nasiona marihuany

Morfologia

Wyszukiwarka Forumowa:

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
prawdopodobnie , bo morfologia to badanie krwi, a THC w osoczu pozostawia ślady dość długo, ale niejestem pewien , więc lepiej to sprawdź :thumleft:
 

gez

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
56
Buchów
0
NIE, morfonlogia to badanie skladu krwi (komorek, hemoglobiny itp.)
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
siema ja dzis odebralem wyniki morfologi i nic nie wykrylo a palilem 2 dni przed badaniami wiec nie masz sie czego obawiac :D
 
R

Rider

Guest
potwierdzam, dowiedzialem sie, sam po sobie, badania "morfologiczne" nie stwierdzaja zawartosci THC we krwi, sa to badania czysto kondycyjno zdrowotno organizmu [cukrzyca, zoltaczka itp...]
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Nie wykrywają ale za***iscie obniżaja. Normalny człowiek ma 4000 białch krwinek. Na pierwszej morfologi miałem 3700. Tydzień z fazy nie schodziłem i miałem 3100 :geek:
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
Też miałam podobną akcję. Poszłam na badania po kilku dniach nie schodzenia z fazki. Lekarz powiedział że wyniki w sumie dobre tylko mam obniżony poziom białych krwinek we krwi, a za dużo czerwonych :geek:
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
ja mialem robioną morfologie itd.I okazało się ze w moim moczu są śladowe ilosci krwinek czerwonych :geek: nie przejąłem sie tym bo wiedzial od czego.
 

Jamal

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
51
Buchów
0
ej moze sie ktos wie czy takie badania sa w stanie wykryc thc.od 4 dni juz nie pale a za tydzien (za 10 dni dokladnie) mam operacje na zatoki i teraz pytanie, beda mi robic badania na mocz i krew i jestem ciekaw czy wykryja cos ze spalilem 2 sztuki w 3dni cholera troce sie boje. plz niech ktos mi szybko odpowie
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
facet nie bój się,idz sobie jeszcze skiepcz kominka,nic ci nie wykryje:) na to są specjalne testy!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół