nasiona marihuany

Nagnite ziolo :(

Wyszukiwarka Forumowa:
K

komarthc

Guest
Co moge z nim zrobic, mam troche nagnitego nie zabardzo mi go palic bo gryzie w jezyk i ogolnie smak ble. czekam na pomysly co moge z nim zrobic bo na pewno da sie cos z tym zrobic :)
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
wymieszaj z jakimś tytoniem smakowym(daj dużo tytoniu dla zabicia gorzkiego smaku)pozatym zapleśniałe zioło jest mocniejsze!
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ja tez slyszalem, ze zgnile ziolo jest mocniejsze ale czy to powod, zeby sobie niszczyc pluca i meczyc sie z tym smakiem?
Wyrzuc to albo sprobuj zrobic jakis olejek jak masz tego duzo. Mieszanie z tytoniem bedzie jeszcze gorsze. Znaczy sie zalezy czy ktos lubi smak tytoniu. Moim zdaniem jest on ble!
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
dla mnie miszanie z tytoniem nie psuje smaku bo pale pety nałogowo a podobno jak masz tytoń smakowy nie czuć prawie tytoniu tylko smak np: truskawkowy. na następny raz się zabezpiecz skórką od cytryny!
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Najlepiej spalić to w moim ulubionym sprzęcie, w sziszy, dodać np. jabłkowego tyteksu, wtedy każde ziółeczko, nieważne jak nadgnite będzie mniam :D A smaku tytoniu zabardzo nie czuć, tylko smaczek owocków itp. polecam
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
hemm jesli całosc po nagnicu jest sucha jak pieprz i jest ochydny smak to sprobuj całosc moczyc w wodzie z cytryna i tak mocz przz 24-48h...potem po wyciagnieciu i lekkim paru godzinnym suszeniu posiekac całosc na miał i dalej suszyc...


PS. zartowałem :lol:

...ale sprobowac mozesz :D
 
A

abc

Guest
Jak trzymać rzeby nie zgniło? Jakie palić ? suche mokre wilgotne ?

pozdr.
 
R

Rider

Guest
abc napisał:
Jak trzymać rzeby nie zgniło? Jakie palić ? suche mokre wilgotne ?
jest o tym temat w dziale KOMPENDIUM "suszenie, curinng"
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
mocniejsze jest splesniale, a nie zgnile z tego co wiem...
Ja polecam albo zrobic z tego jakas makumbe (swoja droga moze miec potem paskudny smak) albo palic w porzadnej wodno lodowej faji wtedy mozliwe ze bedzie znosny ten smak.
Pozdro
 
L

Lord_Dariusz

Guest
ale macie problem
do bonga soku zimnego jakiegos albo mineralke z cytrynko
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół