nasiona marihuany

Najlepsza odmiana

Wyszukiwarka Forumowa:
K

kaka

Guest
Witam,

Posiadam HPS'a 400 W szafke wysokosci 70 CM, wiatraczki od PC kieruje się do was z pytaniem jaka odmiana najlepsza w hodowaniu i smaku na takie waruneczki :) ?
 
S

Sed

Guest
Hmm.. mała wysokość boxa hmm... potrzebujesz jakiejś niskiej zwartej roślinki np. Northen Light możesz wziąć też Blue Mistic albo Lowrydera :wink:
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
troche lipa bo HPS mocny a szafka niska bedziesz musial uważać na temerature żeby ci roślinki nie spalilo! Zrob sobie scroga z jakiejs indyjki.
 
G

Green

Guest
Posiadam HPS'a 400 W szafke wysokosci 70 CM, wiatraczki od PC kieruje się do was z pytaniem jaka odmiana najlepsza w hodowaniu i smaku na takie waruneczki ?

odpusc sobie te lampe jezeli chcesz uzyc tak niskiej szafki pozatym jak apoweirchnia szafki ...moge sie tylko domyslac ze zapewne niejest duza
jeszcze inny problem to za cholere nie utrzymasz wniej odpowiedniej temp przy tak duzej lampie poprostu spalisz wszystko co bedzie roslo w srodku zrobi sie piekarnik moge sobie za dac reke uciac
pozdr.
 
Z

ziiba1

Guest
najlepsza roślina dla początkującego to easy bud ale masz za niski box polecam low rider..
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
northern light, :!: graperfriut :!: lub low rider ale jest drogi

[ Dodano: 2006-01-31, 17:54 ]
polecam graperfruit
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
a co powiecie o Ice queen ??
 

Młody

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2006
Postów
55
Buchów
0
hehehehe jaki wariot 400 hps i 70 cm box:) niee no nieźle:D Przy takiej wysokości to świetówki i ostry trening, może 70w hps i scrog? A tą 400W to sobie zostaw jak nabierzesz skila i będziesz mógł sobie pozwolić na porządną uprawe, z takiej lampy to można już naprawde spore plony zebrać, jakbyś posadził pod tym powiedzmy big buda albo top44 to na luzaku możesz na życie zarobić;) Nie no żart, diler to ściera;)
shogo: Sory ale nie śledziłem Twoich postów, nie wiem czy masz doświadczenie, ale jak to Twój pierwszy grow to bierz z tej stronki ak48, top44-tanie dobre mocne szybko kwitnie bezproblemowe raczej. A jak zakopcisz ak48 to wylecisz z butów hehehe
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
młody, nie pie**ol bez sensu, jak będzie często otwierać boxa, to wcale nie będzie za gorąco, a pozatym konopia indyjska lubi ciepło . Low rider ma max. wys. 40cm
70cm-40cm=30cmwolnej przestrzeni
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
yoyy, ku**a jego mać ,peace pisze, Młody pisze, a ty swoje.
odległość od Szczytów przy hps 400W ok, 30 cm, wysokość LR - 40 cm, donniczki 25 cm, wielkość lampy nie mniej niz 15 cm = 110 cm minimum ! ! !
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
powiedzmy że zrobił boxa o wys. 70cm. w "dachu" boxa wycina otwór w którym montuje hps.tak żeby nie wchodziła do środka boxa, tylko sie na nim opierała.
doniczke morze kupić wys. 5cm , ale w h*j szeroką= 70-(5+40)=25cm wolnej przestrzeni, a low rider rośnie max. 40cm

[ Dodano: 2006-03-02, 10:40 ]
oczywiście lepiej jest zrobić większego boxa np. 90x90x140. Ale gdy niema
możliwości zrobienia takiego boxa, to trzeba go bardzo zmniejszyć
 

Młody

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2006
Postów
55
Buchów
0
Nie wjeżdżaj na mnie mapet bo sobie tego nie życze. Uprawiasz przy takiej wysokości, Twoja sprawa, ja odradzam. 5 cm wysoka doniczka? ok śmiało, ale nie na te rośliny o które mu chodzi, może na jakieś kwiatki sie nada. Pomyśl 2 razy zanim coś napiszesz, jak nie ma możliwości robić wyższego boxa to niech kupi lampe o mniejszej mocy. Konopia lubi ciepło mówisz? Ja też lubie ciepło ale w temp koło 40-50 stopni nie moge zbyt długo wytrzymać...
ps. Bykom stop! może przez rz to akwen wodny.
ps2 Pokory troche, jak sie nie ma doświadczenia to nie radze zgrywać "Pro growera"
ps3 Nikogo nie chciałem urazić tym postem.
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
doniczka nie musi być wysoka, morze być szeroka np. wys. 5cm szerokość 30cm
i też się nada. A poza tym nie ukrywam że moja wiedza jest bardzo skromna.
Młody, niechciałem Cię urazić moim jeszcze wcześniejszym postem, każdy ma lepsze i gorsze dni...
 

marc13

Active member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
40
Buchów
0
ty 1st_Seed wiesz co wogóle mówisz White Widow rośnie do 140cm to napewno dobrze mu podpowiadasz.biała wdowa mu sie nie zmieści jak będzie chciał chodować dalej w tym małym boxie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :scratch:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół