nasiona marihuany

Moje niedobitki

Wyszukiwarka Forumowa:

krokodylek

Member
Buchów
0
Witam, z wszystkich krzaczków które poszły do ziemi przetrwały do tej pory tylko 3 sztuki, były posadzone dosyć późno. Jakie są wasze opinie, poniżej kilka foto, były uprawiane przy minimum jakiejkolwiek opieki z racji tego że te posadzone wcześniej ktoś mi wyciął, więc kręcenie się na drugim spocie nie wchodziło w gre.

Sweet Edi Regular, ma miesiąc, jeszcze nie kwitnie. Ciekawe czy coś z niego będzie

White Widow Automatic, półtora miesiąca, nic z niej raczej nie będzie ma wielkość mojej dłoni

Polar Light Automatic, sadzony w tym samym czasie co White Widow, wygląda dobrze, jeszcze kilka tygodni i powinien być gotowy

banner_hulk

Well-known member
Buchów
18
pare g na lufke bedziesz mial :) ale na duzo nie oczekuj :D jedyna ktora dojdzie do :harvest: polar light moim zdaniem:) ale zycze szczescia !

ramber

Well-known member
Buchów
0
Sweet Edi Powinna dać radę
WW wątpię że wgl zacznie kwitnąć
Polar light na najwieksze szanse i da rade

wilczyduch

Well-known member
Buchów
0
moim zdaniem to możę Polar da ci ze 2 gramce i to wszystko. Daj jej chociaż planton K. W droższe nawozy bym nie inwestował, bo wydasz kasę a i tak nie odda ci tego w plonie, bo jest za mała i jest za późno
Ale z fartem i powodzenia

krokodylek

Member
Buchów
0
Gleba jest dana ze sklepu, każda z nich była conajmniej 1-2 razy podlana florovitem, ta mała z niewiadomych przyczyn się nie przyjeła i badylec wyrósł:freak2:
Mam planton k ale to jest jakaś dziwna wersja bo z etykiety można odczytać że zawiera bardzo dużo azotu, nie pamiętam dokładnie NPK; w każdym razie wątpie czy to na kwitnienie się nada. Dodam że w najbliższym sklepie ogrodniczym nie posiadają innego :D

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół