nasiona marihuany

Motoryzacja

Wyszukiwarka Forumowa:

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
Elo elo mam pytanie do znawców planuje zakupić 2 samochód a mianowicie audi a4 tylko nie wiem jak tam w tych samochodach z silnikami poszukuję diesla pojemność nie gra roli możecie coś polecić ?
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
wiadomo są tylko 2 pierwszy w kilku wariantach 1.9 90,105,110,115,130 KM
oraz 2,5 w kilku wariantach 5 cylindrowe oraz 6 cylindrowe o mocach od 147 do 180KM
chyba nic nie pomyliłem i na pewno o czymś zapomniałem :D bo się na tym nie wyznaje
zapytaj na forum, najbardziej rozwojowy i mający najgrubszy układ korbowo-tłokowy ma 130, a zrobić to na 170Km to kwestia 1800zł w ogóle z tej turbiny da się wyciągnąć 180 po wymianie intercoolera i wydechu, ale ciebie chyba mody nie obchodzą, 2.5 to już ma konkretny but, ale i drogie OC

wiadomo wysiu zależy jakie masz priorytety i portfel
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
snes napisał:
http://www.scigacz.pl/Cannabis,Bike,4659.html
motór prawdziwego jaracza
właściciel na pewno jara tony zielska :D

Wysek, jak tam postępy w szukaniu a4 z którego roku cię interesuje ?

ps.przykleiłem temat na stałe, prawie sami faceci już dawno powinien się tam znaleźć, co wam będę mącił nie ma to jak jazda (najlepiej bokiem) po chmurach :jocolor:

[ Dodano: Pią 08 Lut, 2008 17:22 ]
raz miałem dzwona jak byliśmy upieprzeni, ale to była wina za szybkiego samochodu :lol:
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
Drifter napisał:
Wysek, jak tam postępy w szukaniu a4 z którego roku cię interesuje ?
rocznik to od 99' mnie interesuje w zwyż
 

Gruby81

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2007
Postów
72
Buchów
0
Chcesz ja kupić u nas czy może polecieć gdzieś za miedze?
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
Spójrzcie koleś prowadzi ciekawy projekt golfa II 4x4 z silnikiem V8 oraz chce mu zapodać biturbo hehe ale jaja to chyba taki jedyny w europie
http://www.streetracing.pl/forum/index.php?showtopic=51956

wysek co z tą a4 ? mój ziomek kupił za 11 000 stan techniczny igła, ale była cała lakierowana chociaż nie ma rewelacji zrobione jest przyzwoicie-zero szpachli cała prześwietlona była jedynie podrapana, może kochanek :sunny:

1.8 20v 125KM-nawet jedzie
grafitowa 97 rok
klimatronik
4x szyba
felga 17" nowe opony
cały zawias zrobiony, nie było do czego się przyczepić
pod maską cuda, normalnie nówka-przebieg 160 000, ale ona riiili jeździła tylko w lato :D
serwisowana
znaleźliśmy ją w Polsce przypadkiem, jeździła kobieta tapicerka jest jak nowa nigdzie nie ma przetarć
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
Drifter napisał:
wysek co z tą a4 ?
zakupiłem już 1.9 TDi za 10 kola znajmomy mi sprowadził jak narazie nie narzekam śmiga jak trza :p
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
napisz coś więcej za***ista cena jak na tdi hehe :thumright:
ta mojego kumpla jest naprawdę dobra nic nie przytyrana, szkoda tylko, że przednie wahacze są aluminiowe i gną się jak stare k.u***y do pały :lol:
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
Rocznik 98 lakier czarna perła błyszczy się jak psu jaja wyposarzenie to ABS, Centralny zamek, Elektryczne lusterka, Elektryczne szyby, Lakier metallic, Poduszka powietrzna, Szyberdach, Wspomaganie kierownicy
szkoda że klimy nie ma ale z czasem dojdzie wnetrze zadbane przebieg 150000 km
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół