nasiona marihuany

Najdziwniejsze oferty płatności

Wyszukiwarka Forumowa:

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Siema,
Widzę, ze nie ma podobnego tematu, a już prawdę mówiąc nazbierało mi się trochę tego i nie ma gdzie pośmieszkować.

Jakie dostaliście najdziwniejsze oferty/fanty w ramach opłacenia zioła?

Pomijamy sytuacje takie jak propozycje opędzlowanie siusioka czy inne w podobie rzeczy na porządku dziennym.

U mnie faworytem są:

-2kg białej kiełbasy
-Proszek do prania
-Wysprzątanie hacjenty

:tiphat:
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Przebije Cie :) . . . dobrych pare lat temu byłem świadkiem jak spłukana para chciała nabyć zioło ale nie mieli kasy . . . więc koleżka zaoferował swoją kobietę na pół godziny . . . :p :jprd:
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Hehe, ja trochę z innej beczki, ale blisko tematu.
Dawno już temu, zostałem złapany za przekroczenie prędkości. Policjant poprosił o dokumenty. Nie wiedziałem gdzie schowałem portfel i zacząłem się motać po aucie w poszukiwaniu dokumentów. Policjant przyświecał mi latarką. I nagle bam! Otwieram podłokietnik, sukacz świeci wprost na malutkiego bobka z outdoorowej produkcji ?
Mega się zestresowałem. On włożył topa do reklamówki którą miałem w aucie, kazał poczekać w aucie i poszedł do kolegi w radiowozie. Po kilku minutach przyszedł i powiedział bym poszedł z nim do radiowozu. No to ja drżący, najczarniejsze scenariusze..
A na poddaszu suszące się chu**we zioło pełne pestek..
W radiowozie smichy hihy i pytanie "jak po tym jest co? Wesoło co hehe ?" "czy są u was dudki hehe "
Jako łapówkę zaproponowałem 20pln i kupon na dużego lotka, właściwie to wszystko co miałem.

Cała akcja zakończyła się nałożeniem mandatu karnego w wysokości 300pln i punktów karanych w jakiejś, nie pamiętam już ilości ..
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Dziś typ pobił rekord świata.
Padła propozycja zrobienia laski za 5g prochu. W odpowiedzi rzuciłem, że po***any, szanuj swoją kobietę. Na co koleś, że nie, nie, nieeee... Że to on chapnie dzidę. Do teraz nie wiem czy żartował czy nie. Rozbawił na tyle, że dostał to ścierwo.
 

Bodzio666

Active member
Rejestracja
Maj 3, 2009
Postów
26
Buchów
20
U mnie bartel jest dobra opcją. Każdy ma co chce. Ale tak z ciekawszych rzeczy to:

-5l prawdziwego świeżego mleka od krowy za 3 giety

-domowej roboty krążek żółtego sera (w sumie skończyło się na tym że o***alem go na gastro razem z ziomkiem który go przyniósł)

- 2 oskubane i obrobione perliczki

- keczup z Czech w słoiku 5l
 

Forgetmenot

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
1,007
Buchów
4,793
Odznaki
9
Miałem dwa lata temu propozycje od typa na wymianę. Jego ojciec robił w kotłowni przy szkole i basenie miejskim- kocioł na olej, stary wynosił opał a młody wymieniał go na bake, 20 l za 3 giety. C330 nie narzekała
:kres:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół