blokuje, co mam zrobić teraz w takim razie ? Zrobiłem teraz test glebowy i wychodzi około 7.
 
Ostatnia edycja:

spawacz77

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2021
Postów
58
Buchów
29
Wystarczy ze przeleje je większa ilością wody z dobrym pH ?
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Wystarczy ze przeleje je większa ilością wody z dobrym pH ?
Podaj im nawozy dolistnie w dosyć dużej dawce zawierające dużo wapnia, magnezu(przy zakwaszaniu zapewne wywali na liściach braki tychże) i azotu, i przelej wodą jak pisaleś, a następnie dodaj nawozy do podłoża. Wiele to może teraz nie pomóc, ale to będzie jakaś lekcja na przyszłość.
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Jeszcze mnie zastanawia i nadal nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi, na temat metodologii pomiaru PH. Płyn heliga jest akurat bardzo dobry do pomiaru PH gleby, jak i wody(bo czemu by nie), natomiast elektroniczne są raczej o kant .... potłuc.
 

spawacz77

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2021
Postów
58
Buchów
29
Uprawę udało się doprowadzić do końca. Zebrałem 75 g z trzech plantów, mimo wielu problemów i kolosalnego czasu który poświęciłem dziewczynom i tak jestem zadowolony ze udało się zebrać chociaz tyle palenia. Dziękuje wszystkim za poświęcony czas i rady :D następnym razem napewno pójdzie lepiej. Pozdro
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Swoją drogą gdzie zamawiacie nasiona?
Na forum jest dział poświęcony pewnym i bezpiecznym seedshopom, także polecam skorzystać z oferty jednego z nich i to jak najbardziej zakupy online :)
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,185
Buchów
5,078


Miał Fajne. I Philips professional led grow light
Którą wersje masz ??

Tę ??

philips_13W_1521_lm.jpg
philips_poprawka_13_w_usrednione.jpg


całkiem całkiem sprawność... jak na tak tanie świecidło.

czego Ty się nażarłeś Kocie ??
82018.jpg


ps: jak masz prawilnego dremla z biedronki za 60 PLN możesz je pr. oskubać z plastiku _ tyle, że one maja cholernie cienką wkładkę _ jak papier :


one się grzeja jak diabli i im trwałość leci w dół. [ nie wiem czy Ci zależy ... test na 1 sztuce ?? ]
eeee..... ta relacja jest strasznie stara ;D jakim cudem nie zauważyłem ??
 
Ostatnia edycja:

spawacz77

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2021
Postów
58
Buchów
29
ja miałem neutralne, barwa 4K bodajże, a kot nie wiem czego się nażarł haha ;p a te plastikowe osłonki boschem u***alem, nie grzały się w ogóle, w końcu to ledy ;p
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,185
Buchów
5,078
ja miałem neutralne, barwa 4K bodajże, a kot nie wiem czego się nażarł haha ;p a te plastikowe osłonki boschem u***alem, nie grzały się w ogóle, w końcu to ledy ;p
Je się zdejmuje po podważaniu ;) nożem. Kilka ruchów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół