nasiona marihuany

Najlepsze palenie

Wyszukiwarka Forumowa:

adehade

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2005
Postów
139
Buchów
0
najleprze jaranie dla mnie to: jakas holandia zmieszana z piaskowcem(haszem) i ten sprzet spalic trzeba z tłoka... nie moge ogarnąc lotu po tym:]
Polecam!
 
G

greenlife

Guest
: jakas holandia zmieszana

typowe myslenie polskiego jaracza ziola ktory o konopii wie tyle co kot naplakal a nawet sobie nie zdajesz z tego sprawy ze ten jak go nazywasz holender na oczy owej holandii nie widzial o jest on rodzimej produkcji a nawet jezeli ktos znajomy przywiozl ci ziolko z holki to w sadzaie niczym one nie odbiega od tego co bys mogl sam wuhodowac z dobrych pestek.
Jak ja nie lubie ludzi twojego pokroju ktorzy palo ziolo a nic o nim nie widza. I wlasie stad sie bierze stereotyp polskiego cpuna (palacza marihuany ) dla ktorego tylko moc sie liczy i nic wiecej uslyszy gdzies ze to jakas holandia i juz jest podjarany
ehh szkoda dalej pisac o tym, spoleczenstwo i tak sie nie zmieni
 
B

bobo

Guest
Ja kiedys tez taki glupi bylem ze na slowo holandia mi stawał :wink: Jakos tak jest w grach komp. i w zyciu ze doswiadczenie sie zbiera z czasem 8) Bylem mlodym Cpunkiem :wink: Choc jak na obecna sytuacje to bylem stary jak swiat kiedy sie zetknolem z pierwszym buchem. A co do tematu z tym calym steroetypem jaraczy,to wam przytocze pewiena sytuacje..

Kiedy jezdze tam gdzie jezdze. Zawsze lubie sobie "pyknac" i isc w piz*u na jakies 2 godz. lub jak power bedzie dopisywal :lol: Wiecie,lasy,łaki,rzeka(cechy typowego romantyka :?: :wink: ) Relaks jaki trudno spotkac w zasranych skupiskach zaprogramowanych ludzi.Wszystko do okola smierdzi ***ana rzeczywistoscia. Ale sie filozoficzny zrobilem :lol:

Przechodze do rzeczy: Pewnego(kolejnego)razu. Wybieram sie z bratem(16l.) na przechadzk, jak zawsze usmiech(niekiedy bida :cry: ) na twarzy :mrgreen: On zadaje takie pytanie w Moja strone.
Czemu to palisz :?: jak Ci po tym nic nie jest :!:
Nie masz zadnego odloty :shock:
Po puzniejszej rozmowie stwierdzilismy ze tv ma taki wplyw na myslenie :!: Tym karmia tv-ludzi :!: Padlo stwierdzenie ze jak sie czegos na wlasnej skorze nie :!: pozna to nie mozna miec o tym sprecyzowanego(w jakims stopniu) zdania

Konczac ta Moja niekonczaca sie opowiesc :lol: chcialem podkreslic ze trawka nie jest bezkarna dla nas jak i dla otoczenia :!: Jazda samochodem jest dosyc przyjemna :roll: To refleks i te inne sprawy w parze z tym nie ida. Ryje beret to gowno strasznie,jakby nie bylo :roll:

Ale sie rospisalem :shock: Nie wieszajcie sie po Moim moralniaku :wink:
 
R

Rider

Guest
bobo, chyba pomililes watki, gdzie Ci to przeniesc?

Po edicie:

jednak na temat lecz off topowy czyli nie natemat od posta greenlife :pig:
 
B

bobo

Guest
Temat jest jak najbardziej na miejscu(przynajmniej wedlug mnie)
Przedstawilem swój odpowiednik wypowiedzi greenlaifa. I tyle...
odbierajcie to jak chcecie "wali Mnie to"..
Czym ta sie.
 
S

Sed

Guest
bobo napisał:
Ryje beret to gowno strasznie,jakby nie bylo
Całkowicie się z tobą zgadzam ryje beret faktycznie :( wiem to po sobie :|
Predazzo napisał:
bobo, chyba pomililes watki, gdzie Ci to przeniesc?
No cóż każdy ma swój swiat i każdy inne poglądy :wink:
 
R

Rider

Guest
Sed napisał:
No cóż każdy ma swój swiat i każdy inne poglądy
prwda, tylko ch***wo ze przez to powstaja komflikty...

PS: Widze ze ktos zrobil pozadek i wydzielil te off topy :)

SCuN: ja ;]
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Chłopaki jezeli ktos lubi palic ziolo z haszem i fazowac caly dzien to jego sprawa ;) po co te gadki :>
 
A

Adampit

Guest
Ja mam pytanie niezwiązane z tematem. Ale ku**a muszę je zadać ile grozi za dilerkę dla niepełnoletniego??




Jaranie skuna jest za***iste,ale decyzja należy do was!! :)
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
no paka ci na pewno nie grozi bo jestes niepelnoletni ale jakies konsekwencje na pewno będą, twoi rodzice tez niezla lipe będą mieli.
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Co za pies :D chłopaki nie mówcie odr azu widać ze to kapuś
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół