nasiona marihuany

Najlepszy outdoorowy high...

Wyszukiwarka Forumowa:

grapefruit

Member
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
16
Buchów
0
No własnie przy wyborze odmiany na tegoroczny out kierujemy sie wytycznymi:
-dojdzie czy nie dojdzie w Polsce
-duzy czy mały plon
-no i w końcu czy ten krtzaczor nad którym sie spuszczamy prawie pół roku
poczesze nam zwoje w mózgu....
No i ten 3ci podpunkt chciałem poruszyć i skierować to pytanie do bardziej doświadczonych groweroof-KTORY OUTDOREK NAPRAWDE KLEPIE,KLEPIE NA TYLE ZE STYKA KILKA BUSZKÓW A NIE KILKA LOLKÓW,CO WARTO POSADZIC KIERUJAC SIE WLASNIE POTRZEBA NASTUKANIA ...PEACE
 
G

Green

Guest
chilla, silverdream, i lebanese dochodza u nas a moc jest naprawde niezle szczegolnie chilla i silverdream sprawdzone w praktyce ;)

kupic te pestki mozesz na www.bluehemp.ch
 
C

Canabis_16

Guest
Chodz osobiście nie chodowałem ale słyszałem od wielu farmerów iż na polski aut za***iście mocna jest C'99....... Ale o tym osobiście sie przekonam na jesieni...hehehe. Można ją kupić na www.cannabis.fr.pl.
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
C`99 jest odmianą indoor, a z outdoor to mocna jest early misty, ale może miec problemy na polskim słoneczku
 

Młody

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2006
Postów
55
Buchów
0
Wszystkie są out ale nie wszystkie u nas
Ja sądze że cindi ma większe szanse dojść niż misty, takie plotki po farmerach chodzą;Chociaż ta misty co jest w tym roku to może być coś innego niż zeszłoroczna, w końcu to nirvana hehehe.
do autora postu- Moc nie jest najważniejsza, nawet najwcześniejsze odmiany z genami ruderalis dostępne w komercyjnych seedbankach klepią po jednym gibonie. Te późne są mocniejsze ale napewno nie da sie pod polskim słońcem wyhodować prawdziwych masakratorów (jedna chmurka i rozpizd jak diabli nawet u "zawodowców";)) Tak więc bierz co Ci sie podoba, nie zawiedziesz sie.
 
P

piesek

Guest
Ja w tamtym roku hodowałem kilka odmian outdorowych(early girl-nirvana, passion 1-dutch passion, skunk&durban-gratis) i żadna pod względem mocy nie była mocna, a raczej słabe.Jeśli chcesz miec mocna odmianke o mocnym high-u to bierz odmianke indorową, bo jak wezmiesz odmianke outdorowa to raczej nie bedzie ona maskratorem pod wzgledem high-u.
POZDRAWIAM
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół