nasiona marihuany

Moje przygody z klinikami konopnymi + klinika stacjonarna.

Wyszukiwarka Forumowa:

zbyszard

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2019
Postów
87
Buchów
259
@zbyszard nadal nie rozumiesz. Dostałeś receptę na susz Tilray i tylko to możesz wykupić. Nie dadzą Ci na tą receptę Aurory, s-lab, ani nic innego. Nie jestem pewien dokładnie, ale jeśli "otworzyłeś" receptę w danej aptece i wziąłeś tylko dychę, to pozostałe 5g chyba musisz też wziąć w tej samej aptece. Coś słabo tłumaczą ci jutuberzy. Swoją drogą, miałem Aurorę 22 i moim zdaniem Tilray dużo lepszy, wydajniejszy i mocniejszy.
Czego ty ku**a nie rozumiesz, ślepy jesteś albo za bardzo spalony ale skoro nie rozumiesz to ci wytłumaczę. Mam świadomość tego że jak mam na recepcie to to tylko to wykupuje to jest dla mnie oczywiste. Mówiąc że chce dobrać jakaś sative miałem na myśli drugą receptę na inny lek. Czy o tak oczywistych rzeczach trzeba pisać? To się rozumie samo przez się...
 

mikrodozer

Member
Rejestracja
Paź 31, 2022
Postów
11
Buchów
4
Po co ta agresja? I po co to cytowanie całego posta, na którego bezpośrednio odpowiadasz? Jeszcze w poniedziałek nic nie było dla ciebie takie oczywiste, bo na jutubie ci powiedzieli że mając receptę możesz sobie kupić co tylko zapragniesz, a teraz taki z ciebie oczywisty znawca i cwaniaczek. O mnie się nie martw, nawet zjarany jestem bardziej rozgarnięty niż ty na trzeźwo. Tak w ogóle, to pojawiła się informacja że w hurtowniach pustki i żadnych dostaw na horyzoncie, więc nie tylko sativy na ten moment raczej nie znajdziesz, ale przy odrobinie "szczęścia" nawet tej piątki możesz już nie mieć jak wykupić, ale może to i dobrze, bo takie agresywne nieogary, nie powinny mieć dostępu do marihuany.
2023-05-18
Niestety na ten moment nie ma potwierdzonych nowych dostaw suszu. Obawiamy się problemów z dostępnością do medycznej marihuany (o czym mówiliśmy w naszym filmie:
). Susz jednego dostawcy jest jeszcze w aptekach, ale nie otrzymał pozwolenia na dalszy import. Drugi dostawca nie otrzymał jeszcze odpowiedzi od GIF, mimo upłynięcia terminu. Trzeci również bez odpowiedzi, termin wkrótce minie. Dlatego na ten moment nie jesteśmy w stanie podać żadnej konkretnej daty dostawy jakiegokolwiek surowca z medyczną marihuaną.
 
  • Buch
Reakcje: #

Ten_Ktoś

Active member
Rejestracja
Gru 16, 2021
Postów
30
Buchów
17
A ja mam pytanie czy ktoś z was jak realizował receptę to dostawał odplombowane opakowanie bo już któryś raz z rzędu tak dostaję w aptece
 

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,162
Rozwiązań
1
Buchów
1,800
Odznaki
6
A ja mam pytanie czy ktoś z was jak realizował receptę to dostawał odplombowane opakowanie bo już któryś raz z rzędu tak dostaję w aptece
Farmaceuta trym ze swojego boxa wsadził a dobre zabrał pewno 😀😜
 

hwdpjp100pro

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2016
Postów
120
Buchów
292
siema,
tak czytam ten wątek i dzieki temu postowi postanowiłem sobie zrobić detoks a już na pewno mocno ograniczyć
Nie mogłem się powstrzymać i sobie małego lolka najpierw skręciłem a
teraz sobie vapuje. Mocne jaranie ale do czystej sativy daleko. Dla mnie hybryda z może minimalną przewagą sativy. I to głównie na początku z godzinkę, półtorej - teraz już weszła kanapowa faza. 'Gadatliwa' odmiana na pewno ;)

Po skończeniu 15g SLAB Master Kush który jako tako klepał i smakował stanąłem w aptece przed wyborem Mango, Pink, Jack, Blueberry. Jako, że Jack Herrer spodobał mi się z nazwy to zaryzykowałem.
Topy przepiękne, może mało zwarte, mogły by być suchsze, ale pięknie otrymowane i oszronione. Ale ni ch** nie potrafię się tym uleczyć. Spalona 0,5 z bonga na 2 razy w odstępach co godzinę i tak średnio bym powiedział.

Pierwsza recepta była na aurore20 i jak dla mnie to chyba była najlepsza.

Propo cen, u mnie w su***-ph**m 839.90(jh, bo mk 859.90) + 99 recepta w centrummarihuany. Mega drogo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół