nasiona marihuany

Moje małe zielone poletko [10]Otwarta Pestka 2014

Wyszukiwarka Forumowa:

Major zielarz

( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
Rejestracja
Lip 20, 2014
Postów
324
Buchów
1,088
Odznaki
4
Ludzie będą pisać jak będą grube pały na roślinkach :) Ta największa mi się podoba, duży plus za LST (ja tego nie robię z czystego lenistwa :spalony:)
Teraz tylko niech słońce świeci i na pewno będziesz miał co palić na zimę. Pozdro
 

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
Mały upek


Roślina spowolniła wzrost, ale widzę co raz więcej preflowerów i zauważyłem że wszystko idzie w szczyty :D
Cieszy mnie to, że widzę coraz więcej wypowiedzi. Dziękuje :)
Wracając, ze spota mały deszczyk mnie złapał. Ale dobrze że pada, deszcz też się przydaje. A roślinki lubią być skrapiane w ciągu dnia.
Na Tym spocie są cztery roślinki :) ale dwóch mniejszych, nie ma co na razie pokazywać.
Dodam, że rosną prawie full natural, prawie ponieważ podsypuje wapnem z magnezem, oraz małe dawki florvitu. Mam jeszcze topsin z tamtego roku, będe musiał coś kupić na flo zapewne

Parę fotek z dziś :

Sativka



Oraz największa




prawy szczyt :



Lewy szczyt



Cały krzak :

 
Ostatnia edycja:

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
ładne odrosty, ciekaw jestem jak będzie tobie szło dalej , gdyż sam mam virusa i pakiecik od wolnych konopii . Zerknij do mnie :) też u mnie preflowery idą . Ciekawe kiedy dojdą :D
 

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
Sativka okazała się facetem, poszedł na makumbe. Coś poklepało, wypiliśmy po szklance nie całego mleka. Ziomek ma ostro. Ja złapałem chillout. Zdjęć, nie daje bo nie ma poco. Widać coraz więcej preflowerów
 

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
1 Sierpnia, aktualizacja.

Wybrałem się dziś na spota wieczorkiem, z ciekawością co zobacze na spocie. Po prawie, tygodniu nieobecności.
Puściłem ją z uwięzi LST. Oraz złamałem łodyge, następnie owinąłem sznurkiem miejsce złamania i "spoczywa" sobie na dwóch. Podpórkach z patyków :)
Wytrzymują susze, bez najmniejszych problemów. A leje tylko 5 l wody na jeden spot. Minimum raz na tydzień, bez nawozów. Flowering leci pełną parą :)

W niedługim czasie planuje kupić nawóz, na flo. W pobliskim sklepie, (nomi, castorama itd) Polecicie coś, nie drogiego do 20-30 zł ?

Foty przed złamaniem :









Po złamaniu :



Inne :




Drugi spot :




Prosze o komentarze, czy roślinka odbije po łamaniu ?
 

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
Zobaczcie jak to wygląda w słoneczny dzień, podlałem wczoraj melasą i usztywniłem łodyge, taśmą. Krzak nie odczuł nic po złamaniu. Rośnie sobie dalej.
Podsypałem dolomitem, ponieważ czytałem że melaska zbija PH ziemi.
W sumie nie wiem ile mogę się spodziewać, z takiego krzaczka.

Out zrobiony od tak sobie, nie mam celu. Ile będzie, tyle będzie. Chce tylko zapalić coś swojego :)








 

Muay Thai

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2013
Postów
505
Buchów
1
Ladnie, ladnie zero niedoborow.. :) A jak z zapachem roslin?
 

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
Powiem tak, po wejściu na spota czuć, delikatną słodkawą woń. Nie śmierdzi, jest w sam raz. Trichomy (włoski) mają fajny kolor fioletowo biały. Wpadający w odcień różu . Co to może oznaczać ? nie wiem :D
 
P

Pustelnik

Guest
Pieknie rozkrzaczona i o to chodzi.Powodzenia bede zagladal.Pozdrawiam High-Power Seeds
 

Yotox 340rp

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2013
Postów
129
Buchów
0
W niedługim czasie planuje kupić nawóz, na flo. W pobliskim sklepie, (nomi, castorama itd) Polecicie coś, nie drogiego do 20-30 zł ?
pie**ol te tanie nawozy ze sklepów ogrodniczych. Lepiej zamów coś poważniejszego z holandi.
Ja w tym roku leje florovit ale tylko na wzrost. Na kwitnienie, jeden ziomeczek z tego forum polecił mi http://www.growbox.pl/product-pol-1...OBIZZ-ZESTAW-BOOSTEROW-I-NAWOZOW-3x250ml.html i chyba to kupie + canna boost.
Ciekawą masz tą sativkę, to ze swiss mix? Mi taka nie urosła ehh..
Po za tym fajna ta roślinka którą trenujesz. Pozdro i powodzenia.
 

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
Mały up, pozarastało jak sk***ysyn :D
Nie wiedziałem jak zabrać się do zdjęć. Przesyłam kilka fot z dziś.
Na spocie są 3 krzaki, w tym jeden mikrus. Dziś wyrwałem 2 męskie i pewnie zrobię makumbę :)

Boczny Odrost :








I druga faworytka

 

Hippis

Member
Rejestracja
Kwi 10, 2014
Postów
12
Buchów
0
Piekne rosliny. Sezonowki to potega. :) Oby tak dalej. Nie rozumiem tylko, po co zdejmowac lst.
 

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
Piekne rosliny. Sezonowki to potega. :) Oby tak dalej. Nie rozumiem tylko, po co zdejmowac lst.


Ponieważ ma więcej światła :) a zależało mi na tym żeby nie wychodziły poza otoczenie :)
Jak widać, na zdjęciach wykonuje SuperCropping na niektórych odrostach
 

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
elo tak rozglądam się po fotorelkach u każdego gówno się dzieje ludzie wymarli na forum czy co? wiem że sezony do dupy wychodzi na to że następny to będzie slonko porządne i panny podochodzą jak trza. KTOŚ MI MÓWIŁ ZE DOBRE LATO I JESIEŃ co 3 lata drugi sezon kondonowaty czyli następny wy***any musi być .

ale nie obraził bym się jak by nam wszystkim spuchły mizeroty do końca września najdalej.


popatrz co u mnie się dzieje:

https://www.forum.haszysz.com/showt...-big-devil-ww-100/page3&p=1270050#post1270050
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół