nasiona marihuany

nabijanie lufki

Wyszukiwarka Forumowa:

karol 15

New member
Rejestracja
Maj 20, 2006
Postów
2
Buchów
0
więc mam pytanko w jaki sposób nakuwacie lufe bo nigdy tego sam nie robiłem a chciałbym się dowiedziec
 

nuke

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2006
Postów
129
Buchów
0
wkladasz lufe do dilki wpychasz najwiekszego boba na poczatek a potem dobijasz wiecej,az bedzie sztywna(pociagnij ustnik,jak bedzie dalo sie ciagnac,nie za latwo i nie za ciezko, to jest dobrze nabita). My jeszcze troche slinimy(wiem to niechigieniczne i nieapetyczne :tongue: ) jak juz nabita,wtedy wolniej sie pali :king:

no i mozesz delikatnie przygaszac fifke przykladajac zapalniczke(lub cos innego plaskiego) do cybucha,wtedy jeszcze wolniej sie pali. Pamietaj,zeby nie ciagnac szybko i gwaltownie, im wolniej wciagasz dym tym jest go wiecej :)
 

xprotect

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
47
Buchów
0
ja zawsze zbijam stuff w takie małe kuleczki i je nabijam do lufy, potem ślinie koniec tego :p
Lepsze wiadro lub butla, ew. joint :D
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
ta ciasno albo z przelotem wtedy to sa machy zielsko sie spala na maszka:D:) najlepiej pal z dupy <to ta mneijsza szczelina> bo ty poczatkujacy
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
najlepiej to dużo pal i nabierzesz swoją technikę którą ci będzie najwygodniej z wora nie jest za dobrze bić bo komety większe lecą chyba że popalisz tyle co ja to kometa ci nigdy nie pójdzie
 
S

sobek

Guest
nie ma uniwersalnej metody. to zależy od staffu. Jak jest wilgotny i w bąkach to z worka nie nabijesz trzeba wyjąć i uformować w palcach co nieco a pruchno tylko z wora nabić jest wygodnie. Komety nie lecą :)
 

nuke

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2006
Postów
129
Buchów
0
triq napisał:
ta ciasno albo z przelotem wtedy to sa machy zielsko sie spala na maszka:D:) najlepiej pal z dupy <to ta mneijsza szczelina> bo ty poczatkujacy
jak sie jara samemu to wogole lepiej z dupy bo mniej sie marnuje :)
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Heh no ja nie wiem mi jakos jaranie z dupki nie lezy wole jakies konkret szkielko , wiadro , wodna albo poprostu gibona :D Heh poza tym sama nazwa jest do***ana :D ;)
 

nuke

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2006
Postów
129
Buchów
0
VipGrower napisał:
Heh no ja nie wiem mi jakos jaranie z dupki nie lezy wole jakies konkret szkielko , wiadro , wodna albo poprostu gibona :D Heh poza tym sama nazwa jest do***ana :D ;)
zawsze mozna powiedziec "ustnik" :tongue:
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
no ja np spalam poł w dzien wiec sie nie bawie w dupki wole gałeczke:) elo
 

jaracz

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2006
Postów
80
Buchów
0
Ja tam only lufka innych sposób nie preferuje poprostu po co się bawić jak można staff na dłoń, lufa nabita i :jocolor:
 

rycerz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
71
Buchów
0
sposob 1

wkładasz lufe do wora i nabijasz ;p

sposob 2

wysypujesz ziółko na stolik i palcami nabijasz do lufy

to chyba najprosciejsze metody :thumleft:
 

skunk

Well-known member
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
91
Buchów
0
Ja gdy nabijam lufkę to zawssze nabijam korki.
 
D

delete

Guest
formujesz kuleczke taka zeby na wcisk do lufy weszła i palisz, w miare uniwersalna metoda
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół