nasiona marihuany

Mychy w boxie - porady

Wyszukiwarka Forumowa:

banany

Active member
Rejestracja
Cze 20, 2017
Postów
32
Buchów
0
Witajcie
Jak radzicie sobie z sk***ysynami mam male muszki moze 2-3mm na oko, ciezko zobaczyc i wylapac, na poczatku byla 1 teraz 3 zauwazylem, co radzicie ??? Podobno na kazdej uprawie sa ? jakie preparaty jak dzialac lub cos z domu dac dla odstraszenia ?
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Te muszki są jak się kupuje najtańszą ziemię :freak:. Polecam przed użyciem dać ją na parę minut do rozgrzanego piekarnika. :pr:
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Te muszki są jak się kupuje najtańszą ziemię :freak:. Polecam przed użyciem dać ją na parę minut do rozgrzanego piekarnika. :pr:

A czy piekarnik mikro i makro elementów nie uszkodzi? Porada z hu*a wzieta po mojemu, nie godna naśladowania lepsza hemia.
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Zobaczyłem tytuł i zrobiłem zdziwko po przeczytaniu. Myślałem że masz myszy w boxie :crazy:
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Termiczna sterylizacja ziemi jest jak najbardziej ok . Oczywiscie w piekarniku sterylizowac 200l ziemi to przesada ale troszke na sadzonki mozna , mikrofale tez szybko znajduja w ziemi jaja i wszelkiego rodzaju zywe szkodniki i reszte gadzianstwa .
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Smialo mozesz do piekarnika dawac ziemie. Temperatura nie zabije mikro i makro elementow. W akwarystyce przy produkcji kulek gliniano torfowych stosuje sie wypalanie ich w piecu zeby wybic chujostwo, a gdyby tracily wlasciwosci to by sie tak nie robilo
 

banany

Active member
Rejestracja
Cze 20, 2017
Postów
32
Buchów
0
dzieki, z reguly korzystam z light mix i all mix, ale te ziemie chyba sie nie wypala ? Czy rowniez tez Danke za odpowiedz,
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół