nasiona marihuany

Moja pierwsza uprawa od A do Z

Wyszukiwarka Forumowa:

spawacz77

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2021
Postów
58
Buchów
29
A co zrobić żeby nie było Ok, tylko dobrze ? ?
 

bajabongoo

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2015
Postów
202
Buchów
61
Zmień im doniczki teraz. Jak najszybciej. Wtedy będzie dobrze.
 

bajabongoo

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2015
Postów
202
Buchów
61
No to jak jeszcze nie wyszły to nie. Chociaż ja bym, od razu kiedy pokaże się roślina delikatnie przesadził nawet łyżką do docelowej doniczki.
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
W takim razie po co sobie utrudniać życie przesadzając sadzone do docelowej doniczki?
W takim wypadku lepiej od razu zasądzić do docelowej i sobie nie utrudniać.
 

bajabongoo

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2015
Postów
202
Buchów
61
W takim razie po co sobie utrudniać życie przesadzając sadzone do docelowej doniczki?
W takim wypadku lepiej od razu zasądzić do docelowej i sobie nie utrudniać.
Zgadza się, tylko on teraz nie ma w docelowej a jak już wsadził to lepiej nie szperać tam do momentu kiedy nie wyjdzie. Wyjdzie wtedy przesadzić bo system korzeniowy ile może mieć głębokości przy 5 dniówej roślinie. 5-10cm?
 

bajabongoo

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2015
Postów
202
Buchów
61
To miałem właśnie na myśli. Chociaż jak jest w małym pojemniku to i teraz można jeżeli ziemią się trzyma kupy.
 

spawacz77

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2021
Postów
58
Buchów
29
Update :
Dzień 12 weg

- Temperatura 25-29
- Wilgotność 29%, walczę z nią żeby ją podbić, ale mi nie idzie, pewnie bede musial kupic nawilzacz powietrza
- 8x Phillips 1521 lum 4000k
- Podlewam Oazą z biedry
- Wiatraki 193 m3/h

Planuje za 2 dni wlać 1 ml bio-grow na Litr wody, nie skrzywdzę ich? Czy moze lepiej poczekac jeszcze i dopiero im wlać go po przesiadce do wiekszych doniczek ?
 

spawacz77

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2021
Postów
58
Buchów
29
Na tą chwilę Lej tylko wodę, poczekaj aż puszczą kilka pięter wtedy zapodasz nawóz. Ziemię jaką masz?
Narazie mam z ogrodniczego uniwersalna, 6ph. Jak będę robić przesiadkę to wsypie biobizz light mix
 

spawacz77

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2021
Postów
58
Buchów
29
Do biobizz light mix mam dodać perlit ? Tak jak planowałem 20%? Bo teraz w lupce czytam o perlicie i ludzie dodają go chyba tylko do własnych mieszanek ziemii, nie gotowców.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół