nasiona marihuany

Moje małe zielone poletko [10]Otwarta Pestka 2014

Wyszukiwarka Forumowa:

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
Za***iste " pały " następnym razem wstaw więcej fotek. ;) Powodzenia dalej i z fartem :zjarany:
 

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
Co tygodniowy up. Prosze o komentarze. Można już ciachać sample, czy za wcześnie ?



Przykładowe topy :



 

upalony_jonhy

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2014
Postów
182
Buchów
0
Ladnie ladnie , az oczy sie swieca:D Ja chyba dzisiaj albo jutro tez polece na spota zobaczyc co u mnie sie dzieje ... buszek leci Fixxss
 

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
A powiedz jakie są trichomy (te włoski jakbyś nie wiedział)?
 

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
Przepraszam mam pytanie, na które może ktoś mi odpowie jak najszybciej.
Zamierzam się w2ybrać dziś na spota, czy przycinać liście przytopowe ?
 
P

Pustelnik

Guest
Nieprzycinaj nic, wycinaj tylko zolte,martwe,chore liscie.Przycinanie i zolte liscie zwiekszaja ryzyko plesni.
 
C

Chewbacca

Guest
Ciężko powiedzieć czy długo im zostało. Na trzech ostatnich fotach wygląda to już całkiem fajnie. Musisz się zaopatrzyć w jakieś szkło powiększające żeby trichomy zobaczyć dokładnie. W każdym razie końcówka już u Ciebie i możesz już pomalutku ostrzyć kosę!
 

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
A co myślicie o ścince na dwa razy ?
Np dziś bym ściął, górne gotowe do ścinki gałązki. A np za dwa tyg czy dłużej. Pozostałą część ?
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
zdaza sie ze scinka na jednym krzaku odbywa sie nawet 3-4 razy wiec smialo mozesz scinac glowne topy ktore sa dojrzale, a po 2-3 tygodniach nastepne :)
 
H

haszysz90

Guest
Scinka na raty to dobre rozwiazanie,glowny top jest zazwyczaj szybciej dojrzaly a dolne mniej poczekasz 2 tyg i masz takie palenie z dolnych jak ze szczytu.Wczoraj sciolem juz 4 glowne topy u krzakow bo byly na maxa spuchniete i trichony mleczno-bursztynowe a dolne zostawiam do przymrozkow i tak plesn lapie najczesciej te grube glowne topy
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
Ładnie ładnie ;) udanego :harvest:
 

Fixxss

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
494
Buchów
0
Byłem dziś na spocie, znalazłem 2 -3 małe topki skażone pleśnią. Które oczywiście usunąłem.
Powiem że, ścięte sampelki bardzo przyjemnie "kopią"
Martwi mnie sprawa maskowania spota, wiadomo idzie jesień. A niestety liście z drzew opadają.
Ale myślę że damy rade. Oby tylko pleśń za bardzo się nie rozwijała. Opryski amistaru robię cały czas. Do końca daje jakieś jej 2-3 tyg.
Oczywiście mocnego palenia, teraz wgniata leciutko w fotel, ale jest przyjemnie. A pale praktycznie co dzień
 
S

Ser le Muchomore

Guest
Pewnie strasznie męczysz się z tym opryskiwaczem, radzę ci zainwestować z 20zł w coś porządniejszego. Nie będziesz żałował, opryski będą dokładniejsze i dużo szybciej się z tym wszystkim uporasz ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół