nasiona marihuany

Moja pierwsza uprawa od A do Z

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 76657

Guest
ewidentnie przelane, za duża donica za małe kwiaty i zostaw to ph bo w glebie prawie nigdy nie jest problemem


Up: dzień 21

Ostatnio coś mi sie dziewczyny zatrzymały w rozwoju, doszedłem do wniosku ze może to być przez :
- zbyt dużą temperaturę
- zbyt częste podlewanie

Na focie widać, że tak jakby zrobiły się mizerne. Dziś zmieniłem spota na piwnice, gdzie mam +- 24 stopnie i 48% wilgotności, wiec jest za***iscie, mam nadzieje ze odżyją. Ziemia biobizz, nadal podlewam tylko wodą, no i oczywiście rzadziej, przez ostatnie dwa dni zrobiłem im lekką suszę, dopiero dziś po przesiadce podlałem.
przelane zdecydowanie, za duże donice za małe panny
zawsze jest to samo a później niedobory i przenawożenie
daj im czas aż donica będzie wydawała się pusta jak karton po mleku i wtedy podlej, to może trwać nawet 7-10 dni ale nie przelewaj bo chore korzenie to słabe zbiory
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Mikoryza lubi cukry, żyje w symbiozie z roślina wymiana taka ja ci dam cukru do jedzenia a ty daj mi składniki w prostszej formie.
Powiedz mi drogi kolego, ile czasu potrzeba, by ta mikoryza utworzyła symbiozę z rośliną i czy organizmy w tej mikoryzie potrafią taką symbiozę z konopią wytworzyć?
cos z toba jest nie tak?
Widzisz, co marihuana robi z mózgiem? :ROFLMAO:
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
zdrowe ładne, ale żródełko światła podniósłbym zeby tak Ci nie karłowaciały, daj im urosnąc troche w górę
 

spawacz77

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2021
Postów
58
Buchów
29
Powoli juz mi sie koncza pomysly, caly czas te dziewczyny wygladaja mizernie i juz nie mam bladego pojecia czemu :C

Doniczki waze (na wadze, po podlaniu zalozmy wazy 2100, takze podlewam kiedy waga spadnie do okolo 1650), wiec opcji przelania i przesuszenia nie ma, co okolo 3 dni podlewam po 500 ml.

Wczoraj zrobiłem też oprysk z Cal-Magu tez nic nie pomoglo (nie była to pierwsza dawka)

Podlewam sama woda jak narazie, kiedy widze jakies niedobory na lisciach to wtedy wlatuje 1ml biogrow i biobloom

Ph wody wyregulowane na okolo 6.2

Jedyne co mi przychodzi do glowy to niedobór P i K, bo te lodygi od lisci wiatrakowych sa lekko czerwone czy tam fioletowe

Lampę tez podnioslem zeby troche sie wyciagnely

A no i zrobiłem lst na wszystkich galazkach zeby ladnie szczyty odslonic

Jakies rady?
 
Ostatnia edycja:

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Odstaw biobloom przede wszystkim póki nie kwitnie i nie lej im nic na każde odbarwienie liści, daj im przejesc to co mają trochę.
Światło 50cm dla zarowkoledow na weg i ładnie ida w górę ?
 

spawacz77

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2021
Postów
58
Buchów
29
Odstaw biobloom przede wszystkim póki nie kwitnie i nie lej im nic na każde odbarwienie liści, daj im przejesc to co mają trochę.
Światło 50cm dla zarowkoledow na weg i ładnie ida w górę ?
no od dwoch tygodni ich niczym nie karmie, nastepnym razem najwyzej dam samego biogrowa
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
czasami odmiana ma juz w genie barwienie lodyg na czerwono takze to tez nie jest wyznacznik
 

spawacz77

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2021
Postów
58
Buchów
29
Planty maja 70 dni na wegu, kiedy mi to zacznie kwitnac ? D:
 
U

Usunięty 79633

Guest
Po 70 dniach Wega powinieneś dość do wniosku że jednak nie, ale spokojnie, ktoś na forum trzymał około 90 dni zanim podjął tą decyzję. Także masz czas, poszukaj tej FR i daj znać jak poszło po przełączeniu światełka. Najlepiej wrzuć foto jak to wygląda.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół