nasiona marihuany

Mszyca

Wyszukiwarka Forumowa:

Sys

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
89
Buchów
1
Czy maszyca wchodzi na nasze piekne marie bo dzis popryskalem preparatem przeciw nim bo mi na okoliczne drzewa zaczela sie wpie****ac

[ Dodano: 2006-06-10, 19:34 ]
i czy nie zostanie tej chemi do plonow
 
C

canabuz

Guest
u mnie chyba byly mszyce, jesli to sa takie male czarne "kulki", przynajmniej w ogrodniczym chlopak tak mi powiedzial.
nie wiem czy przypadkiem teraz nie mam mszyc korzeniowych, o to sie boje...
ja teraz pryskalem srodkiem na przedziorki (bo pojawily mi sie na krotonie i pobliskich roslinach w pokoju a to ruchliwe gowno i balem sie zeby nie wskoczylo do szafki) i typek mowil ze po 2 tygodniach mozna nawet jesc spryskane rosliny, chociaz w instrukcji tego nie znalazlem
 

Sys

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
89
Buchów
1
To sa te male czarne gowienka i do tego sie kleja
 

Mazar

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2006
Postów
69
Buchów
0
ej u mnie na ogrodku na mojej trawce tez, pojawiła sie mszyca i właśnie sie zastanawiam czy ja spryskac i czy nic jej sie nie stanie :scratch: ale chyba powinna dać radu :pr:
 

emo

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
80
Buchów
0
biedroniki sa za***iste na mszyce ;) jak byc kupił ale nie wiem czy w polsce da sie to by wszysko wpie****iły....
 
H

haszyszekk

Guest
Uzywajcie najpierw mocno zapażonej cherbaty albo środków z serii karate. pomaga. pzdr
 

Sienek

Active member
Rejestracja
Paź 12, 2008
Postów
31
Buchów
1
Miałem kiedyś mszyce na roślince :sunny: co jakis czas spryskiwalem preparatem ale nic to nie dalo cała roślinka przez nie padła
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół