• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Najbardziej opłacalna roślinka AF

2King

Guest
Może coś więcej powiesz na temat swoich spostrzeżeń.
Na temat spostrzeżeń? hmmmm może na temat tej fotorelacji którą zapewne się tak jarają no więc tak 7 sierpnia robi LST a 9 sierpnia już na jednym tylko krzaczku jest 10 głównych topów.... potrafiłbyś tak? ja również nie, a jak ktoś się go pytał dlaczego mu tak zajebiście poszło to on odsyła do filmiku niby dok. na Youtube.pl gdzie jest mowa " o dobrej rece do roślin" buehehehe

Jakbym był tylko trawkowiczem to może bym łyknął ten bajer od admina forum....ale no właśnie jest jedno ALE poruszam się na wszystkich polskojęzycznych forach i na IC sam rozdawał " booster" jego produkcji ( jestem na 100% pewien, że była to gibrelina i być może jakiś dodatek jak np. kwas 2-naftoksyoctowy lub asashi) z jego opisu wynikało, iż po oprysku tym związkiem roślinka która miała 25 cm ( dodam, że była to roślinka Autoflowering) urosła do wysokości 120cm. Jak chcesz to mogę Ci wysłać na priv link do tych jego fotek i rozmyśleń na temat różnych preparatów;)

jhuy6u

Guest
Jakbym był tylko trawkowiczem to może bym łyknął ten bajer od admina forum....ale no właśnie jest jedno ALE poruszam się na wszystkich polskojęzycznych forach i na IC sam rozdawał " booster" jego produkcji ( jestem na 100% pewien, że była to gibrelina i być może jakiś dodatek jak np. kwas 2-naftoksyoctowy lub asashi) z jego opisu wynikało, iż po oprysku tym związkiem roślinka która miała 25 cm ( dodam, że była to roślinka Autoflowering) urosła do wysokości 120cm. Jak chcesz to mogę Ci wysłać na priv link do tych jego fotek i rozmyśleń na temat różnych preparatów

Też to widziałem :) Dlatego o to mi chodziło :D Nawet wysyłał innym próbki swojego boostera i się chwalił, że nie tylko giberlina jest w nim. Mi też coś tu śmierdzi, bo nie możliwe jest by chłop wyciągał z plantów więcej niż goście co po 12 lat uprawiają, a na widok jego roślin na IC każdy pisał, że to nie możliwe.
Kolejny przykładem jest to, że w hydro pod lampami cmh goście wyciągają po 100 g z jednego krzaka, a widać że wiedzą co robią. I nagle pan G wyciąga z automata średnio 70 g . Coś tu nie pasuję, bo gdyby to było takie proste to wszystkie komercyjne uprawy, zamiast klonowania itp stosowały by automaty :)

NIe przesądzam że jest to farmazon itp, ale ja w to nie wierzę po prostu.

mamciezjemcie

Well-known member
Buchów
0
Ostatnia edycja:

Góra Dół