nasiona marihuany

MrGrowPL x Atami - wygraj zestaw nawozów !!!

Wyszukiwarka Forumowa:

MrGrow Growshop

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
82
Buchów
0
Sieeemanko !<peace>


Witamy wszystkich obdarzonych ręką do roślin użytkowników forum #.com :spalony:

Mamy do oddania w dobre ręce taki oto zestaw nawozów od Atami / Bcuzz przeznaczony do uprawy w ziemi:

growshop-katowice-slask-mrgrow.JPG


growshop-na-slasku-mrgrow-zabrze.JPG


Chcemy oddać go najbardziej uzdolnionemu ogrodnikowi. Nie od dziś wiadomo że dobre nawozy powinny zostać jeszcze lepiej wykorzystane :D

Dlatego zapoznaj się z zasadami naszego konkursu i bierz się do roboty ! :)

Zasady konkursu "MrGrowPL x Atami - wygraj zestaw nawozów !!!":

Jeśli jesteś zapalonym ogrodnikiem to bardzo dobrze ! Połowa sukcesu za tobą :D Pokaż nam zdjęcie wychodowanej przez siebie rośliny( nie, nie może to być konopia ;) ) może być to w swoim ogrodzie, może być na parapecie w domu. Roślina musi być dorodna, zdrowa i okazała. Nie interesuje nas gatunek rośliny, ciekawie wychodowana rzeżucha spokojnie może wygrać z tropikalnym storczykiem :) Bardzo zależy nam na kartce z waszym nickiem z forum lub przynajmniej z logo forum "#" gdzieś na zdjęciu.
Wygra osoba która pokaże nam że ma przysłowiową "rękę do roślin" :harvest::harvest::harvest:

A więc czekamy na zdjęcia waszej rzeżuchy, pomidorów, paprotek, palm, dyń, storczyków i innych pięknych dorodnych roślin którymi się opiekujecie.

Od dziś macie 2 tygodnie by udowodnić nam że należy wam się zestaw nawozów wart około 200zł ! :)
Wygrywa tylko jedna osoba więc warto się postarać ;)

Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 5 września :)

Czas start ogrodnicy :yeahh: Powodzenia !
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
czyli mix bazyli czarnej/zielonej albo melisa cytrynowa może być? Do jakieś dorodne olbrzymy nie są ale zato miłe dl oka bardzo ;) zwłaszcza czarna bazylia :p
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1

:bounce:

:bongo3:

:passing-joint-smile:passing-joint-smile:passing-joint-smile:passing-joint-smile


:harvest::harvest::harvest::harvest:
DAJ BUCHA ZIOM
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Rowniez spróbuje, a noz sie uda. Wszystkie zamieszczone roslinki sa "wychodowane od podstaw".

Winogrono. Odcięcie odnogi, ziema + ukorzeniacz.
IMG_20170822_182447.jpg


Papryczka Chilli. Mierne nasionka z supermarketu, ciagle ma problemy ze soba. Stoi i stara sie walczyc :X
IMG_20170822_182401.jpg



Hortensja. Uciecie odnogi, ziemia + ukorzeniacz. Barwa uzyskana poprzez zastosowania odpowiednika odczynnika gleby. Hortensja docelowo wyprowadzona na pniu.
IMG_20170822_182524.jpg



Hortensja. J/W
IMG_20170822_182542.jpg



Wierzba Japońska, odnoga, ukorzeniacz i ziemia.
IMG_20170822_182624.jpg



Tuja Szmaragd. kupiona jak byla mała, zrobiona na spirale lecz trzeba poprawic bo ma odrosty. Docelowy efekt za 2-3 lata.
IMG_20170822_182719.jpg



Oprócz tego w ogródku dużo innych roslin takich jak: rododendrony, róże, lawendy, lilie itd, lecz te rosliny byly zakupione w sklepie, moja jedyna ingerencja to podlewanie i nawożenie ;)
gratis dodaje zdjecie prawie 100 letniego dębu posadzonego przez dziadka!
IMG_20170822_192114.jpg
 

MrGrow Growshop

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
82
Buchów
0
Noooo Panie i Panowie, co jest z wami ? Tylko 2 zgłoszenia ? Nie wierzymy że nie ma tu na forum żadnych dobrych ogrodników :D
Pokażcie co wam rośnie w ogrodach i na parapetach, nie wstydźcie się :yeahh:

Na pewno większej ilości osób z forum przydał by się cały zestaw nawozów :)
 
Ostatnia edycja:

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
A pokaże dwa storczyki najladniejsze
normal_DSC_0408-1.jpg
 

MrGrow Growshop

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
82
Buchów
0
Bardzo ładne macie roślinki :) Gratulacje :yeahh:

Czekamy na więcej zgłoszeń ! :jaraczz:
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
To i ja się zgłoszę. Wszystkich roślin z parapetowo-lampowego ogródka wrzucać nie będę, pochwalę się papają i arbuzem - za dwa miesiące mam zamiar się zajadać pysznym arbuzem, a papaja to projekt długoterminowy ;)







dodatkowo w doniczkach obok szczypiorku i ziół są jeszcze papryczki chilli, kilka warzyw bulwowych, a w wodzie pęka awokado - byłoby co podlewać ;)
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Cześć być może i ja zakwalifikuję się do konkursu ze swoimi roślinkami
Chciałbym pochwalić się swoją największą dumą jaką jest fikus beniamina, zabrany od znajomego ok 5 lat temu który w ogóle o niego nie dbał.
był w opłakanym stanie - sam patyk z kilkoma suchymi liśćmi. gdy przenosiłem go do siebie to opadło wszystko co opaść mogło. poobcinałem mu gałązki, z grubsza mogę powiedzieć że zostały same pieńki z kilkoma większymi galęziami. zmieniłem mu ziemię, przyciąłem korzenie i odstawiłem w słoneczne miejsce.
po około 2 tygodniach zaczął wypuszczać nowe listki a obecnie prezentuje się tak jak na fotce poniżej :)


Teraz jest znacznie, znacznie wyższy oraz bardziej bogaty w listowie :) nic mu nie brakuje i widać że się odwdzięczył :)
Niedawno, podczas obcinania dolnych pędów które zaczęły brzydko wyglądać stwiedziłem że je ukorzenię i porobię szczepki
Tak wyglądają teraz jego dzieci, trojaczki :)



Wszystkie mają się naprawdę bardzo bardzo dobrze

Drugi mój powód do dumy to Yuka.
dostałem ją od teściów w postaci badyla z usychającymi i żółtymi liśćmi.
Obciąłem ją na dwa razy, jeden obcięty trzon zostawiłem w ziemi, drugi ukorzeniłem.
obecnie mają powody do pełnej prezencji :
trzon który został w ziemi


i ten obcięty:


Teraz kila mniejszych powodów do dumy:
Papryczki tortuga moruga scorpion, jedna z najostrzejszych papryk wraz z dzieckiem:
https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pid=920251
Oraz jeden z ostatnich jej owoców. Zbiory już zeszły około tygodnia temu, nie zaowocowała przesadnie dużą ilościa natomiast nadrabia piekielną mocą.
Ten jako ostatni się jeszcze nie wybarwił:


Oraz Lucy pod7 ALBO jamaican hot yellow - właściciel papryki nie podpisał kubeczka w którym dostałem dwulistną siewkę i sam nie jest pewien co to za odmiana konkretnie



Na fotce tego nie widać ale ta odmiana obrodziła naprawdę nieźle w porównaniu do poprzedniczki. Tu z mocą trochę słabiej ale i tak bez mleka dla niewprawionego gardła lepiej nie podchodzić :)


Oraz jej dziecię:


POMIDOR !



i drugi



Cała banda razem:



I z kartkiem :D



Cała moja gromada utrzymuje się na oknie. nie jest to żadna szklarnia, ogród, foliak czy jakiś ogród zimowy.
Wszystko stoi na parapecie kamienicznego 'EM'.

Mam jeszcze kilka bujnych skrzydłokwiatów które kwitną mi kilka razy w roku ale wydaje mi się że te kwiaty są tak proste w utrzymaniu że nie ma sensu zamieszczać ich w tym konkursie.
Chyba że myślicie inaczej :)

Mam nadzieję że mój parapeciak zasługuję chociaż na chwilkę waszej uwagi gdyż lubię kwiaty i córka oraz żona wiedzą że mają się do nich nie zbliżać :)
może śmieszne ale uważam że to trochę jak ze zwierzętami - lepiej żeby miały jednego pańcia :)
pozdrawiam serdecznie i przepraszam za fatalną jakość fotek. telefon który miał robić rewelacyjne zdjęcia okazał się g** jakich mało.
 
Ostatnia edycja:

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Fajne masz te papryczki, mam nadzieję że moje też będą w takiej kondycji. Co do yuki, mam to pierunstwo w domu i za cholere mi się to nie podoba. Kwestia gustu. Za to moja druga połówka też tak dumnie się z nimi odnosi. POWODZENIA!

Jeżeli to temat bez komentarzy proszę usunąć.
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Kurka... liczyłem ze mam szansę z moim 7letnim kaktusem. Ale poprzeczką została zawieszona wysoko ;]
 

Fredi Koniuszko

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
173
Buchów
99
Witam wszystkich w moim pierwszym poście i gratuluję pięknych roślin !
Jak dotąd nie udzielałem się aktywnie,bo żeby to robić trzeba mieć wiedzę,choć studiuję forum dogłębnie od jakiegoś czasu,a teraz mam okazję pokazać moje chwasty:)
Główną ozdobą mojej pieczary są Skrzydłokwiaty (Spathiphyllum) nie wiem jaka to odmiana i chyba są ze mną od zawsze-to któreś już pokolenie klonów jednej sztuki kupionej przypadkowo wieki temu w zapomnianej,zatęchłej kwiaciarni :zombi:
To proste w uprawie ale jednocześnie kapryśne kwiaty,co widać po tych okazach,przelanych przez moją nadgorliwą kobietę i tłamszonych przez łajzę Eddiego :) podczas mojej delegacji...Swoje kaprysy rekompensują jednak masą oczyszczanego powietrza,pięknymi kwiatami a przede wszystkim ogromnymi liśćmi..Kwitną kilka razy w roku,nawet zimą-też ogromnymi białymi kwiatami,akurat usunąłem stare i zwiędłe "żagle".
Zresztą zobaczcie sami.Pozdrawiam i życzę morza zieleni !


displayimage.php
[/url][/IMG]
Dewastator Edek jak zwykle pcha się w obiektyw :)

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Widać popalone obrzeża liści po przelaniu i przenawożeniu,ale dźwigną się spokojnie-wczoraj dostały deszczyk Tytanitu od zaprzyjaźnionych koleżanek ;)
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Największe liście mają ponad 50cm-dla mnie to piękniejsze niż wszystkie inne kolorowe popierdółko-kwiatuszki...no może poza jednym kwiatem :queen:
tak8~3.jpg

Moje małe morze zieleni:big-beating-heart:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół