nasiona marihuany

motocykle ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Greenhillx

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
434
Buchów
0
Zabawne niektóre wypowiedzi tu są :D Jak niektórzy wiedzą ujeżdżam litrowego sporta (marki nie podam, bo po co?). W tym roku przesiadam się na trochę młodszego. Mocy ciągle mało i chyba zawsze tak już będzie... Marzy mi się też jakieś zwinne enduro do kompletu żeby poszaleć poza drogami. Kocham motocykle ! :yeahh: :yeahh: :yeahh: :yeahh: :yeahh: :yeahh:

Jak nie jeżdziłes na enduro to żałuj-polecam z całego serca.Jest wprost wspaniale,polecam.Jest zupełnie innaczej niż na drodze.Porównam to aż do samozadawalania:jocolor: a jak chcesz żwawe i lekkie enduro to WR 250 dla ciebie 450-może zaskoczyć wytrawnego drogowego raidera.KLX 450(wymiata i bardzo ciężkie do zajechania)Masz jeszcze serie exc z KTM ale to koszta-never ending story.To są hard enduro!!!Full cross-nie jesteś zawodnikiem i ciężkim hartem to nie ma co się pakować bo czekają koszta grube-serwis zjada,m.in.wymiana oleju co kilka mth,regulacje zaworów co chwilę,tłok co sezon dwa, itd itd...Mówię z grubsza ,bo po przeczytaniu serwisówki full crossa człowiekowi rura mięknie.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Jak nie jeżdziłes na enduro to żałuj-polecam z całego serca.Jest wprost wspaniale,polecam.Jest zupełnie innaczej niż na drodze.Porównam to aż do samozadawalania:jocolor: a jak chcesz żwawe i lekkie enduro to WR 250 dla ciebie 450-może zaskoczyć wytrawnego drogowego raidera.KLX 450(wymiata i bardzo ciężkie do zajechania)Masz jeszcze serie exc z KTM ale to koszta-never ending story.To są hard enduro!!!Full cross-nie jesteś zawodnikiem i ciężkim hartem to nie ma co się pakować bo czekają koszta grube-serwis zjada,m.in.wymiana oleju co kilka mth,regulacje zaworów co chwilę,tłok co sezon dwa, itd itd...Mówię z grubsza ,bo po przeczytaniu serwisówki full crossa człowiekowi rura mięknie.

Jeździłem KTM-em SX 125, ale teraz mam ochotę na coś większego ;) Generalnie jeśli byłoby mnie stać, to miałbym z 5 różnych motocykli :)
 

Greenhillx

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
434
Buchów
0
Jeździłem KTM-em SX 125, ale teraz mam ochotę na coś większego ;) Generalnie jeśli byłoby mnie stać, to miałbym z 5 różnych motocykli :)

Ja mógłbym mieć wiekszy garaż niż domSkoro latałes sx 125(2t) to (250 4t) nie zrobi na tobie wrażenia.Natomiast 450 w terenie jest masakra:yeahh: koło z gazu prawie na każdym biegu.Jak się idzie torpedą lasem ,a tył non stop drift to jest potężna faza!!!!!!!!!Taki szpej wyjeżdża prawie na pionowe podjazdy(czasami bez drivera:freak:)Trzeba się mocno trzymać i dupsko ściskać żeby się nie zesr...z wrażenia jak się idzie skromne 80km/h:yeahh:
 

Kolakao

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
399
Buchów
0
Jest ktoś w stanie polecić jakiegoś dwukołowca na dojazdy do pracy w cenie 500-700 ziko ?
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Jeździłem KTM-em SX 125, ale teraz mam ochotę na coś większego ;) Generalnie jeśli byłoby mnie stać, to miałbym z 5 różnych motocykli :)

Nigdy nie pociagały mnie motory uraz z dzieciństwa, kuzyn przewiózł mnie Jawą 350 tak, że sie wystraszyłem;]
20 lat póżniej z ciekawości usiadłem na skuterze Suzuki Burgman 650 - przeżyłem szok.
Nabyłem coś w tym stylu;



Na miasto i poza rewelacja:mot: niestety tylko 125:jprd:

Pozdr:salut:
 
Z

z\G/esio

Guest
Nie jestem posiadaczem motocykla, za to miałem okazję teraz w lato, przejechać się jako pasażer w przyczepce starym Uralem hehe
To jest motor na który każdy zwraca uwagę :) Reakcja ludzi była mega pozytywna i same uśmiechy na twarzach. Sama przejażdżka była o dziwo bardzo komfortowa, nawet po wertepach i okazała się mega pozytywnym przeżyciem :)

Przechwytywanie~4.PNG
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,176
Buchów
5,063
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

To jest motor na który każdy zwraca uwagę :)

Prawie jak:


nówka:


fajne...


polecam: https://komiksbaza.pl/w573/harley-story

harley-story_1_a.jpg

==
harley-story_1_b.jpg


hmmm: http://www.ural-polska.pl/ural-retro/

używki: https://www.otomoto.pl/motocykle-i-quady/dniepr/k-750/

Drogo jak na zabawkę.

1978 : Praktycznie nowy nieśmigany.... 5 500 PLN

https://www.otomoto.pl/oferta/ural-m-67-imz-m-irbitrosja-oclony-ID6BJUSX.html#54ae5485f1
 
Ostatnia edycja:

12"

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
349
Buchów
1,127
Odznaki
2
Witam,

A oto moja drynda ktora od roku na co dzien sie przemieszczam, Piaggio Medley 125 ABS
/Jim, octavo dobra rzecz - spokojnie styknie na weekendowe wycieczki za miasto por carreteras segundarias y caminos, lub dojazdy do pracy obwodnica, o ruchu miejskim nie wspominam bo to jego srodowisko naturalne - pelen luz, ja generalnie juz kilka jednodniowych wypadow mam zaliczone, okolice 180km. to tu, to tam, cos zwiedzic (a ukrytych miejsc/perelek jest tutaj w pip) Jestem z niego naprawde zadowolony!




Pozdrawiam,
12"
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół