nasiona marihuany

NAJLEPSZA GOTOWA MIESZANKA ZIEMI DO UPRAWY

Wyszukiwarka Forumowa:

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
Moim zdaniem choc sie jeszcze nie znam za wiele uwazam ze jest o wiele lepsza ta
mieszanka ma dobre skladniki idealne Ph i EC : pH: 5,8 - 6,2 EC: 1.4 - 1.6
A przedewszystkim jest juz wysterylizowana .
Najblizej mozna ja kupic tutaj :

Czeski Growshop

Growman Plains s.r.o.:
Boriojoa 95
CZ- 130 00 Praha 3- Zizkov

Grow in Berlin
Flottenstraße 24c
D-13407 Berlin

Mieszanka ziemi Plagron

growmix.jpg



Na faze wzrostu polecaja taka mieszanke :


Mieszanka na faze veg

royaltymix.jpg


schemaUK.jpg


Ogladalem dobry film na ktorym kolezka sadzil K2 w tej ziemi i dokladnie pokazywal co i jak robic i ile i jakie proporcje odzywek HESI oraz caly plan budowy growroomu wyrosly mu bardzo piekne rosliny .
A tutaj podaje link do emule do tego filmu POLECAM !!! :

ed2k://|file|[DviX%20-%20ITA]%20-%20Marijuana%20Growing%20Top%20Quality.mpg|214170544|1E4EF77DA2D16354A9753E02438BA56E|/
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
sorry za ot'a, ale musze sie cos spytac :wink: moja starsza kupila ziemie uniwersalna do kwiatkow i zaciekawil mnie jej sklad i wlasciwosci:

torf niski
torf wysoki
piasek drenazowy
nawoz mineralny npk 13:11:18+MgO, zawierający mikroelemnty: Fe, Mn, Zn, B, S

ph 6,0-6,5
N - 150-250
P - 100-200
K - 250-350 (w mg/l)


czy taki sklad ma kazda ziemia, czy tylko ta i czy jest warta zakupu? cena to okolo 5zl za 20 litrowy worek.

pozdrawiam gorrraco! :rendeer:
 
R

rasta

Guest
MASTERIO, gdzie tą mieszankę można kupić??


oglądalem filmik gostek jest niezly i spoko sie zna na uprawie. no i w ogóle filmik jest za***isty i polecam wszystkim obejrzenie.

[ Dodano: 2006-03-11, 01:32 ]
a sorki już widze link sklepu.
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Dla mnie mieszanką master jest Bella z ogrodnika za 2pln 5L :D Stosuje od xx lat i jestem bardzo zadowolony. Do tego komplet Biohumus'ów i wszystko cacy.
Jeżeli chodzi o film to widziałem go 3 razy i przyznam, że zacny. Ale bardziej preferuje Stoned Free - Guide To Growing Cannabis i i_Grow_chonic_by.mrGreen_how.to.grow.pot
 

kater

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
68
Buchów
0
czy dałby ktoś rade ten filmik wsadzić na jakiś niezależny serwer bo też miałbym ochotę go obejżeć ale niestety na emulu jestem na czarnej liście, tzn. nie ja ale moje IP tzn. cała kablówka ma takie samo i się zapchało i nie moge z mółka ściągać :( więc prosze o jakiś inny link jeśli można :)
 

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
Ja juz go ogladalem chyba ze 100 razy i dalej mi sie nie znudzil :thumleft:
 
M

Master

Guest
masterio


wszystko ladnie sciagniete ale nie chce mi sie rozpakowac :/

jak to rozpakowaliscie???
 
M

MASTEROFBONGO

Guest
Wlasnie zassalem i ogladam wypasiony filmik dzieks za linka :flower:
 

hlor

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
127
Buchów
2
Sluchajcie sory za offtop ale musze zadac to pytanie: co myslicie zeby do dolniczki wrzucic dzydzownice albo dwie??

[ Dodano: 2006-07-05, 08:44 ]
Tak zeby spulchnialy ziemie! Tylko niewiem czy one niebeda wpieprzac korzeni??
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Mozesz walnac czemu nie ale szybko padna przynajmniej u mnie tak bylo w glebie bylo za duzo nawozu dla biedactw :D no i same zostaly nawozem :D
 
P

Palisanto

Guest
Witam, to mój pierwszy post na forum i mam nadzieję, że nie ostatni ;)
Może odswieze troche stary temat, ale napewno sie komus jeszcze przyda. Zakupiłem ziemie do moich kochanym kiełeczków pt. Osmocte (czy jakos tak) do palm i juk. pH co prawda 5-6,5 wedłóg opakowania, ale ciute dolomitu i będzie git. Jedną z najlepszych cech tej ziemi jest to, że oryginalnie jest już mieszana z kermazytem i krzemionka, a także jest bardzo włoknista. jak podejrzewam, że jest wkłokno z orzecha kokosowego. Ziemia jest bardzo przepuszczalna. dzięki temu woda nie zalega w doniczce a korzenie sa dobrze napowietrzeone. Moje roślinki świetnie dzięki temu sie rozwijaja, już utworzył sie silny system korzeniowy. Troche mi sie wyciagneły, ale to wina małej ilosci lum. (ahhh te świetlówki po 5zł z castoramy ;( )
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół