nasiona marihuany

Moje doznania OUT.Top producentów OUT

Wyszukiwarka Forumowa:

Krzysztof Kononowicz

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2022
Postów
49
Buchów
18
Witam skoro już się zarejestrowałałem na tym forum to chciałbym sie z wami podzielić moją subiektywną oceną wszystkich producentów nasion których próbowałem out.Nie mam dowodów na to co tutaj napiszę więc jak chcecie to wierzcie mi lub nie.Moja przygoda zaczęła sie od Passion#1 od Duck Passion,posadżiłem dwie sztuki na koplu za ogrudkiem,jędną o***ała sarna a druga dotykała nieba i doszła do końca...Pamiętam że jesień była jak lato,nie było grama plechy(wtedy nawet nie myślałem o opryskachn na tą szarą wariatkę z którą teraz walczę)Pamiętam też że pokazywałem ją wszystkim ziomkom których wtedy znałem i każdy z nich wypie****ał gały na orbitę.Dodam że to był mój błąd!!!Moją dziewczynę powiesiłem za nogę na strychu i tak sobie wisiała ze dwa tygodnie.Kto nie widział to nie chciał uwierzyć że to był out prze ze mnie ogarnięty,Pani miała około 3 metrów a topy dotykały ziemi!Koleś który się tym zajmował do tej pory wspomina i mówi że nie było bata na tego krzaka.Tak się zaszczepiłem!!!Póżniej było różnie,ale ten o którym chciałem napisać to Grześ.Według mnie nie ma w tym kraju gościa który robi lepsze pestki od niego,zwróćcie tylko uwagę na to że jest to moja subiektywna ocena!!!Dodam też że nigdy nie miałem okazji spróbować nasion z forumowego rozdawnictwa a po oglądanych fotorelacjach trafiały się tam medalowe okazy.Mój rekord życiowy nie jest jakiś wygórowany bo zatacza coś około 5k ale było to z pestek naszych growerów a w szczegulności grześka.Impreza skończyła się pod koniec września gdzie wszystko już dochodziło pod dachem a inni moi ziomkowie byli w czarnej dupie:)To wszystko zawdzięczam temu też forum.Poniżej daję wam moją liste,moich faworytów których miałem okazję skosztować!!!
GGS
WARR SEEDS
ORION
DUCK PASSION
SWEET SEEDS

NIe wiem też czy w dobrym miejscu piszę ten post,jeżeli nie to proszę kogoś ogarniętego o przeniesienie we właściwe miejscę,reszcie dziękuje za przeczytanie tych wypocin(może kiedyś moja wiedza wam się przyda)Nie ma na tej liście producentów nasion które by nie doszły do końca zaznaczam!!!Oczywiście jest mowa o selekcyjnych roślinach bo też trafiały się takie które nie doszły do końca.Wydaje mi się też że kilka lat temu pestki od naszych growerów dochodziły szybciej,teraz gdzie nie spojżysz to wszędzie jest fast a końcowy efekt to hu*nia z patatajnią,lepiej posadzić zwykły out. Ja zawsze liczę na Grzesia i nie zawodzi,choć w tym roku były małe problemy.Nie liczę też wiodkich krzaków,luznych topów mowa jest tutaj o roślinach które doszły do końca i wyglądały jak choinka na swięta tylko że bez bombek.
Pozdro dla wyżej wymienionych a w szczególności GGS!
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Zgodzę sie z 3 pierwszymi pozycjami bo z resztą nie działałem,no i szkoda że Warra już niestety nie ma,a pamietam ze miałem projekt chyba 6 i 8 i było to zacne.Co do tych fastów to jeśli chodzi o mnie,to wydaje mi sie ze to tylko napis i reklama.Kiedyś były tylko Afy i sezony,sezony które jedne dochodziły wcześniej a drugie trochę później i tyle.Druga sprawa to klimat który sie zmienia,teraz mamy 3 miesiące lata i 9 miechow jesieni pomieszanej ch*j wie z czym.Wszystko świruje,nawet kury którym od***ało i teraz nie chcą znosić jajek,kto pamieta taki wrzesień jaki jest teraz…co poradzisz.Również śle pozdrowienia dla Grzesia no i Ciebie✌️
 

Krzysztof Kononowicz

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2022
Postów
49
Buchów
18
Moim zdaniem to właśnie kiedyś były fasty,na samym początku jak owa nazwa się pojawiła.Teraz to tylko chwyt marketingowy.Miałem kwiaty które były gotowe do 15tego września,wię można było im przyznać że są fast.Teraz sadzisz fast i czekasz aż w pażdzierniku zacznie opierdzielać je plecha,kosisz nie dojżałe luzne kwiatostany,oczywiscie są wyjatki.Pozdrawiam
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Kiedyś nikt tego nie dzielił nazwą na opakowaniu,był tylko sezon.Fasty,tak przynajmniej mi się wydaje pojawiły się ile?3-4 lata temu?Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.Dobrze że jest forum i można obadać co i jak.
 
U

Usunięty 82903

Guest
nie każdy może widzieć o jakiego producenta chodzi *dutch passion
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół