nasiona marihuany

Na koniec świata i jeszcze dalej w sowieckim szybkowarze [Albino A+]

Wyszukiwarka Forumowa:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Ja zazwyczaj działam łyżeczką jak do cukru, łyżeczkę wcześniej kąpie w spirolu lub innym alko. Nożykiem było mi mniej wygodnie bo za bardzo szarpało okrywę tam gdzie nie trzeba było, po prostu dobrze jest pozbyć się abortów i resztek po owocnikach. Nakłuwanie chyba nie ma większego celu, to nie grow kit. Sam szok termiczny zmusi organizmy do ponownego pinowania, dociśnij czymś czystym "ciastko" z tubka co by się całe zanurzyło i moczyło w wodzie w lodówce. Drugi rzut bywa imponująco owocny w owocniki hehehe.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ja w zasadzie już jestem zadowolony i usatysfakcjonowany. Dostałem kulturę, zaszczepiłem, wyrosło, pobrałem odcisk i powtórzyłem proces. Wyszło bez większych problemów. No i grzyby jeszcze będą :)

 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Piękne sztuki :tiphat:
... co do moczenia w lodówce to główną zaletą jest obniżenie za pomocą chłodu wszelkiej aktywności bakterii... proces moczenia jest bezpieczniejszy... sam szok większości Cubensis jest zbędny choć nieszkodliwy...
Pozdro Grzybiarze
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Dzisiaj poszła pierwsza kosa. Zostawiłem parę sztuk, jutro wytnę i wstawię tuba z wodą do lodówki. Jutro tnę też pierwszą turę z drugiego tuba. Grzybki mniejsze niż ostatnio ale też sporo.

IMG_20210703_084005.jpg
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Haha @Virandell no typowo, kapeluchy jak pojazdy kosmiczne, a trzonki jakby kosmici porywali coś wsysając to do swoich ufo-lotów.

Dela będziesz może robił jakieś odciski po którymś rzucie? Piękne Albinosy!
Akurat nigdy nie testowałem ich klinicznie, zdradź no czy Albino dobrze nadają wizuale i kręcą kolorofonem, czy raczej to jedne z tych z mentalnym potencjałem?

:tiphat:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Według mnie działają właśnie wizualnie + super humor ale tu muszę zaznaczyć, że nie mam dużego porównania. W sam raz żeby rowerem się przejechać czy udać na pieszą wycieczkę.
Odciski mam zebrane - ostatnio pobrałem więcej, więc jeśli tylko chcesz to napisz na PW.

A może zrobię open print? :unsure:
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Czyli przyjemne grzybki ?.

P.S... Właśnie mnie oświeciło, nigdy nie jeździłem rowerem po grzyborach. Na bank to zmienię haha. Ale musi być jazda, czuję to!
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Mam A++ z Waranowego printa,jadłem je w okolicach grudnia 2020/stycznia 2021.Moje odczucia po zjedzeniu to największe uczucie ekstazy i błogostanu,uspokajają,rekalsują,miło się czuje człowiek.Tyle że mój preferowany set up grzybowy to moje wyrko,wieczór,spokój i tv gdzieś w tle.
Dela ładnie lecisz z tymi kapeluszami,zerkałem na to forum co mi podesłałeś i jest tam kilka fajnych sposobów na grow.

Nawet relkę robiłem z A++ ale plon bez porównania do Twojego....4


Aż sobie pójdę do inkubatora zobaczyć jak kolonizacja przebiega ;)
Pozdro!
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Elo. Jednak w całości drugiego tuba zebrałem. Oba już w lodówce na kąpieli wodnej. Niedługo chyba wyjmę i czekam na piny ;)
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
:tiphat:
Ile się już moczą tubki ?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Siemka. Miały moczyć idę krócej ale spędziły w lodówce 12h. Czekamy na drugi rzut.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
Kuwa ale by je zjadł... Aż na samą myśl już mam trip
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół