nasiona marihuany

Najlepszy sposób na zjaranie się mała ilością.

Wyszukiwarka Forumowa:

mef_sto

Member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
7
Buchów
0
Eh,mój pierwszy post na forum :) , więc:
Jest taki problem , w piątek mamy zamiar z koleżkami zajarać (we trzech) , ale niestety będziemy mieli mało ziółka (0,5 g) więc czego najlepiej użyć żeby porządnie kopneło??
Myslalem nad użyciem wiadra, lub metody z balonem , czyli zajarać , potem zamiast wydmuchiwać dym tak normalnie , to wydmuchnąć go do balona, i tak pare razy.
Co jest lepsze ,na mała ilość ziółka ?? a może jeszcze ktoś by coś innego zaproponował??
 

gez

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
56
Buchów
0
zamkniete male pomieszczenie + wiadro/balonik/kondon
 

Ziolo

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2006
Postów
115
Buchów
0
baloniki są cholernie nie higieniczne, sa bleeeeeeeeeeeeee :-(, i generalnie PASE



no ale w temacie : wiadro, to podstawa, z półki powinno wyjsc 4 nabitki, wiec kazdy po powiaderku, a ostatnie, rozmontowac na butelke jedna wbite.
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
jak masz malo to zrob sobie bonga albo bonga grawitacyjnego, szczegoly znajdziesz na haszysz.com pozdro
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
ściągnąć z wiadra i zapodać szoty, najlepiej popić piwkiem> U mnie sie sprawdza... :thumleft:
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
Ja na waszym miejscu zrobił bym sobie jointa, i dawał szoty, i koniecznie w małym zamkniętym pomieszczeniu
 
L

Lord_Dariusz

Guest
z wodnej i tylko wodnej
zrob tak:
wez pudełko po orzeszkach takie metalowe
i w tej plastikowej przykrywce wez śróbokretem zrób 2 dziury prawie wielkie na fifke
w jedno wsadzasz nabito
i tak własnie wpychasz to bedzie idealnuie dopasowane
z drugiej strony drugo
woda
i jak w wodnej
bania murowana :D
 
K

kejtii

Guest
:D ale na jointa, wcale nie idzie tak malo. ja chyba raczej jest za wiadrem, albo po prostu za tradycyjnym paleniem czyli z lufki :!: :)
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
po co kombinować, fifa nie wystarczy? pierwszy raz będziecie palić czy co, nie rozumiem dlaczego wam taka ilość nie wystarczy, okrojone te półki wam dają czy co? jak ja jaram w trójke to bierze się połóweczke (ważoną, topy), do tego 1/3 lub 1/4 fajki, kilka nabić i faza jak trzeba :alien:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
No właśnie u nas to palimy połóweczki na trzech i zwykle styka luzacko, bez żadnych kombinacji.

[ Dodano: 2006-03-22, 22:33 ]
poprostu spalcie to z lufy
 
K

kejtii

Guest
:D ja tez pale z lufki, ale nie nabijam takich betownow, bo wtedy ciezko sie rozpala i duzo palenia ucieka, ale a jak tak normalnie, to mozna spalic na bialutki popiol i bania jest ladna :!: :)
 

jaracz

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2006
Postów
80
Buchów
0
lufka rządzi :)
my zawsze na 3 jaramy pol to bania jest jak należy. i nie dostajemy wazonych bo nie mieszkamy w wawie :D
 
K

kejtii

Guest
:D ja tez nie dostaje wazonych. moze nie jest tego za duzo, ale za to jest za***iste palenie. i wystarcza nam spalic 2 szkla zeby miec juz porzadnie :!: :)
 
V

veGe

Guest
polowka na trzy osoby to jest godzina dobrej bani ;] wiec wczym problem? bo tej godiznie co wam minie... wezcie w kredo ;D eloo pozdro i buch z wami ziomki.
 
S

SkunX

Guest
IMHO najlepszym sposobem jest lufka. 0,5g spokojnie tylka na 3 osoby, jeszcze zostanie. Nabijasz poprostu od drugiej (cienszej) strony i delikanie lapiesz dym. Taka metoda w moim wypadku sprawdza sie idealnie i stuffu starcza mi na dlugi czas.
btw, idzie zauwazyc z im wiecej jaram/jarałem tykm mniej potrzebuje zielska zeby cokolwiek poczuc. Pamietam początki, kiedy zeby sie ujarac trza bylo z 0,5 na 2. Teraz styknie jedno nabicie i jest bardzo fajnie. Coprawda zalezy to tez od ganji, ale poki co zalatwiam ja z wielu roznych zrodel i efekt jest taki sam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół